رفتن به مطلب

هماهنگ سازس بی بی پرس و چند سایته

WeaB

پست های پیشنهاد شده

با سلام

میخواستم دوستان راه کامل هماهنگ سازی وردپرس شبکه و بی بی پرس اگه لطف کنن بگن چون وقتی میخوام اینکار رو بکنم کلا خود وبلاگدهی بهم میریزه و خراب میشه دیتابیسش

و اینکه من جدا نصب کردم بی بی پرس رو و آیا میشه به وبلاگی یک فروم داد که خودش مدیریتش رو انجام بده و برای وبلاگش فروم داشته باشه باتشکر از شم دوستان

لینک به ارسال
و اینکه من جدا نصب کردم بی بی پرس رو و آیا میشه به وبلاگی یک فروم داد که خودش مدیریتش رو انجام بده و برای وبلاگش فروم داشته باشه باتشکر از شم دوستان

سلام

خیر بی بی پرس جدا این قابلیت رو نداره.

مگر اینکه بی بی پرس رو بصورت افزونه در شبکه فعال کنید تا هر کسی خواست استفاده کنه.

لینک به ارسال

برای هماهنگ سازی همه توضیحات به فارسی موجوده. در همون بخش هماهنگ سازی نوشته.

مگه بی بی پرس شما فارسی نیست؟

لینک به ارسال

بله از من فارسی هستش نمیتونم کاربرامو به بی بی پرس بچسبونمشون یعنی ثبت نام هردو یکی باشه هم وردپرس و هم بی بی پرس

لینک به ارسال

ببینید اگر شما میخواید به کاربر هم سایت بدید هم بی بی پرس، کافیه افزونه ش رو در شبکه فعال کنید تا هر کاربری که دارای سایت شد بتونه بی بی پرس رو هم برای خودش داشته باشه.

برای هماهنگ سازی هم چند مرحله داره که یکسری اطلاعات میخواد کافیه اطلاعات رو یک به یک وارد کنید. خودش کاربرها رو یکپارچه سازی میکنه.

شما مراحل یکپارچه سازی رو انجام دادید؟

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

من همین یکپارچه سازیش رو نمیدونم و موندم و فرومم ساخته و اماده هستش فقط مونده کاربران

لینک به ارسال

راستش همه جا فارسی نوشته کا باید چی رو کجا وارد کنید اما با این همه اگر بازهم مشکل دارید این آموزشهای تصویری رو ببینید:

http://1plusdesign.com/articles/bbpress-wordpress-integration/
http://wordpress.tv/2009/01/23/integrating-a-bbpress-forum-with-your-self-installed-wordpress/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...