رفتن به مطلب

مشکل کش شدن عکس های استایل

::AmiR::

پست های پیشنهاد شده

سلام و درود فراوان و عرض ای لاو یو فراوان

یک عدد سوال فنی دارم

جسارتا ما به عنوان ادمین وقتی یک عکس رو توی استایل آدرس میدیم وقتی میخوایم اون عکس رو تغییر بدیم میریم توی استایل و لینک جدید عکس رو توی استایل ثبت و سیو میکنیم و با یک CTRL+F5 عکس جدید میاد و مثل پلنگ خودشو به ما نشون میده.

خوب تا اینجا که مشکلی نیست و همه چیز خیلی خوب و عالی.

حالا تکلیف ما با کاربر که وقتی میاد وارد سایت میشه همون عکس قبلی که توی سیستمش کش شده رو نشون میده باید چیکار کنیم؟

من شخصا تست کردم و وقتی عکس رو تغییر دادم CTRL+F5 رو نزدم و فکر کنم سه چهار روز طول کشید که عکس جدید رو نشون داد.اونم به خاطر این بود که کش مرورگرم رو پاک کرده بودم و برای همین آدرس جدید استایل فراخوانی شد.با اینکه چند بار کش سوپرکش رو خالی کردم اما بازم همون عکس های قدیمی لود میشد و صرفا با کنترل و اف پنج عکس های جدید میاد!

راهی به فکرتون میرسه اگه کمک کنید تا بشه این مشکل رو رفع کرد ممنونتون میشم عزیزان.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

ببخشید دوستان راه حلی برای این مورد وجود نداره که بشه بدون CTRL+F5 تغغیرات استایل رو به روز کرد؟

لینک به ارسال

برای جلوگیری از کش شدن عسهایتان

?time=11-16-pm

بعد از آدرس عکسهایتان قرار دهید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...