رفتن به مطلب

ادرس ثابته ولی محتویات یک سایت دیگه !!!

پست های پیشنهاد شده

یک انجمن دارم با ادرسه forum.site.ir .

در سایت یک برگه درست کردم با ادرسه site.ir/forum و داخل اون توضیحات و لینک انجمن رو گذاشتم .

حالا این برگه به نحوه عجیبی با همون ادرسه site.ir/forum باز میشه ولی محتویات forum.site.ir رو نشون میده و محتوایت خود برگه نشون داده نمیشه !!!! :blink:

خوب اینکه وارد انجمن میشه بعد نیست ولی مشکلم اونجاست که مطالب انجمن یکبار با ادرس site.ir/forum و یکبار با forum.site.ir در گوگل ایندکس میشوند که فکر کنم این خیلی بد باشه درسته ؟

حالا میشه کاری کرد

لینک به ارسال

میتونید با robots.txt به گوگل فقط اجازه ایندکس یکی از دو آدرس رو بدید.

لینک به ارسال

توی نامک برگه می تونید تغییر بدید

در واقع این دو نشانی که دادید یکی هستند و وقفتی ساب دامین به یک نام می سازید خودبخود ساب دایرکتوری آن نام را هم ساخته اید و به نامهای ساب دایرکتوری نمی تونید پیوند یکتای جدا داشته باشید

لینک به ارسال

توی نامک برگه می تونید تغییر بدید

در واقع این دو نشانی که دادید یکی هستند و وقفتی ساب دامین به یک نام می سازید خودبخود ساب دایرکتوری آن نام را هم ساخته اید و به نامهای ساب دایرکتوری نمی تونید پیوند یکتای جدا داشته باشید

نکته جالبی بود . هیج جایی گفته نشده بود.

هر دو پاسخ مفید بود و مشکلم حل شد.

ممنون از پاسختون

ویرایش شده توسط ali_reza
لینک به ارسال

یا تبریک سال نو و ارزوی پیشرفت برای تمام جویندگان دانش ..

برگه site.ir/forum رو بدلیل اینکه با ادرس forum.site.ir مطالب یکسان با ادرس متفاوت در گوگل ایندکس میکرد پاک کردم والان الان دو روزه که هنوز گوگل داره مطالب forum.site.ir رو با ادرس site.ir/forum هم ایندکس میکنه !!

مشکل ساز نمیشه برای سایت ؟

با تشکر و تبریک.. :)

لینک به ارسال

معمولا گوگل 15 روز یکبار ایندکسهاش رو تغییر می ده (گاهی تا سه ماه طول می کشه)

این دو آدرس یکی هستند و به 404 نمی خورید مشکلی نیست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...