رفتن به مطلب

تعداد زیاد دیدگاه ها و مدیریتشون

sos

پست های پیشنهاد شده

باسلام

یه سوال دارم که نیاز به تجربه دوستان داره.

وبسایت من الان بیش از 12000 دیدگاه داره درحالی که دیتابیسم 10 مگ هست و 5 مگش فقط برای دیدگاه ها هست . به مرور زمان هم میدونم این مقدار افزوده خواهد شد .البته حتی یک دونه دیدگاه جفنگ هم ندارم .

سوال من اینه که همین دیدگاه ها لود قابل توجه ای به سرور وارد میکنن با این مشکلی زیاد ندارم البته اگر خیلی دیگه گرون نشه . چون مجبور شدم هاستم رو ارتقا بدم .

سوال وترسم اینجاست که وردپرس تا کجا میتونه این تعداد دیدگاه ها رو تحمل کنه ؟ یعنی اینکه آیا دوستانی هستن که سایتشون بیشتر از این تعداد دیدگاه رو داشته باشه مثلا 20000 تا 30000 تا آیا مشکلی براشون پیش نیومده ؟

اگر مشکلی نداشتن که خیال منم راحت میشه ؟

اما اگر مشکلی براشون ایجاد کرده چون تجربه داشتن چه پیشنهاد هایی دارن که میتونن به من کمک کنه ؟ با تشکر

چون اگر بدونم در آینده وضع بدتر میشه که بشینم دنبال راه حل بگردم .

اما آخه راه حلی هم به ذهنم نمیرسه چون اگر بخوام برای دیدگاه ها محدودیت زمانی بزارم اون وقت برخی پست ها هستن که کاربر جدید نیاز داره سوالشو بپرسه که اون وقت نمیتونه ...

الان نه راه پس دارم و نه راه پیش

آیا دوستان راه حل یا پیشنهادی دارن .ممنون میشم راهنماییم کنید .

با تشکر فراوان

ویرایش شده توسط sos
لینک به ارسال

بهترین حالت

پشتیبان‌گیری دوره‌ای هست

مشکل هم از تحمل سرور هست نه وردپرس

وردپرس یک برنامه هست

لینک به ارسال

حرف شما درست .

فقط برای اطمینان خودم میخوام بدونم آیا دوستان تجربه ی دیدگاه های بالای 20000 تا رو داشتن یا نه و مشکلی براشون پیش نیومده .

از نظر لود قالب و افزونه ها سایتم مشکلی نداره تنها مشکلم تعداد دیدگاه هام هست که براش نگرانم .

مشکلی از نظر پشتیبان گیری ندارم بحثم این نیست چون بک آپ رو روزانه خودکار دارم هم خودم و هم از طرف هاست .

لینک به ارسال

وجود تعداد دیدگاه بالا هیچ مشکلی نمی‌تونه برای شما به وجود بیاره ؛ ولی باز هم میتونید با توجه به موضوع سایتتون دیدگاه‌هارو مدیریت کنید ، کارهای مثل محدودیت زمانی برای ارسال دیدگاه در هر پست ، صفحه‌بندی کردن دیدگاه‌ها و ...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...