رفتن به مطلب

حامیان وردپرس پارسی

Morteza

پست های پیشنهاد شده

• 2 هفته بعد...

سلام. ابهامات موجود در مورد گروه! چی بگم؟

در مورد تست من می تونم بهتون کنم. من یکی از تخصصام تست و پیدا کردن مشکلات و باگهای نرم افزارهاست. با اطمینان بهتون میگم که بهترین گزینه واسه این کارم.

در مورد تبلیغ می تویند از تبلیغات کم حجم تر یا تبلیغات متنی استفاده کنید. چرا تبلیغ نکنید. کاربران هم می تونن از تبلیغات حمایت کنن تا تبلیغات کم حجم رو با هزینه بیشتری بتونید انجام بدین. مثلا اگه شارژ می خوان از کسانی که اینجا تبلیغ کردن خرید کنن.

به نظرم بخشی برای حمایت مالی کاربران هم راه بیاندازید خیلی خوبه. هنوز کاربران زیادی هستند که کمک کردن دیگران رو وظیفه نمیدونن و سعی می کنند به روشهای دیگه ای جبران کنند.

لینک به ارسال

شاید باورتون نشه ولی کلا بنده اهل گفتگو و انجمن نیستم و انجمن هایی خیلی مختلفی رو برای رفع نیازهام ثبت نام کردم و بعد رفع نیاز بیخیال اون سایت شدم اما از وقتی تو انجمن می بینیم همه به هم بدون هیچ چشم داشتی کمک می کنند و هر کس در هر سطحی اطلاعاتشو در اختیار بقیه قرار می ده بنده هم از این نقطه قوت سایت لذت بردم و امیدوارم بتونم در جمع دوستان باشیم برای یادگیری بیشتر

هنوز هم کسانی هستند بدون هیچ چشم داشتی دلسوزانه وردپرس را حمایت می کنند

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

ممنون بابت همه چی - امیدوارم گسترش پیدا کنه این انجمن و همه حامیانش و به امید نت بهتر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...