رفتن به مطلب

نمایش دیدگاه ها درون متن برگه

sos

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یک برگه دارم که دیدگاه های اون رو میخوام به عنوان متن اون برگه نمایش بدم البته نیاز دارم اون برگه صفحه بندی بشه البته قالبم از صفحه بدی شدن پست پشتیبان میکنه اما دیدگاه های این برگه خیلیه و به مرور زیاد هم میشه الان 100 تا ست نیاز دارم صفحه بندیش حفظ بشه که لود کمتری هم بیاره .

حالا آیا امکانش هست که من دیدگاه های این برگه رو به جای متنش نشون بدم . دوتا دلیل دارم :

1. میخوام دیدگاه های این پست ایندکس بشن

2. میخوام برای هر دیدگاه یک فریم زیبا توی متن قرار بدم

لینک به ارسال

با سلام خدمت شما دوست عزیز ببنید این کد کارتون راه میندازه !!

$comments = get_comments('status=approve&number=2'); ?>
<?php foreach ($comments as $comment) { ?>

<a href="<?php echo get_permalink($comment->ID); ?>#comment-<?php echo $comment->comment_ID; ?>" title="on <?php echo $comment->post_title; ?>"> <?php echo strip_tags($comment->comment_author); ?>: <?php echo wp_html_excerpt( $comment->comment_content, 70 ); ?>... </a>

<?php } ?>

لینک به ارسال

با سلام خدمت شما دوست عزیز ببنید این کد کارتون راه میندازه !!

$comments = get_comments('status=approve&number=2'); ?>
<?php foreach ($comments as $comment) { ?>

<a href="<?php echo get_permalink($comment->ID); ?>#comment-<?php echo $comment->comment_ID; ?>" title="on <?php echo $comment->post_title; ?>"> <?php echo strip_tags($comment->comment_author); ?>: <?php echo wp_html_excerpt( $comment->comment_content, 70 ); ?>... </a>

<?php } ?>

متاسفانه نه فقط خروجیش یه لینک بود که کارم . هیچ متنی از دیدگاه ها رو هم نمایش نداد .

البته اشتباه کردم این پست رو توی بخش قالب نزدم . مدیران اگر صلاح دیدن موضوع رو انتقال بدن به اونجا

با تشکر

ویرایش شده توسط sos
لینک به ارسال

باید متن رو هم نشون بده

<?php echo wp_html_excerpt( $comment->comment_content, 70 ); ?>

این قسمت برای نمایش متن کامنت هستش

لینک به ارسال

آیا امکانش هست که دیدگاه هایی که قبلا ارسال شده رو توی قسمت بدنه ی پست نشون بدیم و باکس ارسال دیدگاه رو مثل قبل خارج از قسمت پست نشون بدیم .

چون الان با این کد بخش ارسال دیدگاه هم توی پست نمایش داده میشه .

لینک به ارسال

سلام

از این افزونه استفاده کنید

http://wordpress.org/plugins/wp-wall/

با تشکر اما این افزونه که کارش اینه که دیدگاه هارو توی سایدبار بیاره . من میخوام توی متن بیاره . و ترجیح میدم از افزونه استفاده نکنم و مستقیم کدش رو توی قالب برگه قرار بدم چون فقط برای یک برگه نیاز دارم بقیه ی سایت نیاز به تغییر نداره

لینک به ارسال

نه ! این افزونه یه برگه مخصوص به خودش میسازه و دیدگاه های همون برگه رو فقط نشون میده ! حالا مثلا به عنوان چت باکس ... شما هم میتونید از همون برگه استفاده کنید یا اینکه کد فرمش و نظرات رو هر جای قالب میخوایید بذارید :

<?php if (function_exists('WPWall_Widget')) WPWall_Widget(); ?>

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...