رفتن به مطلب

روش استفاده از درگاه پی لاین برای فروش محصولات

پست های پیشنهاد شده

سلام

من انشالله قصد استفاده از درگاه پی لاین رو برای وردپرس دارم

بعد از نصب و راه اندازی وقتی یک مشتری محصولی رو مثلا یک سی دی رو از ما خرید و پول به حساب پی لاین ما ریخته شد ما از کجا بفهیمم که چ کسی پول رو ریخته و چی خریده و یا باید خود مشتری به ما مشخصات محصولات خریداری شده رو بده یا همه این مشخصات رو ما در اکانت پی لاین می بینیم

لطفا کمی راهنمایی بفرمایید

لینک به ارسال

درود.

بستگی از روش استفاده شده از طرف شما داره

اگر از اسکریپت ساده پرداز پی لاین استفاده کنید که مسترک باید حتما نام و مشخصات را وارد نمایید و یک فیلد توضیح محصول مثل (خرید محصول) بعد از پرداخت ایمیلی مبنی بر مشخصات خریدار و شماره سفارش برای شما ارسال خواهد شد همچنین این اطلاعات در وب سایت پی لاین موجود است

موارد دیگر باید توسط خود شما ذخیره شود.

در حالت کلی بستگی به نوع روش استفاده دارد اگر از ساده پرداز اولین بار استفاده کنید عملکرد سیستم آشنا خواهید شد.

لینک به ارسال

خب نوع استفاده من :

من با استفاده از خود فقط وردپرس بدون هیچ افزونه ی فروشگاهی همونطوری که مطلب رو ارسال می کنم حالا محصول رو به صورت یکی از نوشته های وردپرس ارسال می کنم و خب تو چند تا سایت وردپرسی دیدم که از چنین درگاههایی برای پرداخت پول فایلهای دانلودی استفاده می کنند

حالا من می خام هم محصول فیزیکی باشه و هم محصول دانلودی

لینک به ارسال

بهتره از ووکامرس استفاده کنید و برای پی‌لاین اگر افزونه دارد نصب کنید

لینک به ارسال

بهتره از ووکامرس استفاده کنید و برای پی‌لاین اگر افزونه دارد نصب کنید

پارسای عزیز می خام از خود وردپرس استفاده کنم آخه برنامه هایی دارم

نمی خام فروشگاه ساز یا افزونه فروشگاهی استفاده کنم

می خام ساده ی ساده باشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...