skyfall

no index tag یا index tag بهترست؟

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان خواستم ببینم اگر قرار باشه تگ هامون ایندکس نشوند پس دیگه برای چی توی پست ها این همه تگ وارد بکنیم .آخرشن توی گوگل بیان؟؟چون بعضیا میگن no index tag رو تیک بزنید..خواستم ببینم چطوری هستش بالاخره؟؟اصلا شاید هم من بد متوجه شده باشم ممنون میشم توضیح بدید برام ..

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سوال بنده نیز هست!

این پست رو دادم تا تاپیک رو گم نکنم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوستان خواستم ببینم اگر قرار باشه تگ هامون ایندکس نشوند پس دیگه برای چی توی پست ها این همه تگ وارد بکنیم .آخرشن توی گوگل بیان؟؟چون بعضیا میگن no index tag رو تیک بزنید..خواستم ببینم چطوری هستش بالاخره؟؟اصلا شاید هم من بد متوجه شده باشم ممنون میشم توضیح بدید برام ..

دوست عزیز منظورتون دقیقا چیه؟؟

no index tag رو توی افزونه خاصی تیک زدید؟؟؟

از کی تا حالا قرار تگ ها ایندکس نشه؟؟

اگر منظورتون متا تگ keywords هست باید عرض کنم گوگل دیگه مثل قدیم به این تگ اهمیت نمیده ولی دلیل نمیشه ما تگ گذاری نکنیم...

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز برچسب های وردپرس با تگ هایی که داخل افزونه میزنید کاملا فرق دارن !

برچسب هایی که برای وردپرس هستن به صورت داخلی و ایجاد صفحه با مطالب همون برچسب هستن

اما تگ هایی که داخل افزونه زده میشه برای شناسوندن به موتورهای جستجو هستن

این 2 تا کلا با هم متفاوتن

توی انجمن جستجو کنید قبلا خیلی بحث شده

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب پس منظورتون این هست که no index tag یعنی تگ هایی که داخل افزونه زده میشه ایندکس نشن؟؟

اگر این طوره شما پیشنهاد میکنید که no index tagرو بزنم یا خیر؟سپاس

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ایندکس کردن یا نکردن نظرات مختلفی وجود داره . دوستانی که معتقدند نباید تگ ها ایندکس بشن یکی از دلایلشون اینه که صفحات با ارزش پایین ایندکس میشن و امکان ایجاد محتوای تکراری پیش میاد . اما من نظرم اینه که اگر از تگهاتون استفاده مناسب میکنید و مطمئن هستید تگ ها رو بر روی اصول بهینه سازی استفده میکنید تگهاتون رو هم ایندکس کنید اما در غیر اینصورت ایندکس تگها پیشنهاد نمیشه

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط fatemehkhanlu
      سلام
      لطفا یکی منو راهنمایی کنه 
      چه جوری میتونم برچسب های مخصوص هر پست رو تو صفحه خودش نمایش بدم ، وقتی میخاد برچسب نمایش داده بشه همه برچسب ها نمایش داده میشن 
      کلی افزونه هم تست کردم که هیچکدومش عمل نمیکنه
    • توسط Ali Brm
      سلام دوستان
      برای تگ‌های نوشته‌های ورد پرس برای بحث سئو تفاوتی می‌کنه که از underline استفاده بشه با اسپیس زده بشه؟
      برای مثال کدوم یک از تگ‌های زیر برای سئو بهتر هستن؟
      بهینه_سازی_دیسک
      بهیه سازی دیسک
      سوال دومم هم اینکه نام‌های تک قسمتی بهتر هستند یا چند قسمتی (برای سئو)؟
    • توسط alone121212
      سلام به همه
      من این پوسته رو نصب کردم . مشکلم اینه که قسمت تگ یا برچسب در ارسال فیلم فصل و ... نداره وفقط فقط در قسمت ارسال پست داره می خواستم ایا راهی هست که بشه تگ رو برای همشون فعال کنم

dooplay (2).zip
    • توسط a.rahmanii
      با سلام  وخسته نباشید خدمت دوستان 
      من یه 1 هفته ای میشه که سایت مپ سایتم به مشکل برخورده ولی به دلیل اینکه سرم شلوغه وقت نکردم بگردم دنبالش ببینم مشکلش چیه
      سایت مپم روی افزونه « yoast seo » 
      ولی وقتی روی قسمت Tag کلیک میکردم ارور داشت و توی گوگل وب مستر هم از این قسمت ارور گرفته بود 
      حوصله نداشتم برم پیش گفتم شاید از yoast seo هستش و یک افزونه دیگه نصب کردم امروز ظهر نصب کردنی خوب داشت کار میکرد تا اینکه الان به صورت اتفاقی برای اینکه ببینم چقدر ایندس شده و کلا چجوری کار میکنه وقتی سر زدم بهش دیدم این هم دقیقا همون مشکل رو داره و الان داره صفحه سفید نشون میده 

میخواستم ببینم مشکل این چیه ؟؟؟ از پلاگین ها هستش یا از سایت هستش ؟؟ ؟ 

در داخل سایت tag ها هیچ مشکلی ندارند 

این : http://helmo.ir/sitemap.xml  آدرس کلی سایت مپ هستش 

این : http://helmo.ir/sitemap-pt-post-2016-09.xml قسمت داره بخوبی باز میشه 

ولی این قسمت که مربوط میشه به تگ ها : http://helmo.ir/sitemap-tax-post_tag.xml یک صفحه سفید فقط باز میشه

ممنون میشم از دوستان که راهنمایی کنند با تشکر

• توسط bahram2016
      سلام
      چرا در سایت ما برچسب ها یا همان Tag هیچ تاثیری در نتایج موتور جستجوگر ندارن؟