رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام . دنبال افزونه ای برای مدیریت تبلیغات هستم که امکان مدیریت تبلیغات به صورت دسته بندی ها باشه . یعنی این که این بنر یا کد رو توی یه دسته ی خاص نشون بده ، یا یه بنر دیگه رو توی یه صفحه خاص نشون بده . یا فکر کنم اگه یه افزونه ای باشه به صورتی که کدوم ابزارک تو کدوم دسته یا صفحه نمایش داده بشه هم بشه این کارو کرد . اگه هر کدوم از این افزونه ها رو سراغ دارید ممنون میشم آدرس بدید .

لینک به ارسال

من تا حالا همچین افزونه رو ندیدم ولی اگه با کدهای وردپریس آشنایی دارید می تونید برای این کار واسه هر قسمت سایت(مثلا برگه ها) sidebar خاص خودش رو تعریف کنید. وبه این صورت می تونید ابزارک تبلیغات رو تو سایدبارهای مختلف بزاردید و تبلیغات مختلف رو به نمایش بزارید

لینک به ارسال

افزونه dynamic widget دقیقا واسه همین کاری که گفتید هست.. آموزش تصویریش توی انجمن گذاشتم که متاسفانه سرور تصاویر پکید... و دیگه آموزش تصویری نیست! ولی به صورت متن هست:

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/73-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-dynamic-widget/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...