رفتن به مطلب

ادغام چند فایل JS

پست های پیشنهاد شده

سلام ، میشه چند تا فایل JS و . . .رو در یک فایل JS ریخت ؟

مثلا فایل های زیر ؟ :

<script src="<?php bloginfo('stylesheet_directory'); ?>/js/jquery-1.10.2.min.js"></script>
<script src="<?php bloginfo('stylesheet_directory'); ?>/js/jquery.mnt.min.js"></script>
<script src="<?php bloginfo('stylesheet_directory'); ?>/js/jquery.tools.min.js"></script>
<script src="<?php bloginfo('stylesheet_directory'); ?>/js/jquery.slider.min.js"></script>
<script>$(document).ready(function(){
$('#slider').fadeSlideShow({width:590,height:180,NextElementText:' ',PrevElementText:' ',allowKeyboardCtrl:false});
$(".ticker").modernTicker({ effect:"scroll", scrollInterval:20, transitionTime:500, autoplay:true });
});</script>

لینک به ارسال

من که تا حالا این کارو نکردم ولی برای خلوت شدن من معمولا اسکریپتای پایینی رو که گذاشتید منظورم ایناست:

<script>$(document).ready(function(){
$('#slider').fadeSlideShow({width:590,height:180,NextElementText:' ',PrevElementText:' ',allowKeyboardCtrl:false});
$(".ticker").modernTicker({ effect:"scroll", scrollInterval:20, transitionTime:500, autoplay:true });
});</script>

رو توی یه فایل جدا مثلا"dty.js" می زارم (البته بدون </script><script>) و مثل سایر جی کوئری ها به این صورت فرخوانیش میکنم:

<script src="<?php bloginfo('stylesheet_directory'); ?>/js/dty.js"></script>

ویرایش شده توسط yoonesgholamy
لینک به ارسال

خوب هدفتون از این کار چیه!؟هر کدوم از این جی کوئری ها کار خودشون رو انجام میدن و ادغام یا عدم ادغامشون سایت رو سبکتر یا سنگینتر نمیکنه

خوب با این کار تعدا درخواست های ارسالی به سرور کاهش پیدا میکنه و سایت سریع تر لود میشه

پیشنهاد میکنم از CDN ها استفاده کنید ....

لینک به ارسال

شما میتونید یک js بسازید و اون های دیگه درونش فراخانی کنید و توی سورس فقط همون یکی فراخانی کنید اما پیشنهاد نمیشه

لینک به ارسال

از افزونه استفاده کنید

http://wordpress.org/plugins/minify/

هم ادغام و هم خلاصه سازی را انجام می دهد هم در مورد js و هم در مورد css

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...