رفتن به مطلب

تغییر زبان عنوان پست در پیوند یکتا

shili

پست های پیشنهاد شده

ببخشید نمیدونم چه عنوانی براش بزارم که بایگانی نشه؟

من از پیوند یکتا /%category%/%postname%/ استفاده میکنم .خیلی از سایتها رو دیدم که از این پیون یکتا استفاده میکنند حالا من میخوام که postname من به زبان فارسی نباشه یعنی انگلیسی باشه باید چیکار کنم؟

/حکایت-زن-همسایه-فضول/http://www.shilinaz.com/entertainment/story

یعنی قسمت حکایت زن همسایه فضول خود به خود انگلیسی بشه باید چیکار کنم؟

لینک به ارسال

یا اینکه میتونید موقعی که دارین پستو ارسال میکنید از بالا زیر اونجایی که عنوانو تایپ کردید گزینه ویرایش رو بزنید و هر نامی که خواستید به زبان دیگه بنویسید.

لینک به ارسال

مرسی

ببخشید نوشته های قبلی رو هم تغییر میده؟

بصورت اتوماتیک ، خیر .

اگر بخواهید پست های قبلی رو تغییر زبان بدید، باید وارد صفحه ادیت بشید و به روز رسانی کنید .

لینک به ارسال

من به روزرسانی کردم بعضی از پست هام درست شد ولی بعضی شون به جای عنوان انگلیسی شدن یه عدد مثل 557

لینک به ارسال

من به روزرسانی کردم بعضی از پست هام درست شد ولی بعضی شون به جای عنوان انگلیسی شدن یه عدد مثل 557

گاهی اوقات این مشکل پیش میاد و فعلاً راه قطعی برای حل اون وجود نداره. اون عدد آیدی پیشفرض پست است.

باید چند بار بروزرسانی کنید تا انگلیسی بشه.

لینک به ارسال

الآن هرچی پست میزارم همشو شماره میزاره فکر نمیکنید مشکل از قسمت Clientsecretو Clientid

نیست؟

ویرایش شده توسط shili
لینک به ارسال

الآن هرچی پست میزارم همشو شماره میزاره فکر نمیکنید مشکل از قسمت Clientsecretو Clientid

نیست؟

شما Clientid و Clientsecret رو گرفتید یا خیر ؟

در حالت اصلی از api های پیشفرض خود افزونه استفاده می کنه

که احتمالاً غیرفعال هستند

Clientid و Clientsecret رو از سایت زیر بگیرید .

https://datamarket.azure.com/developer/applications/register

یک یوزر در مایکروسافت بسازید و Clientid و Clientsecret حدید بسازید و در پنل افزونه وارد کنید .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...