رفتن به مطلب

پنهان کردن لینک زیر منو های ایجاد شده توسط پلاگین

پست های پیشنهاد شده

با سلام به دوستان عزیز

در یک افزونه یک منوی اصلی در قسمت مدیریت به همراه چندین زیر منو برای آن ایجاد کرده ام .

بعضی از زیر منو ها به صفحه هایی لینک داده شده اند که نباید مستقیم باز بشن و باید از یک صفحه مخصوص باز بشن

به عنوان مثال صفحه ویرایش محصول رو می خوام فقط از طریق لینک ویرایش محصول که در صفحه لیست محصولات وجود دارد باز بشه

چطور می تونم لینک به صفحه ی ویرایش رو که به عنوان یک زیرمنو در پایین منوی اصلی قرار داره رو فقط پنهان کنم ؟ می خوام صفحه مرتبط با زیرمنو در دسترس باشه و فقط لینکش پنهان بشه

این نکته رو هم بگم که از قلاب زیر هم استفاده کرده ام ولی این تابع صفحه زیرمنو رو هم از دسترس خارج می کنه که من می خوام صفحه وجود داشته باشه و فقط لینک مخفی بشه

<?php remove_submenu_page( $menu_slug, $submenu_slug ); ?>

ممنون

لینک به ارسال

شما میتوانید متغییرهای GET را بررسی کنید

اگر وجود داشت زیرمنو را ایجاد کنید

لینک به ارسال

پارسای عزیز از اینکه همیشه دلسوزانه پاسخ همه رو میدی بسیار سپاسگذارم ، ولی قبول کن که بعضی مواقع خیلی بد جواب میدی (منظورم اینه که خیلی خلاصه جواب میدی)

مثال : شما می پرسی به چه طریقی از تهران میشه رفت آمریکا ؟

جواب کوتاه : هواپیما

جواب مناسب : اول باید بری دوبی ، چون پرواز مستقیم نداریم ، بعد بری آمریکا

هر چند یمی دونم که حجم سئوالات بالاست ولی حالا که شما زحمت میکشید ، از حالت دوم استفاده کنید .

بازهم از شما و بقیه همکاران و سایر دوستانی که در این انجمن زحمت می کشن ، کمال تقدیر و تشکر رو دارم

لینک به ارسال

متد get رو اول باید بررس یکنید

متدی هست که براساس آدرس میتونید کار کنید

این متد رو ببینید تا بیشتر بتونم توضیح بدم

هم اینکه میتونید براساس رفرر کار کنید که سخت تر میشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...