رفتن به مطلب

افزونه ستاره دهی یا رتبه دهی به کاربران

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان ، سایت ما کامنت زیاد میگیره و مثل انجمن تو بخش کامنت ها بحث میشه.. ولی خب گاهی به یه کاربر قدیمی توهین میشه! و یا توانایی هاش میره زیر سوال و یا کاربرای دیگه متوجه نمیشن ایشون قدیمیه!

ما یه پلاگین یا روشی میخوایم ، که بسته به تعداد ارسال کامنت های هر کاربر که تو سایت عضوه ، یه امتیازی بهش بده و برای همه قابل رویت باشه! مثلا یه ستاره ای چیزی کنار اسمش بزنه ، بین 1 تا 6 ستاره باشه مثلا ، و بسته به میزان فعالیتش یعنی تعداد کامنت هاش و... ، بهش ستاره بده و کاربرای دیگه بدونن فلانی قدیمیه و..

امکانش هست!؟

لینک به ارسال

با سلام

از افزونه و آموزش زیر استفاده کنید :

افزودن سیستم رتبه بندی کاربران به دیدگاه های وردپرس

موفق باشید

لینک به ارسال

متشکرم دوست گلم ، این خیییییییییییلی عااالیه و فقط تنها مشکلش اینه که کنار نام کاربری و.. چیزی نمینویسه که دیگران بدونن این کاربر مثلا امیتازش چنده رتبه اش چیه!؟؟؟ اینارو باید دستی وارد کنیم؟ یا شورت کد داره؟ میشه یه برسی کنی بگی باید چکار کرد؟ مثلا بعد نصب افزونه میتونی برای هر رده کاربری یه مدال در نظر بگیری که اصلا هیچ جا نشونش نمیده!

با سلام

از افزونه و آموزش زیر استفاده کنید :

افزودن سیستم رتبه بندی کاربران به دیدگاه های وردپرس

موفق باشید

اینم خیلی عاالیه ، اتفاقا دیروز پیداش کردم ، روش کار کردم ، اگر مال این دوستمون که معرفی کرده رو نتونستم راه بندازم بدون شک از این استفاده میکنم ولی تنها مشکلش اینه که اون کاربری که به اون حد نصاب میرسه نمیتونی براش یه دسترسی اضافه بر سازمان تعیین کنی

ویرایش شده توسط rasivell
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...