رفتن به مطلب

دو مشکل با Easy Digital Downloads

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید.

من دو مشکل دارم با افزونه ذکر شده . ممنون میشم دوستان کمکم کنن.

1- در صفحه ای که فایل را واسه فروش میذاریم نظر دادن بسته است. مثلا این لینک را ببنید.

2- ابزارک دسته های این افزونه خیلی داغونه. میشه کمک کنید ابزارک را یکم استایل بدم. می خوام اول دسته و زیر مجموعه دسته مشخص باشه ، و اینکه کنار دسته اصلی یک شکل مثلا فلش گذاشته بشه.

واقعا ممنون میشم کمک کنید.

لینک به ارسال

1. در صفحه ارسال مطلب تیک گفتگو را بگذارید اگر تیک مشخص نیست از بالای صفحه روی تنظیمات صفحه بزنید و گزینه را فعال کنید بعد در زیر باکس ارسال مطلب تیکدارش کنید

لینک به ارسال

1. در صفحه ارسال مطلب تیک گفتگو را بگذارید اگر تیک مشخص نیست از بالای صفحه روی تنظیمات صفحه بزنید و گزینه را فعال کنید بعد در زیر باکس ارسال مطلب تیکدارش کنید

استاد چنین گزینه ای وجود مداره ها !! نه در تنظیمات صفحه نه در جای دیگه

ویرایش شده توسط mostafa_d26
لینک به ارسال

استاد چنین گزینه ای وجود مداره ها !! نه در تنظیمات صفحه نه در جای دیگه

این مشکل مربوط به تنظیمات دیتا بیسه که باید از طریق پنل هاست وارد قسمت phpMyAdmin بشی و طبق دستورالعمل زیر تغییرات رو انجام بدی :

http://wpfreaks.com/how-to-enable-comments-and-pings-for-all-posts/

لینک به ارسال

این مشکل مربوط به تنظیمات دیتا بیسه که باید از طریق پنل هاست وارد قسمت phpMyAdmin بشی و طبق دستورالعمل زیر تغییرات رو انجام بدی :

http://wpfreaks.com/how-to-enable-comments-and-pings-for-all-posts/

مرسی و سوال دو.م

لینک به ارسال

مرسی و سوال دو.م

برای استایل دادن به ابزارک دسته های این افزونه باید فایل css این افزونه ویرایش بشه که در صورت آپدیت کردن افزونه ، همه ویرایش های انجام شده بر میگرده به حالت پیش فرض !

لینک به ارسال

مرسی و سوال دو.م

مشکلم حل شد.

post-336-0-60340800-1393349809_thumb.jpg

post-336-0-28150500-1393349833_thumb.jpgpost-336-0-11682200-1393349858_thumb.jpg

واسه من نداشت استاد و از راه حل carictoon مشکل حل شد. ولی بازم منون استاد.

برای استایل دادن به ابزارک دسته های این افزونه باید فایل css این افزونه ویرایش بشه که در صورت آپدیت کردن افزونه ، همه ویرایش های انجام شده بر میگرده به حالت پیش فرض !

میشه دقیق بگید کدوم فایل مربوط به استایل دسته ها میشه. من گشتم پیدا نکردم :(

لینک به ارسال
مشکلم حل شد. واسه من نداشت استاد و از راه حل carictoon مشکل حل شد. ولی بازم منون استاد. میشه دقیق بگید کدوم فایل مربوط به استایل دسته ها میشه. من گشتم پیدا نکردم :(

کلاس ul این قسمت edd-taxonomy-widget است ولی ویرایش فایل style.css که آقا پارسا گفتن و استایل دادن به ul و li های سایدبار میتونه کارت رو راه بندازه .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...