رفتن به مطلب

خراب شدن مرورگر ها

yavar99

پست های پیشنهاد شده

سلام من هم توی مرورگر کروم و هم فایر فاکس توی سیستمم یه مشکلی پیش اومده. من هم فایرفاکس و هم کروم رو به طور کامل کامل از سیستمم حذف کردم و دوباره نصب کردم ولی هنوز اون مشکل پابرجاست.

اون مشکل هم به شرح زیر هست:

وقتی توی سایتی رو یک لینک کلیک می کنم وارد سایت www.ultrafiles.net می شود و اون لینکی که من روش کلیک کردم پشت آدرس اون سایت میاد.

مثلاً وقتی میخواستم بیام توی تالار بحث آزاد وردپرس پارسی و این تاپیک رو بزنم و روی اسم تالار بحث آزاد کلیک کردم وارد صفحه ی زیر شد:

http://www.ultrafiles.net/7cc02b3a/url/http://forum.wp-parsi.com/forum/40-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF/

یا مثلاً یه نمونه ی دیگه از صفحاتی که واردش میشه:

http://www.ultrafiles.net/7cc02b3a/url/http://blogers.ir/forum/

کلافه شدم از دست این مشکل ! تنها راهشم اینه که لینک رو به صورت دستی توی آدرس بار وارد کنم.

ازتون خواهش می کنم کمکم کنید.

یا علی

لینک به ارسال

من یه بار ریست کردم درست نشد. بعدش کلاً مرورگر رو با تمام پسوورد ها و پلاگین ها و کامل کامل حذف کردم و دوباره نصب کردم بازم درست نشد.

لینک به ارسال

چرا چرا.

چند روز پیش فری گیت کار نمیکرد سرچ کردم وی پی ان رایگان یکی دانلود کردم . کار نمیکرد حذفش کردم.

راستی من که حذفش کردم چرا هنوز اینطوریه؟حالا چیکار کنم؟

لینک به ارسال

چک کنید ببینید کامل حذف شده یا نه. از بخش Unistal Or Change Program اقدام کنید.

لینک به ارسال

اسم نرم افزار رو توی run بزنید ببینید ایکون اون رو بعد از سرچ پیدا میکنه؟؟؟ اگر اینطوری باشه پس به طور کامل پاک نشده وارد درایوی که این نرم افزار رو نصب کردید بشید و پوشه اون رو پاک کنید

یا از نرم افزار های Unistaller برای حذف کامل از طریق ریجستری اقدام کنید ...

لینک به ارسال

توی ران نیستش ! با نرم افزار Your Unin-staller! هم رو حالت سوپر گذاشتم و حذفش کردم ولی باز همونطوریه !

لینک به ارسال

اول چک کن ببین تاریخ سیستم تنظیمه یا نه. بعد برو سراغ تنظیمات مرورگر. شاید پراکسی ست شده باشه. تنظیمات با نصب مجدد مرورگرها تغییر نمی کنه تا زمانی که از رجسیتری پاک نشه.

لینک به ارسال

احتمالا توی ریجستری کلیدی ثبت شده که غیر از کلیدهای نرم افزار هست.

آدرس سایت رو بدون دبلیو و .کام توی ریجستری سرچ کنید و ببینید به نتیجه ای میرسید یا نه.

لینک به ارسال

احتمالا توی ریجستری کلیدی ثبت شده که غیر از کلیدهای نرم افزار هست.

آدرس سایت رو بدون دبلیو و .کام توی ریجستری سرچ کنید و ببینید به نتیجه ای میرسید یا نه.

ببخشی ماجد جان، چطوری باید توی ریجستری جستجو کنم؟

راستی یک سوال دیگه، من وقتی تازه ویندوز رو نصب کرده بودم. توی کنترل پنل ویندوز هفت قسمتی به اسم ریکاوری وجود داره. کی از دوستام بهم گفت اگر ویندوز عوض کردی برو اونجا یه بک آپ از سیستمت ذخیره کن اگر مشکلی برای ویندوزت به وجود اومد برگردانیش کنی با این قسمت و نیاز به عوض کردن ویندوز نباشه. شما میدونید کدوم قسمت رو میگم؟ من ذخیرش کردم ولی متاسفانه چون تا الان ازش استفاده نکردم نمیدونم اگر استفاده کنم چه اتفاقی میافته و میترسم مشکلی برای فایل هام پیش بیاد. شما اطلاعاتی در مورد این بخش ویندوز هفت دارید؟ ممنون میشم در این مورد هم اگر کسی میتونه راهنمایی کنه.

مرسی ، یا علی

لینک به ارسال

ببخشی ماجد جان، چطوری باید توی ریجستری جستجو کنم؟

راستی یک سوال دیگه، من وقتی تازه ویندوز رو نصب کرده بودم. توی کنترل پنل ویندوز هفت قسمتی به اسم ریکاوری وجود داره. کی از دوستام بهم گفت اگر ویندوز عوض کردی برو اونجا یه بک آپ از سیستمت ذخیره کن اگر مشکلی برای ویندوزت به وجود اومد برگردانیش کنی با این قسمت و نیاز به عوض کردن ویندوز نباشه. شما میدونید کدوم قسمت رو میگم؟ من ذخیرش کردم ولی متاسفانه چون تا الان ازش استفاده نکردم نمیدونم اگر استفاده کنم چه اتفاقی میافته و میترسم مشکلی برای فایل هام پیش بیاد. شما اطلاعاتی در مورد این بخش ویندوز هفت دارید؟ ممنون میشم در این مورد هم اگر کسی میتونه راهنمایی کنه.

مرسی ، یا علی

توضیح خاصی نداره یه فول بک آپ از درایوی که ویندوز داخلش نصب هستش میگرید و در یکی از درایو ها ذخیره میکنید و هر وقت مشکلی پیش اومد این بک اپ رو ریکاوری میکنید ولی استفاده از این ویژگی بنظرم خوب نیست چون مشکلات زیاد داره و سرعتش توی هارد های HDD خیلی کمه من نرم افزار Acronis True Image رو پیشنهاد میکنم که خیلی قدرتمنده و امکانات زیادی داره ....

لینک به ارسال

وای کلافه شدم دوستان !

من زدم به سیم آخر و ویندوز رو عوض کردم، ولی ویندوزرو که عوض کردم همین اول بسم الله که اکسپلورر رو باز کردم ! دیدم اِ باز میپره توی این سایت زهر ماری ، و هنوز مشکل سر جای خودشه !

چیکار کنم؟ لطفاً کمک کنید.

لینک به ارسال

متاسفانه با ویروس گیری هم مشکل حل نشد !

ولی خوشبختانه من همین امروز یک هارد جدید برای کامپیوترم خریده بودم و به خاطر انتقال اطلاعات به هارد جدید خوشبختانه اون مشکل دیگه وجود ندارد.

اما دیگه نمیدونم اگر کسی در آینده به این مشکل دچار شود چگونه باید آن را حل کند ...؟

لینک به ارسال

همه بدافزار ها و یا مثلا های جک ها رو شما نمیتونید براحتی پیدا کنید

اگر تغییر هادرد مشکل رو حل کرده پس مشکل همین بوده

لینک به ارسال

من در یک شرکت پشتیبانی کار می کنم. خیلی از سیستمهای مشترکینمون همین مشکل را دارند. بعضیاشون با cclener یا پاک کردن کش مرورگر حل شده ولی بیشترشون حتی با تعویض ویندوز هم مشکلشون پابرجاست... آیا کسی راهی به ذهنش می رسه؟

لینک به ارسال

من در یک شرکت پشتیبانی کار می کنم. خیلی از سیستمهای مشترکینمون همین مشکل را دارند. بعضیاشون با cclener یا پاک کردن کش مرورگر حل شده ولی بیشترشون حتی با تعویض ویندوز هم مشکلشون پابرجاست... آیا کسی راهی به ذهنش می رسه؟

چه مشکلی دقیقا؟

با سیستمهای دیگر مشکلی ندارد؟

با ISP دیگر چطور؟

لینک به ارسال

کلیه کش های مرورگرها پاک شد.

کش دی ان اس پاک شد

قبل از باز کردن هیچ صفحه ای سیستم ریستارت شد

با ccleaner و anti malware های مختلف امتحان شد.

و در اخر ویندوز نیز تعویض شد.

نتیجه:

همچنان صفحه ultrafiles باز می شد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...