رفتن به مطلب

مشکل در ورودی گوگل

ShikFilm

پست های پیشنهاد شده

با سلام دوستان بنده یک سایت فیلم دارم

که الان چند ماهی دارن فعالیت میکنم اما از اولشم آمار گوگلم از 80 بالا نرفته

فکر میکنم بیشتر چیزا رو رعایت کرده باشم و قالبی که توسط تیم وب ها سئو شده گذاشتم

همین قالب باهاش تاریانا موزیک بالاس من داخل گوگل وب مستر 6000 هزار ایندکس دارم اما 30 تا هیت میده روزانه آخرش به من لطفا دوستان

برسی کنید و بهم مشکلشو بگین خواهشا زودتر چون سایتم داره نابود میشه دیگه یه مشکل جدی داره صد در صد

و خب جای تعجب که 6000 لینک داشته باشم اما فقط 30 تا بازدید بگیرم در روز از گوگل ممنون میشم جواب بدید

آدرس سایتم : http://1.shikfilm3.in

منتظر نظر ها هستم

ویرایش شده توسط ShikFilm
لینک به ارسال

یعنی ما که از اساتید بزرگ نیستیم نباید جواب بدیم!؟ ! از طرفی میتونستید عنوان بهتری بذارید!

سایتتون فیلتر بشه روی آدرس جدید دایرکت می کنید ؟ دامین رو عوض می کنید ؟

پست هاتون اختصاصی هستند ؟

لینک به ارسال

سلام

به نظر من سایت فیلم و موسیقی باید در اوایل کار مطالبی بزاره که سایتش فیلتر نشه چون فیلتر شدن و تغییر آدرس سایت رو نابود می کنه و بعد از اینکه کاربر جذب کرد هر مطلبی دلش خواست بزاره البته با تبلیغات هم می تونی کاربر جذب کنی.

لینک به ارسال

با سلام دوستان اول اینکه اساتید بزرگ یعنی همه شما سروران دوم اینکه شما هیچ کدوم جواب منو ندادید من مشکلم یه چجیز دیگس اصلا ربطی نداره یه مشکلی داره چون بیشتر قوانین سئو تشو رعایت شده و همچنین پست هامون خوبن اگر کپی هم باشن نباید با انقد مطلب و بالغ بر 100 سریال روز دنیا 30 نفر بازدید داشته باشیم :)

لینک به ارسال

جدیدترین پستی که گذاشتید مال دیروز هست و تعداد بازدیدش حالا 155 هست.

اگر همه بازدیدتون از گوگل هست پس ورودی تون از دیروز تا حالا بالای صد تا حد اقل بوده.

ببینید دوست عزیز توی هر زمینه ای که رقابت زیاده اگه بخواهید رقابت کنید باید سعی کنید از همه لحاظ خودتون رو به بزرگای اون زمینه نزدیک کنید.

مثلا تو همینه زمینه سایت موزیک و فیلم!

اکثر سایتهای موزیک که دیدم همه ظاهری شیک و اختصاصی دارن که کاربر رو جذب میکنه. ولی شما از یک قالب که دیگه خیلی قدیمی و تکراری شده استفاده میکنید پس این یعنی کاربری که یک بار به سایتتون اومد فقط همون مطلبی که دنبالش اومده رو میبینه و دیگه سراغ سایتتون نمیاد و یا از مطالب دیگه بازدید نمیکنه.

اگر کاربری بعد از ورود ز طریق گوگل زیاد توی سایت نمونه و زود سایت رو ببنده رفته رفته این موضوع باعث افت ورودی تون توی گوگل میشه و بر عکس اگر اکثر کاربرها به غیر از مطلبی که دنبالش بودن چند صفحه دیگه رو باز کنند و مطالب دیگه رو ببینید باعث ورودی گرفتن بیشتر شما میشه.

این فقط یکی از دلایل میتونه باشه و ممکنه مشکل از جای دیگه باشه.

آموزش های بهینه سازی و سئو توی انجمن و وب موجود هستند اونا رو حتما مطالعه کنید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

خب دوست عزیز شما سایت فیلم دارید و ... که هر ان ممکنه فیلتر بشه پس نباید توقعی از وررودی گوگل داشته باشید چون تا یه جایگاهی پیدا میکنید به لطف برادران فیلتر میشید :lol: و ورودیتون از گوگل کم میشه از نظر من شما باید بیشتر بازدید کننده ثابت جذب کنید و همینایی که هست نگه دارید همینا خودشون باعث میشن افراد دیگه هم به شما سر بزنند و سایتتون شناخته تر بشه.

لینک به ارسال

دوستان شرمنده همتونم ولی واقعا چرا مشکل منو حل نمیکنید من 20 تا سایت مثل خودم دیدم وب گذر هاشونو با اینکه فیلتر میشن هم اول گوگل هستن و هم آمارشون واقعا خوبه حالا من نمیگم مثل اونا 4000 ورودی گوگل میخوام ولی حداقل 1000 بده که باوا من کلی فیلم به روز دارم 2 ترابایت آرشیو دارم اونوقت سایت هایی میبینم که یه درصدم به پای سایتم نمیرسن اما آمارشون خیلی بالاتر از منه و گوگل بهشون هیت خوبی میده!!

دوستان دارم نابود میشم لطفا یه خورده راهنمایی کنید تا سایتم بکشم بالا

در ضمن لینک های گوگل همش به صفحه ورودی سایتم میاد!!

لینک به ارسال

دوستان شرمنده همتونم ولی واقعا چرا مشکل منو حل نمیکنید من 20 تا سایت مثل خودم دیدم وب گذر هاشونو با اینکه فیلتر میشن هم اول گوگل هستن و هم آمارشون واقعا خوبه حالا من نمیگم مثل اونا 4000 ورودی گوگل میخوام ولی حداقل 1000 بده که باوا من کلی فیلم به روز دارم 2 ترابایت آرشیو دارم اونوقت سایت هایی میبینم که یه درصدم به پای سایتم نمیرسن اما آمارشون خیلی بالاتر از منه و گوگل بهشون هیت خوبی میده!!

دوستان دارم نابود میشم لطفا یه خورده راهنمایی کنید تا سایتم بکشم بالا

در ضمن لینک های گوگل همش به صفحه ورودی سایتم میاد!!

با یک سئو کار صحبت کنید!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...