رفتن به مطلب

نصب و فعال سازی افزونه مم کش memcache

پست های پیشنهاد شده

پشتیبانی هاست بنده پیشنهاد داده که بجای افزونه کش W3 Total Cache که گویا مصرف منابع بالایی داره ، افزونه memcache رو نصب کنم .

اما نصب افزونه memcache کمی پیچیده است .

کسی از دوستان میدونه چطور میشه این افزونه رو نصب کرد ؟

لینک به ارسال

شما به مدیر هاست بگین تا این ماژول رو براتون فعال کنن (احتمالا هزینه داره) بعد تو تنظیمات W3 Total Cache میتونین برای گزینه‌ی Page Cache و Database Cache مورد Memcache رو انتخاب کنین.

لینک به ارسال

شما به مدیر هاست بگین تا این ماژول رو براتون فعال کنن (احتمالا هزینه داره) بعد تو تنظیمات W3 Total Cache میتونین برای گزینه‌ی Page Cache و Database Cache مورد Memcache رو انتخاب کنین.

بله . من فقط فایل object-cache.php رو درون پوشه wp-content قرار دادم و باقی تنظیمات رو خود مدیر هاست انجام دادن و خوشبختانه هزینه نگرفتن !!

لینک به ارسال
  • 5 ماه بعد...

من هم نصب کردم اما فعال نمیشه این خطا رو میده:

Fatal error: Cannot redeclare wp_cache_add() (previously declared in /home/site/domains/site.com/public_html/wp-content/object-cache.php:18) in /home/site/domains/site.com/public_html/wp-content/plugins/memcached/object-cache.php on line 22

ممکش هم روی سرور فعال هستش

لینک به ارسال

این فایل رو تغییر نام دهید و دوباره تست کنید

wp-content/object-cache.php

لینک به ارسال

این فایل رو تغییر نام دهید و دوباره تست کنید

wp-content/object-cache.php

الانم این ارور رو داد:

Fatal error: Cannot redeclare wp_cache_add() (previously declared in /home/site/domains/site.com/public_html/wp-includes/cache.php:24) in /home/site/domains/site.com/public_html/wp-content/plugins/memcached/object-cache.php on line 22

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...