رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

Screenshot-_Fa.jpg

امکانات زیاد، مناسب برای وبلاگ و مجله واکنش‌گرا با رزولیشن بالا. Hueman برای کسانی منتشر شده‌است که عاشق نوشتن هستند و به طراحی و کاربرپسند بودن وبسایت هم اعتقاد دارند.

از آخرین باری که یک‌آزاداندیش پوسته‌ای رو فارسی‌سازی و در اختیار کاربران قرار داد زمان زیادی گذشته‌است. برای این نوشته پوسته‌ای زیبا،‌واکنش‌گرا، ساده، با سئوی بالا، سبک و شیک رو برای اشتراک‌گذاری انتخاب کرده است. پوسته‌ی hueman که توسطalxmedia ساخته و پرداخته شده‌است.

پوسته‌ای واکنش‌گرا که از دو سایدبار (با امکان حذف هرکدام) به صورت ساخته شده‌است که در رزولیشن‌های پایین تصویر آنها محفی می‌شوند. (برای تست این گزینه، می‌توانید با فشاردادند کلید ترکیبی ctrl++ صفحه مرورگر را بزرگ نمایید )

این پوسته تحت لیسانس GPL و WTFPL به صورت صددرصد رایگان برای استفاده و ویرایش طراحی شده‌است. شما می‌توانید پروژه human را در گیت‌هاب دنبال کنید.

hueman-preview.jpg

گوشه‌ای ازویژگی این پوسته را با هم می‌خوانیم؛

رزولیشن واقعی ۱۰۰ درصدی

کیفیت فوق العاده‌ی نمایشگرهای رتینا و دستگاه‌های دیگر. بدون هیچگونه بزرگنمایی!!

گزینه‌های ویرایشگر زیاد

تغییرات بدون محدودیت رنگ‌ها در پوسته. منوی بالا، سربرگ، پانویس و پس‌زمینه در یک ثانیه.

فرا واکنش‌گرا (Responsive)

این پوسته چه در رزولیشن‌های بالا و HD و چه در تلفن‌های همراه به بهترین شکل نمایش داده می‌شود.

سایدبار منعطف

تنظیم ۰-۲ سایدبار سمت چپ، راست یا یکی برای طرفین. تمامی‌برگه‌ها، نوشته‌‌ها و انتخاب حالت یکتای استاندارد وردپرس.

تغییر سایز سایدبار

در حالت پیش‌فرض سایدبار اصلی ۳۰۰px و سایدبار دوم ۲۲۰px می‌باشد اما این امکان قابل تغییر می‌باشد.

۰-۴ ابزارک بخش پانویس

به تعداد لازم، برای پانویس‌تون بخش ابزارک بسازید. تعداد ۳ تا برای تمامی‌دستگاه‌ها، مناسب می‌باشد.

پوسته‌ای بدون تصویر

با کمک فونت FontAwesome، سی‌اس‌اس و فلت مدرن شما، این پوسته در زمان بازآوری بین ۱تا۳ تصویر در مجموع استفاده می‌شود.

شمارنده شبکه‌های اجتماعی

با یکجاسازی sharrre در این پوسته، شما با دکمه‌های اشتراک گذاری با کیفیت بالا می‌توانید تعداد اشتراک‌های نوشته‌هایتان را در شبکه‌های اجتماعی می‌بینید. البته اگر علاقه‌ای ندارید،‌آن را غیرفعال کنید.

عرض وبسایت رو تنظیم کنید

سایزی را برای عرض وبسایت‌تان انتخاب کنید. ۱۰۲۴ تا ۱۶۰۰ قابل تغییر می‌باشد.

نوشته‌های مرتبط و نوشته قبل و بعدی

بخش نوشته‌های مرتبط همراه با تصویر انگشت‌نمای آن به همراه بخش نوشته‌های پیشین و پسین

بخش‌های ابزارک نامحدود بسازید

هیچ محدودیتی برای ساخت سایدبار ندارید. شما می‌توانید آنها را در برگه‌ها، نوشته‌ها و هر بخش از وبسایت که علاقه داشتید، اضافه کنید.

اسلایدر نوشته‌های ویژه

نمایش پست‌های آخر یا ویژه با تصاویر بزرگتر در بالای وبلاگ. این تعداد بین ۰-۱۰ متغیر می‌باشد.

حالت نوشته

راه‌حلی آسان برای نمایش ویدئو، صدا، تصویر، گالری، پیام‌های مناسبتی، لینک و … . این پوسته از ده فرمت پشتیبانی می‌کند.

پیوند به شبکه‌های اجتماعی

راه‌حلی آسان برای نمایش آدرس شبکه‌های اجتماعی در سربرگ و پانویس. شما می‌توانید از ۳۷۰ ایکن، با هر رنگی که علاقه داشتید، استفاده کنید.

حالت Boxed

اگر وبسایت‌های عریض علاقه ندارید، این بخش برای شما می‌باشد. قالب اصلی‌تان را محدود کنید.

hueman-default-820x461.jpg

امکانات دیگر؛

بخش تنظیمات پوسته

بخشی با امکانات فوق‌العاده برای سفارشی‌سازی هر چه بیشتر پوسته

سئوی خوب

این پوسته برای موتورهای جست‌و‌جوگر بهینه‌سازی شده‌است و بهترین نتیجه را برای وبسایت شما به همراه می‌آورد.

پشتیبانی محلی‌سازی

البته این مورد قبلاً حل شده‌است. icon_smile.gif

کدنویسی رک و راست

ساختار کدنویسی این پوسته بر پایه خود وردپرس، ساده و کار با آن راحت می‌باشد. بدون هیچ لایه و پیچ تو در تویی.

ابزارک‌های سفارشی

به راحتی ویدئوهای واکنش‌گرا، تب محتوا، آخرین نوشته‌ها و … به سایدبارتان اضافه کنید.

لوگوی سفارشی خودتان را آپلود کنید

تنها با چند کلیک، لوگوی خودتان را آپلود کنید یا از متن معمولی استفاده کنید.

سفارشی‌سازی پوسته

تغییرات ریز و درشت روی این پوسته راحت و مجاز می‌باشد.

پشتیبانی از تمامی‌مرورگرها

سازگار با آخرین نسخه مرورگرهای مدرن – فایرفوکس، کروم، سافاری، اُپرا و اینترنت‌اکسپلورر ۸ یا ۹+.

فریم‌ورک Option Tree

یکجاسازی کامل با افزونه optionTree، که افزونه‌ای رایگان برای تنظیمات و تغییرات پوسته. راه‌حلی آسان برای سفارشی‌سازی و اصلاح پوسته.

برای دانلود این پوسته زیبا از لینک زیر کمک بگیرید:

hueman.zip

ویرایش شده توسط NESTED
جهت پایداری بیشتر در انجمن ضمیمه شد
  • پسندیدن 1
  • امتیاز 21
لینک به ارسال

پوسته خوبی هست.

خودم می خواستم این رو فارسی کنم ولی وقت نداشتم.

پیوست در انجمن فراموش نشود.

• امتیاز 5
لینک به ارسال

پوسته خوبی هست.

خودم می خواستم این رو فارسی کنم ولی وقت نداشتم.

پیوست در انجمن فراموش نشود.

ممنون.

لینکِ دانلود مستقیم هست و فقط برای آمار دانلود، لینک به پیوند اصلی داده‌ شده.

• امتیاز 4
لینک به ارسال

قوانین انجمن هست.

انشاالله سری های بعد بهش توجه می‌کنم،

یا اگه یه بخش منظم توی سایت قرار بگیره که با آمار مشخص بشه فهمید و بازخورداش رو دونست.

• امتیاز 3
لینک به ارسال

سلام

ممنون

این پوسته فقط یه تغییر کوچیک کنه حله.

اونم اینه که پستهای صفحه اصلیش کنار هم نیاد و زیر هم باشه (مثل دانلودها).

تو تنظیماتش چنین چیزی داره؟

ممنون

• امتیاز 2
لینک به ارسال

سلام

خیلی پوسته زیبایی هستش :)

اگه مشکلی نیست با درج لینک سایتتون تو سایتم قرار میدم.

پوسته رایگان و تحت لیسانس GPL کار شده، اگه ذکر منبع کنید که باعث خوشحالیمون هم میشوید :)

• امتیاز 4
لینک به ارسال

سلام

ممنون

این پوسته فقط یه تغییر کوچیک کنه حله.

اونم اینه که پستهای صفحه اصلیش کنار هم نیاد و زیر هم باشه (مثل دانلودها).

تو تنظیماتش چنین چیزی داره؟

ممنون

شرمنده که پاسخ سوالتون یه مدت طول کشید،

نه این گزینه وجود ندارد.

• امتیاز 3
لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
  • 4 هفته بعد...

ضمن تشکر. برای اینکه اون فلش رو به پایین کنار منوی افقی کمی فاصله بگیره از تیتر ها داخل خط 457 و برای صفت content این رو درج کنید:

.nav > li > a:after {
content: "\00a0 ";
float: none;
font-size: 14px;
margin-left: 6px;
}

post-1106-0-27594900-1394900481_thumb.pn

• امتیاز 3
لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

صفحات آرشیو این پوسته چجوری طراحی شده؟

مثلا یه کدی فقط در دسته بندی نمایش داده بشه

قدیما tag.php داشتن.

ممنون

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام

خسته نباشید پوسته ی بسیار مناسبی برای آموزش عربی هست به خاطر فونت بسیار مناسبش. از شما خیلی ممنونم که مشکل منو حل کردید. داشتم از پیدا کردن پوسته با یک فونت خوب نا امید می شدم.

پوسته هایی با این فونت یا فونت b roay اگه امکان داره بسازید

لینک به ارسال
  • 4 ماه بعد...
  • 4 هفته بعد...

چند تا سوال داشتم :

1- عکس های مطالبم توی صفحه اول نشون نمی ده

2- میخوام مطالب را یکی یکی نشون بده نه در هر ردیف دوتا

3- می خوام هدر بزارم

4- این قالب اندازه ماینتور خودش بزرگ و کوچک میشه؟ مشکلی برای نوشته ها و عکس ها بوجود نمیاره؟

فعلا همین ها به ذهنم رسید

سایتمم ithyper.ir است

با سپاس

ویرایش شده توسط lord_theone
لینک به ارسال

یک سوال دیگر

چگونه می تونم قالب رو ببرم توی Dreamware بتئنم کدعاشئ ببینم و صفحه گرافیکی که همزمان بدونم دارم چه قسمت هایی رو تغییر بدم اگر با دریم ویر نمیشود برنامه یا راه حل دیگری هم هست؟

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام.ممنونم.عالیه.

فقط ی مشکلی دارم باهاش ان هم این که اونجا که نوشته "دنبال کنید:" هیچ کدوم از آیکون های شبکه های اجتماعی که از طریق تنظیمات قالب فعال و وارد کردم نشون داده نمیشه.

دلیلش چیه؟

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...
  • اضافه کردن...