رفتن به مطلب
NWWG

ایجاد جداول دیتابیس و صفر شدن بازدید افزونه آماره

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید به سازندگان و توسعه دهندگان افزونه آماره

یک مشکلی که بعد از بروز رسانی مواجه شدیم اینکه افزونه در رشته بازدید خودش برای هر روز ده بیست خط تکرار می کنه ( مثلا به طور تکراری آمار یک روز را ثبت می کند ده خط ایجاد می کند با تاریخ یک روز) و در نتیجه اون بازدید رو معمولا برابر 2 قرار می دهد که نتیجه نهایی در نمودار به شکل زیر در می آید:

post-2239-0-94463200-1390448219_thumb.jp

بنده به طور دستی خطوط اضافه رو حذف و شکل نمودار رو به حالت عادی برگردوندم و افزونه رو حذف و نصب مجدد کردم ولی مشکل پابرجاست.

post-2239-0-94463200-1390448219_thumb.jp

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

در مطلب زیر مطرح کنید .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط pouria7777
      سلام. افزونه آماره من کلیلک هایی که خودم توی پیشخوان وردپرس انجام میدم رو به عنوان بازدید در نظر میگیره! یعنی با هربار رفرش پیشخوان یکی به بازدیدها اضافه میشه. دلیلش چیه؟
    • توسط محسن کسایی
      سلام، من به دلیلی از افزونه آماره برای مشاهده کلمات جستجو شده به زبان فارسی استفاده می کنم، اما متاسفانه بعد از به روز رسانی این افزونه تنها کلمات جستجو شده با حروف لاتین را نمایش می دهند و دیگر از کلمات جستجو شده به زبان فارسی خبری نیست. دوستانی که از این افزونه استفاده می کنند نیز با این مشکل مواجه هستند؟ اگر نه، راه حل چیست؟ 

با تشکر - محسن
    • توسط destan
      سلام
      افزونه آماره یا همان wp-statics ایراد دارد و در قسمت مرور کلی صفحه سفید و خالی می آورد و آمار را نشان نمیدهد
    • توسط m0h3n
      دوستان
      ما یه اشتباه کردیم خواستیم یه افزونه دیگه ارتقا بدیم این افزونه آماره هم تیک خورد رفت برای بروزرسانی
      که وسطش گیر کرد حالا کلا سایت بالا نمیاد
      رفتم توی هاست افزونه هم پاک کردم بازم سایت بالا نمیاد
      چیکار کنم
  • اضافه کردن...