رفتن به مطلب

آرشیو کردن برگه ها!

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من یک تم درست کردم که 100 تا برگه دارم همشون هم با یک تم حالا میخوام مثل پست های سایت صفحه 1 2 3 4 کنم که بتونن تمامی برگه های منو ببینن مثلا : http://domain.com/archive به این آدرس که میرن تمامی برگه هارو ببینند و صفحه بندی داشته باشه 1 2 3 ....

ممنون

ویرایش شده توسط areff
لینک به ارسال

یک برگه ایجاد کنید

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/70-%D8%A2%D8%B4%D9%86%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-template-page/

$paged = get_query_var( 'paged' ) ? get_query_var( 'paged' ) : 1; // setup pagination
$the_query = new WP_Query( array(
'post_type' => 'page',
'paged' => $paged,
'posts_per_page' => 5)
);
while ( $the_query->have_posts() ) : $the_query->the_post();
echo '<div>' . get_the_title() . '</div>';
the_content();
endwhile;

echo '<nav>';
echo '<div>'.get_next_posts_link('Older', $the_query->max_num_pages).'</div>'; //Older Link using max_num_pages
echo '<div>'.get_previous_posts_link('Newer', $the_query->max_num_pages).'</div>'; //Newer Link using max_num_pages
echo "</nav>";

wp_reset_postdata(); // Rest Data

لینک به ارسال

پارامتر orderby

برابر با ID یا date

مشکل order حل شد حالا توی برگه ای که ساختم و کدی که بالا دادید گذاشتم ، خوده برگه هم نشون میده. میخوام آیدی یک پست بدم نشون نده باید از چه بارامتر و چطوری استفاده کنم. ممنون

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

میشه کاملشو بزارید اینجا ؟

<?php
$paged = get_query_var( 'paged' ) ? get_query_var( 'paged' ) : 1; // setup pagination
$post='5191';
$the_query = new WP_Query( array(
'post_type' => 'page',
'paged' => $paged,
'post_not_in' => $post,
'posts_per_page' => 5)
);

while ( $the_query->have_posts() ) : $the_query->the_post();
?>

مشکل حل شد/

ویرایش شده توسط areff
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...