رفتن به مطلب

افزونه رهگیری مرسولات پستی

پست های پیشنهاد شده

حتما شما هم با فروشگاه های زیادی روبرو شده اید که از سیستم وردپرس نیرو می گیرند یا شاید خود شما هم از کسانی باشید که فروشگاه اینترنتی خود

را با سیستم نیرومند وردپرس ساخته باشید . هم اکنون اغلب فروشگاه های اینترنتی که فروش محصولات فیزیکی سروکار دارند با سیستم های واسطه ای دارای قرارداد هستند تا بتوانند با اداره پست مرکزی در ارتباط باشند . در مرحله ارسال مرسولات پستی برای مشتریان ، مشتریان باید این توانایی را داشته باشند تا بتوانند محصول درخواستی خود را از طریق کد پیگیری مربوط به شرکت واسطه پستی رهگیری نمایند . همچنین چه با استفاده از سرویس های واسطه پستی و چه با استفاده از مراحل خریدی و ارسال مرسولات برای مشتریان رهگیری مرسوله از طریق کد رهگیری اداره پست موردی الزامی است . در هر صورت کاربران زیادی هستند که برای نمایش فرم رهگیری مرسولات در سایتشان یا نمایش کد های امنیتی رهگیری مشکلاتی داشته و دارند بنابرین تیم دی بی اس تم دست به اقدامی کم نظیر زده و افزونه ای را برای سیستم وردپرس تهیه و طراحی کرده است که مشکلات تمام فروشندگان را در زمینه رهگیری مرسولات پستی رفع نموده است که Iran Post tracking (رهگیری پست ایران) نام دارد . استفاده کنندگان از این افزنه میتوانند به سادگی با نصب این افزونه بخشی را به نام هگیری پستی در بخش ابزارک های خود مشاهده کنند و با قرار دادن این ابزارک در ساید بار مد نظر این فرم هارا با توجه به شرکت مورد نیاز در سایت خود تنها با چند کلیک نمایش دهند . در صورتی که از این افزونه خوشتان آمده و قصد حمایت از مارا دارید میتوانید از طریق اینجا به ما کمک مالی کنید و یا میتوانید با کلیک بر روی +۱ گوگل پلاس از ما حمایت کنید و مارا به دوستانتان معرفی کنید .

ویژگی افزونه “رهگیری مرسولات پستی” :

- پشتیبانی از اغلب سیستم های واسطه پستی

- کاملا رایگان

- عدم نمایش تبلیغات در سایت

- استفاده آسان با چند کلیک

- پشتیبانی همیشگی و ارائه آپدیت های جدید

- پیگیری از طریق سایت پست مرکزی

- افزودن ابزارک اختصاصی

- بسیار سبک و بهینه

- و …

سیستم های پشتیبانی شده در افزونه : (اضافه شدن در صورت درخواست)

- پست مرکزی ایران

- پارس پیک

- ایران مارکت سنتر

- هموار

- رایارا

- فروتل

- ملت مارکت

- ارسال مارکت

بروز رسانی نسخه ۱٫۱ :

- اضافه شدن ۵ سیستم واسطه جدید

بروز رسانی نسخه ۱٫۲ :

- اضافه شدن فایل توضیحات

- اضافه شدن فایل استایل

بروز رسانی نسخه ۱٫۳ :

- اضافه شدن رهگیری اداره پست

دریافت

DBS-Iran-Post-Tracking.zip

• امتیاز 12
لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

اگه امکانش هست رهگیری مرسولات در سایت پست هم اضاف کنید چون این رو من تو سایتم دارم

با تشکر

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

لینک کار نمیکنه ، امکانش هست اصلاح بفرمائید ؟

ویرایش شده توسط Mekaeil Andisheh
لینک به ارسال

لینک کار نمیکنه ، امکانش هست اصلاح بفرمائید ؟

لینک دریافت که در انجمن ضمیمه شده !

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

فقط افزودن این افزونه کافی هست یا تنظیمات خاصی هم داره.برای من اصلا تنظیماتی نمایش داده نمیشه که بخوام حساب کاربری توی ایران مارکت سنتر رو اونجا وارد کنم.ممکنه کسی راهنماییم کنه؟

لینک به ارسال
  • اضافه کردن...