رفتن به مطلب

هنگ کردن وکند شدن سایت

پست های پیشنهاد شده

با سلام

سایت من سایت روی سرور مجازی کانادا هست با 3 گیگ رم و کنترل پنلش هم کلوکسو هست که کلا 500 مگ رم مصرف نمیکنه

و با سیستم وردپرس

سایت من خوب بود تا اینکه 1 ماهی هست واقعا دارم اذیت میشم با اینکه بازدید سایت ثابت هست اما جدیدن سایت یه دفعه میره تو هنگ و اغما و سایت بالا نمی یاد - البته کنترل پنل سرور مجازی مشکلی نداره و بالا می یاد - اما سایت یکدفعه اینجوری میشه و گاهی 1 ساعت هم طول میکشه تا به حالت عادی برگرده و شاید 2-3 بار در روز این اتفاق می افته - البته بعد از مشکلات چند تا نظر از چین و .. هست که اسکمیت و یک پلاگین که نظرات باید کد داخل تصویر و بدی گذاشتم اما فرقی نکرده باز هم کنده - و به شدت بازدید کننده سایت و کم کرده و به نصف رسونده

در ضمن لود سایت هم خیل یطولانی میشه وقتی اینجوری میشه و یا گاهی بالا نمی یاد

به جایی که هاست و گرفتم میگم - به من میگن مشکلی نیست سرور درسته - اما سایت من مشکلات و داره - گاهی خیلی خوبه و گاهی زجز آور - الان مجبور شدم اینجا مطرح کنم شاید راه حلی باشه - البته من تصمیم گرفتم برم رو سرور اسران اما میدونم با اونم درست نمیشه

دوستان کمک کنید ......

ویرایش شده توسط 1seda
لینک به ارسال

1.

این نتیجه پینگ سایت شماست

Reply from 192.64.9.91: bytes=32 time=3270ms TTL=45
Reply from 192.64.9.91: bytes=32 time=3326ms TTL=45
Reply from 192.64.9.91: bytes=32 time=1323ms TTL=45
Reply from 192.64.9.91: bytes=32 time=1368ms TTL=45

و این هم به عنوان نمونه مال گوگله

Reply from 216.239.32.20: bytes=32 time=270ms TTL=43
Reply from 216.239.32.20: bytes=32 time=335ms TTL=43
Reply from 216.239.32.20: bytes=32 time=163ms TTL=43
Reply from 216.239.32.20: bytes=32 time=162ms TTL=43

مقایسه ساده این دو نتیجه نشون می ده سرور شما ده برابر کندتر از گوگله این به حجم سایت یا رم مصرفی زیاد مربوط نیست 32 بایت را سرور شما ظرف 3270 میلی ثانیه لود می کنه که عددش باید بین 60 تا 600 باشه

2.

حجم keywords که افزرونه سئو براتون می سازه خیلی بالاست این حجم جدا از کند کردن سایت در سئو هم تاثیر معکوس داره

افزونه ها تعاریف مشخص دارند و فقط استفاده صحیح ازشون درست جواب می ده

3.

قالبتون آرتیستنر است که بهینه هم نشده و همین به خودی خود باعث کندی زیادی روی سایت می شه

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

ممنون از شما

پیشنهاد شما چی هست - چی کار کنم

در مورد افزونه سئو من از SEO Pack Pro 2.1 استفاده میکنم keywords روشن هست در این افزونه خاموشش کنم و یا کار دیگری انجام بدم

البته

Raise memory limit روی 256 هست این که مشکلی ایحاد نمی کنه

بله با ارتیستر ساخته شده فالب - چه جوری میتونم بهینش کنم راه خاصی داره

و این پینگ سایتم و از کدوم سایت میتونم بدست بیارم

ویرایش شده توسط 1seda
لینک به ارسال

برای ping نیازی به سایتی نیست روی ویندوزتون نرم افزار cmd.exe را احضار کنید (از مسیر system32 یا تایپ مستقیم در سرچ باکسی منوی استارت ) و در محیط برنامه تایپ کنید

ping و بعد از یک فاصله نشانی سایت رو بنویسید (بدون http://) و اینتر کنید

بهینه شدن آرتیستر کار خیلی سختیه و گاهی از طراحی کامل سایت سخت تر پیشنهادم تغییر قالبه

افزونه سئو کارش را درست انجام می ده اما شما نباید اجازه بدید تگ های سایت از یه حدی تجاوز کنه چون این تگ ها قراره راهنمای موتور جستجو باشند نه گیج کننده اش

صفحات خانه و آرشیو مطالب و ... را هم نباید ایندکس کنید (از طریق افزونه ایندکس شدنشون رو ببندید) و فقط باید پیوند یکتای مطالب را ایندکس کنید

چهار عددی که در بازگردونی ping برای مقدار time دریافت می کنید باید بین 60 تا 600 باشند و اختلافشانبا همدیگه بین 50 تا 100 باشه (حالتهای متعادل و مطلوب)

و هرچه اختلافشان به صفر نزدیک شود بهتر است

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...