رفتن به مطلب

استفاده از افزونه ی JSON API

پست های پیشنهاد شده

نمی دونم تایپیک رو جای درستی زدم و علاوه بر این حق سوال کردن در موردش رو دارم یا نه ! :)

میخوام با استفاده از این افزونه بشه به کاربرا امکان داد تا مطالبی رو که میخوایم رو اشتراک بگذارن طوری که وقتی تغییراتی توی پست بده توی جایی که به

اشتراک گذاشتن هم تغییرات اعمال بشه . یک چند تا مطلب خوندم دیدم که با این افزونه میشه این کارا رو کرد

حالا نحوه ی استفاده اش رو گشتم توی سایت های خارجی ولی نتونستم اون چیزایی رو که میخوام رو پیدا کنم .

افزونه ی JSON API رو نصب کردم و الان میخوام عنوان پست + عکس که thumbnail ( توی function از add_image_size( 'tie-boxes', 55, 81, true ); استفاده میکنم ) و چندتا زمینه ی دلخواه حالا زمینه هم نشد مشکلی نیست . فقط عکس با عنوان .

وقتی آدرس به صورت

http://www.site.com/address post/?json=get_post&post_slug&post_title باشه مطالب رو به صورت json فراخوانی میکنه

<script type="text/javascript">
$(function(){
$.ajax({
type:'get',
dataType:"jsonp",
url:'http://yourdomain.com/',
data:{json:"
"get_post"
"post_slug"
"post_title"
"tie-boxes"
"},
success:function(data){
if(data)
$.each(data.posts,function(k, v){
console.log(v);
});
}
});
});
</script>
<div class="title">
</div>
<div class="thumbnail">
</div>

از کد بالا استفاده میکنم منتها چیزی رو نمیاره .

کد مطمئنن اشتباه هستش .

یا اصلا راهی هستش که بشه کاربر به اشتراک که بگذاره اگه تغییری توی پست داده شد ( اعم از عنوان ، توضیحات ، زمینه ی دلخواه ، عکس و ... )توی جایی که اشتراک گذاشته شده هم تغییرات اعمال بشه به صورت اتوماتیک ؟ ؟ ؟

لینک به ارسال

معمولا نمیشه

چون داده‌ها در سایت اشتراک ذخیره میشوند

و تغییر خودکار ندارند

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...