رفتن به مطلب

انتقال بد سایت وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام من سایتم را از یک سابدمین به سابدمین جدید انتقال دادم ولی کل خراب کردم

انتقال از پوشه به پوشه جدید با مشکل همراه بود و متاسفانه پشتیبان هم نگرفتم

مشکل اینجاست هنگام انتقال اینترنتم قطع شد و درست سایت منتقل نشد

و حالا بخش wp- admin اصلا باز نمیشه

اومدم همون نسخه ای که وردپرسم بود (3.8)را دانلود کردم و پوشه wp-admin را با پوشه درون هاستم عوض کردم

اما باز تغییری نکرد موندم چکار کنم؟؟؟

تو رو خدا یکی کمک کنه

ادرس سایت برای مشاهده:

<news2.bia2sat7.tk>

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش آمدین.

اول این که به پشتیبانی هاستتون تیکت بزنید، 100% بک آپ دارن و براتون ریستور میدن.

اگه نداشتن می تونین پست هاف برچسب ها، دست ها و ... رو به وردپرس جدیدتون انتقال بدین. اگه پنل بالا میومد از بخش برون ریزی و درون ریزی می تونستید خروجی بگیرید ولی الان که بالا نمیاد مجبورید از جداول مورد نیاز از دیتابیس بک آپ بگیرید و داخل دیتابیس جدید ایمپورت کنید.

لینک به ارسال

سلام من سایتم را از یک سابدمین به سابدمین جدید انتقال دادم ولی کل خراب کردم

انتقال از پوشه به پوشه جدید با مشکل همراه بود و متاسفانه پشتیبان هم نگرفتم

مشکل اینجاست هنگام انتقال اینترنتم قطع شد و درست سایت منتقل نشد

و حالا بخش wp- admin اصلا باز نمیشه

اومدم همون نسخه ای که وردپرسم بود (3.8)را دانلود کردم و پوشه wp-admin را با پوشه درون هاستم عوض کردم

اما باز تغییری نکرد موندم چکار کنم؟؟؟

تو رو خدا یکی کمک کنه

ادرس سایت برای مشاهده:

<news2.bia2sat7.tk>

سلام

برای این انتقال باید تغییر آدرس را در دیتابیس هم اعمال کنید (جستجو در انجمن) و در مورد فایل های ناقص هم بجز پوشه wp-content و فایل wp-config.php بقیه فایل ها را دوباره آپلود کنیدتا برطرف بشه.

لینک به ارسال

سلام

برای این انتقال باید تغییر آدرس را در دیتابیس هم اعمال کنید (جستجو در انجمن) و در مورد فایل های ناقص هم بجز پوشه wp-content و فایل wp-config.php بقیه فایل ها را دوباره آپلود کنیدتا برطرف بشه.

انجام دادم مشکل حل نشد...

یه سوال هم همینجا مطرح میکنم... من مثلا ادرس news.bia2sat7.tk من فیلتر شده و میخوام برم ادرس دیگه اگر یک ساب دامین جدید مثلا با نام news2.bi... بسازم و فقط پوشه قبلی را تغییر نام بدم به سابدامین جدید مشکلی پیش نمیاد؟

منظورم را نمیدونم تونستم برسونم یا نه( تغییر نام پوشه ای که توش وردپرس است ایا مشکلی ایجاد نمیکنه؟)

لینک به ارسال

اسم دایرکتوری رو اگه عوض کردین از طریق فایل wp-config باید آدرس جدید رو اعمال کنید. حالا چرا رو ساب دامین می خواید نصب کنید؟

لینک به ارسال

دوستان من الان بکاپ را گرفتم مال قبل از وقوع حادته است لطفا دقیق بهم بگید باید چجوری وردپرسم را از سابدومین news به news1 ببرم

لینک به ارسال

اسم دایرکتوری رو اگه عوض کردین از طریق فایل wp-config باید آدرس جدید رو اعمال کنید. حالا چرا رو ساب دامین می خواید نصب کنید؟

چجوری میشه :wp-config باید آدرس جدید رو اعمال کرد؟

چون خیلی بخش ها روی سایتم دارم مثل فروشگاه و... که در ریشه یک قالب html قرار دادم و بخش خبری سایتم که وردپرس است روی ساب دامین است

لینک به ارسال

مشکلم حل شد(خودم فهمیدم)مشکل از پلاگین ها بود و بس.... :lol:

پلاگین ها را غیر فعال کردم مشکلم حل شد...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...