MaySam.M

افزونه جایگزین برای wti-like-post

11 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

لطفا یه افزونه مشابه افزونه wti-like-post معرفی کنید. این افزونه خیلی سنگینه و سرعت وردپرس رو بسیار پایین آورده .

با تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام

لطفا یه افزونه مشابه افزونه wti-like-post معرفی کنید. این افزونه خیلی سنگینه و سرعت وردپرس رو بسیار پایین آورده .

با تشکر

افزونه کاملا سبک و دارای تنظیمات پیشرفته از لینک زیر دانلود کنید

http://wordpress.org/plugins/gd-star-rating/

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه کاملا سبک و دارای تنظیمات پیشرفته از لینک زیر دانلود کنید

http://wordpress.org/plugins/gd-star-rating/

نه دوست عزیز این کابردش اون چیزی که من میخوام نیست. من افزونه برای نمایش تعداد لایک ها میخوام نه نمایش امتیازدهی

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

WP Post Rating نصب کنید چند تا از حالت های امتیازدهیش به صورت لایک و دیس لایک هست.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منم دقیقا دنبال همچین چیزی هستم

یه افزونه واسه لایک کردن پست

میخوام پر لایک ترین مطلب رو نشون بده

و همچنین نشون بده که مطالب کدوم کاربر از بیشتر لایک شده

شبیه به سایت زیر:

http://www.4jok.com/

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منم دقیقا دنبال همچین چیزی هستم

یه افزونه واسه لایک کردن پست

میخوام پر لایک ترین مطلب رو نشون بده

و همچنین نشون بده که مطالب کدوم کاربر از بیشتر لایک شده

شبیه به سایت زیر:

http://www.4jok.com/

خوب دوست عزیز تو تنظیمات این افزونه امکانات متعددی هست که امکان لایک برای مطالب رو هم داره

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

WP Post Rating نصب کنید چند تا از حالت های امتیازدهیش به صورت لایک و دیس لایک هست.

مطمئنی دوست عزیز؟ توی اسکرین شات های افزونه همچین چیزی ندیدم.

مصرفش چطوره از

wti-like-post کمتره؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه فقط میخواید لایک هاتون رو نمایش بدید، من افزونه i like this رو پیشنهاد میکنم:

http://alimir.ir/%d8%a7%d9%81%d8%b2%d9%88%d9%86%d9%87-%d8%ad%d8%b1%d9%81%d9%87-%d8%a7%db%8c-%d9%84%d8%a7%db%8c%da%a9-%d9%85%d8%b7%d8%a7%d9%84%d8%a8/

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه فقط میخواید لایک هاتون رو نمایش بدید، من افزونه i like this رو پیشنهاد میکنم:

http://alimir.ir/%d8%a7%d9%81%d8%b2%d9%88%d9%86%d9%87-%d8%ad%d8%b1%d9%81%d9%87-%d8%a7%db%8c-%d9%84%d8%a7%db%8c%da%a9-%d9%85%d8%b7%d8%a7%d9%84%d8%a8/

ممنون اسکرین شات داری از ظاهر لایک ها؟ داخل وردپرس.ارگ نداشت.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این افزونه طوریه که میتونید خودتون بهش استایل دهی کنید.

نمونه اش سایت خودم و همیار وردپرس.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این افزونه طوریه که میتونید خودتون بهش استایل دهی کنید.

نمونه اش سایت خودم و همیار وردپرس.

نمونه اش رو دیدم. بدیش اینه که دیسلایک نداره.

کلا بیخیال شدم ظاهرا باید با همین wti-like-post بسوزیم و بسازیم :دی

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Areiya
      سلام وقت بخیر
      بنده یه کد دارم که برای لایک مطالب وردپرس هست
      کد رو از آدرس زیر گرفتم

لینک کد و منبع

بنده از این کد استفاده کردم
      الان یک مشکلی که دارم اینه که میخوام به جای اون کلمه (بار پسندیده شد است) یک آیکن و دکمه SVG باشه
      و اون کلمه (بار پسندیده شد است) از حالت لینک در بیاد و فقط تعداد لایک هارو نمایش بده
      چطوری این کارو انجام بدم؟؟؟

این هم کد

function likeThis($post_id,$action = 'get') { if(!is_numeric($post_id)) { error_log("خطا : مقدار عددی برای post_id ارسال نشده است"); return; } switch($action) { case 'get': $data = get_post_meta($post_id, '_likes'); if(!is_numeric($data[0])) { $data[0] = 0; add_post_meta($post_id, '_likes', '0', true); } return $data[0]; break; case 'update': if(isset($_COOKIE["like_" . $post_id])) { return; } $currentValue = get_post_meta($post_id, '_likes'); if(!is_numeric($currentValue[0])) { $currentValue[0] = 0; add_post_meta($post_id, '_likes', '1', true); } $currentValue[0]++; update_post_meta($post_id, '_likes', $currentValue[0]); setcookie("like_" . $post_id, $post_id,time()+(60*60*24*365)); break; } } function mw_Likes($post_id) { $likes = likeThis($post_id); $who = ' بار پسندیده شده است '; if($likes == 1) { $who = ' بار پسندیده شده است '; } if(isset($_COOKIE["like_" . $post_id])) { print '<a href="#" id="like-'.$post_id.'">'.$likes.$who.'</a>'; return; } print '<a href="#" id="like-'.$post_id.'">'.$likes.$who.'</a>'; } function setUpPostLikes($post_id) { if(!is_numeric($post_id)) { error_log("خطا : مقدار عددی برای post_id ارسال نشده است"); return; } add_post_meta($post_id, '_likes', '0', true); } function checkHeaders() { if(isset($_POST["likepost"])) { likeThis($_POST["likepost"],'update'); } } function jsIncludes() { wp_enqueue_script('jquery'); wp_register_script('Mw-likesScript', get_template_directory_uri(). '/js/Mw-likesScript.js' ); wp_enqueue_script('Mw-likesScript',array('jquery')); } add_action ('publish_post', 'setUpPostLikes'); add_action ('init', 'checkHeaders'); add_action ('get_header', 'jsIncludes');  
    • توسط 1hamed2afm
      با سلام و خسته نباشید .
      یه سفارش تبدیل psd به وردپرس دارم لطفا یه طراح کاربلد و خوش ذوق بهم معرفی کنین
    • توسط naderi
      سلام .. برای توسعه یک وب سایت با قالب Eduma وردپرس میخوایم یه سری قابلیت ها رو بهش اضافه کنیم .. از دوستان کسی هست که بتونه به ما کمک کنه؟
    • توسط Hamid_92
      سلام خسته نباشید 
      من در یک وبسایت خارجی که خدمات هاست و دامنه رایگان میداد یک هاست و دامنه رایگان ساختم و میخواستم که وردپرس رو در file manager آپلود کنم و نصبش کنم و با توجه به آموزش های داخل اینترنتی باید اون فایل وردپرس رو در فایل public_html آپلود می کردم اما به محض اینکه از داخل CPanel وارد file manager هاست شدم با تصویر زیر برخورد کردم

و پوشه ای به نام Public_html تعریف نشده بود تا فایل وردپرس رو بارگذاری کنم ممنون میشم راهنماییم کنید
      * ضمنا در داخل فایل htdocs فایلی به نام files for your website should be uploaded here! ذخیره شده بود به صورت زیر

• توسط helen94
      سلام دوستان. من دنبال افزونه یا ابزارکی می گردم که باهاش در صفحه اصلی سایتم یه باکسی ایجاد کنم که در اون آخرین پست های سایت رو نشون بده. به این شکل که جدیدترین پست رو به همراه تصویر شاخصش در قسمت بالا به شکل بزرگتر نشون بده و در قسمت زیرش پست های قبل تر رو نشون بده. تصویر افزونه ی موردنظرم رو ضمیمه کردم به این پست.
      قالبی هم که ازش استفاده میکنم قالب استادیار هست.
      من قبلا موارد این چنینی رو در خیلی سایت ها دیدم، اما اسم افزونه یا ابزاری که باهاش این کار رو کردن نمیدونم.
      ممنون میشم راهنماییم کنید.