رفتن به مطلب

چگونه در برگه ها پست بزنم؟

پست های پیشنهاد شده

درود؛

امیدوارم ایام به کام دوستان باشه.....

مشکلی پیدا کردم که نمیتونم حلش کنم. در قالبی که انتخاب کردم. بلوک هایی وجود داره که میخوام با کلیک روی هر کدوم از اونها وارد صفحه ای تازه بشم که تو هر کدوم پست های مربوط به خودش رو بزنم. برای مثال تمایل دارم وقتی کسی روی بخش نمونه کارها کلیک میکنه وارد صفحه ای دیگه بشه که فقط و فقط پست های مربوط به نمونه کارها توش نمایش داده بشه.

سعی کردم با ایجاد دسته های گوناگون و برگه ها این کار رو انجام بدم ولی متاسفانه نمیتونم ادرس دسته هام رو پیدا کنم و به بلوک ها لینک کنم و در برگه ها هم بیشتر از یک پست نمیتونم ارسال کنم.

اینم ادرس بلاگم هست که نحوه بلوک ها رو میتونین ببینین. منظورم بلوک های اخبار و تحلیل و نمونه کار و سفارش هستن:

mahdizamani.ir

لطفا راهنماییم کنین.

با تشکر

ویرایش شده توسط mahdi97
لینک به ارسال

اولا به این انجمن خوش اومدین دوما بد نیست قوانین رو مطالعه کنی دوست عزیز اسپم خلاف قوانین انجمن هست ( البته من کاره ای نیستم که بخوام به شما دوست عزیز تذکر بدم فقط یه یاد آوری بود )یه کم صبور باشید اگه تا بعد از 24 ساعت کسی جواب نداد اون وقت میتونی یه یاد آوری بکنی تا دوستان کمک کنند

( اینم بدونید دوستان که 24 ساعته پشت سیستم نیستن که انتظار داشته باشیم بعد از 10 دقیقه یا 2 ساعت حتما جواب بدن اینم بدونید هر وقت باشن حتما کمک می کنن پس نیاز نیست عجله کنیم به جرات میتونم بگم اینجا تنها انجمنی هست که همیشه فعال هست و برادران عزیزمون بدون هیچ چشم داشتی می یان به سوالاتمون پاسخ میدن و مشکلاتمون رو حل میکنن )

موفق باشید

ویرایش شده توسط ssll
لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین

باید برای نمایش پست ها در هر بخشی بصورت دلخواه از "کوئری" استفاده کنید

همین مبحث کوئری رو جستجو کنید آموزش و تویحاتش بوفور پیدا میشه

شما جلو برید مشکل داشتید ما کمکتون می کنیم

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام دوستان من از طریق برگه ها دوتا برگه درست کردم یکی درباره ما و یکی هم ارتباط با ما

حالا میخوام وقتی رو گزینه مثلا درباره ما کلیک میشه به جای اینکه بره تو صفحه دیگه تو همون صفحه توسط کد جی کوئری که خودم بلدم اجرا بشه واصلا آدرس صفحه عوض نشه اگه کمک کنید ممنون میشم

ویرایش شده توسط Parsa
حذف ایمیل
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...