رفتن به مطلب

مشکل نمایش عکسها در سایت های دیگر!

پست های پیشنهاد شده

سلام به همگی

من از افزونه هات لینک و همچنین کدهاش توی .htaccess استفاده کردم اما الان خیلی راحت سایتهای دیگه عکسای سایت منو میذارن توی سایتشون و هر یه بازدیدی که از سایت اونا میشه چون یه دونه عکس از سایت من اونجاست بازدید برای منم حساب میشه (افزونه آماره محاسبش میکنه)!

میخوام بدونم چطوری میتونم این مشکلو رفع کنم؟؟! یعنی یا اینکه کلا جلوی استفاده از عکسای دامین خودمو در سایتای دیگه بگیرم یا اینکه اگر هم استفاده میکنن بازدیدش برای سایت من محاسبه نشه!

نمونش این عکس :

http://all-girls.blogfa.com/post/10193/-524-%d8%b4%d9%87%d9%80%d9%80%d8%b1%d9%87-

لینک به ارسال

عكس گذاشته شده اما برای هركسی بازنميكنه واسه منم باز نكرد اما لينكش و برداشتم ديدم درسته

خب حالا بده كه آمارت ميره بالا؟

لینک به ارسال

عكس گذاشته شده اما برای هركسی بازنميكنه واسه منم باز نكرد اما لينكش و برداشتم ديدم درسته

خب حالا بده كه آمارت ميره بالا؟

عزیز آمار بازدید اون تصویر که داخل اون وبلاگه میره بالا،کسی وارد سایت بنده نمیشه که

اما هر یه بازدیدی که از اون تصویر توی اون وبلاگ میشه یه بازدید برای سایت من حساب میشه اینجوری نمیتونم بفهمم بازدید واقعی سایتم چقدره

بهرحال ممنون ;)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...