رفتن به مطلب
wp-user

فید وردپرس یا فیدبرنر گوگل ؟!

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستان من برای سایتم فیدبرنر گوگل رو گذاشتم و از طرفی فید خود وردپرس هم فعاله!

این برای سئو یا چیز دیگری مشکلی وجود نمیاره؟!

در کل فید خود وردپرس بهتره یا فیدبرنر گوگل؟ (هم از نظر سئو و هم از بقیه ی جهات(البته از بقیه ی جهات که فیدبرنر گوگل بهتره ولی سئو چی ؟))

با تشکر

ویرایش شده توسط faver

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

خیر هیچ مشکلی نداره ؛ فیدبرتر رو بیشتر برای امکان ارسال ایمیل های روزانه ی رایگان و نامحدود استفاده می کنن

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط احسان چهری
      برای تغییر آدرس فید پیشفرض وردپرس به rss.xml چیکار کنم
    • توسط aminq10
      سلام و عرض ادب
      فید سایت من ارور زیر را میده 
      This XML file does not appear to have any style information associated with it. The document tree is shown below. <error> <code>wp_die</code> <title> <![CDATA[ وردپرس &rsaquo; خطا ]]> </title> <message> <![CDATA[ No feed available,please visit our <a href="https://beatkids.ir">homepage</a>! ]]> </message> <data> <status>500</status> </data> </error> سه تا افزونه تعمیر فید هم که تو انجمن معرفی شد را نصب کردم اما جواب نداد
    • توسط نگار صادقی
      سلام وقت همه دوستان بخیر.
      دوستان با توجه به سایت های ربات که از طریق فید همه مطالب رو به صورت اتوماتیک کپی میکنن ما یه کد توی فایل فانکشن گذاشتیم که زمان انتشار مطلب توی فید رو به تاخیر میندازه.
      ما زمان تاخیر رو گذاشتیم روی 7 روز و بعد گذاشتیم روز 30 رو ولی باز مطالب بعد از 30 روز کپی میشن و بیشتر سایتای فیدخوان امار خوبی پیدا کردن توی گوگل
      حالا میخوایم مدت زمان تاخیر رو بزاریم روی 30 هزار روز! که کلا هیچکدوم از مطالب توی فید نمایش داده نشه.
      این کار بازم به سئو لطمه میزنه؟ بازم از گوگل ارور نات فوند میاد؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
    • توسط erfan98_
      سلام دوستان
      میدونیم که فایل robots باید بسته به نوع سایت و نیازهاش ساخته بشه.
      کسی میدونه چه معیارهایی رو باید ملاک قرار بدیم برای ساخت فایل ربات برای یه سایت خاص؟

مثلا بستن feed
      خطاهای وبمستر و ...                         

سپاس
    • توسط sultansulay
      سلام خسته نباشید
      ببخشید من rss سایت مشکل داره وقتی
      آدرس بهش میدم میره برای دانلود باید چیکار کنم
      sultanmusic.org/rss
  • اضافه کردن...