رفتن به مطلب

پیغام خطای وردپرس

پست های پیشنهاد شده

Notice: has_cap از نگارش 2.0 از رده خارج شده! استفاده از سطوح دسترسی کاربران توسط افزونه‌ها و پوسته‌ها از رده خارج شده است. از نقش‌های کاربری و توانایی‌ها به‌جای آن‌ها استفاده کنید. in /home/nirveysa/public_html/marvasti-zadeh.com/wp-includes/functions.php on line 3017

سلام خوبید ؟؟؟

چند روز پیش صفحه سفید ظاهر شد . بعد مشکل یابی کردم از یک پوسته بود . پوسته را تغییر نام دادم . هزار تا پیغام مثل بالا داد . به هزار مکافات حل کردم حالا این پیغام بالا میاد.

وقتی افزونه اماره هم فعال میکنم میاد. کلا این مشکل سطح دسترسی چجوری حل میشه؟

مشکل دوم :

Notice: get_theme_data is از رده خارج شده است از نگارش3.4! به‌جای آن از wp_get_theme() استفاده کنید. in /home/nirveysa/public_html/marvasti-zadeh.com/wp-includes/functions.php on line 2919

Notice: Undefined index: sublevel in /home/nirveysa/public_html/marvasti-zadeh.com/wp-content/themes/honar_onliner.ir/functions/generate-options.php on line 21

پیغام بالا هم در هنگام نصب پوسته داده شد. ممنون میشم جواب بدید

ویرایش شده توسط mostafa_d26
لینک به ارسال

فک کنم اره! من با پاک کردن کل وردپرس و نصب مجددش مشکلم حل شد ولی لطفا توضیح بدید چجوری این مشکل حل میشه

لینک به ارسال

دیباگ رو غیرفعال کنید حل میشه

برای توابع هم در مرجع باید ببینید چه تابعی جایگزین شده است

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...