رفتن به مطلب

کمک در وردپرس کردن HTML

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من دارم وبسایتم رو وردپرس می کنم چند تا سوال داشتم در مورد کد ها ، جستجو هم کردم اما چیز های مبتدی رو پیدا کردم

اولین مورد :

من سایتم در صفحه index یه قسمتی داره که یه توضیحاتی مثل معرفی کوتاه شرکت داره ، می خوام یکی از صفحاتم رو توی اون بلوک فراخوانی کنم ، از چه کدی باید استفاده کنم ؟ با تشکر

دومین مورد :

من 3 تا بلوک کنار هم دارم که می خوام هر کدوم یه دسته ای رو نشون بدم ، از حلقه وردپرس پست استفاده کردم اما متاسفانه کل پست ها رو نشون میده نه یه دسته خاص رو ، و اینکه بلاک های من هرکدوم جای 6 تا پست رو دارن و مخوام این رو توش تعریف کنم ، ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکر

لینک به ارسال

من سایتم در صفحه index یه قسمتی داره که یه توضیحاتی مثل معرفی کوتاه شرکت داره ، می خوام یکی از صفحاتم رو توی اون بلوک فراخوانی کنم ، از چه کدی باید استفاده کنم ؟

با استفاده از تگ ifream میتونید صفحه ای در صفحه خودتون فراخانی کنید

من 3 تا بلوک کنار هم دارم که می خوام هر کدوم یه دسته ای رو نشون بدم ، از حلقه وردپرس پست استفاده کردم اما متاسفانه کل پست ها رو نشون میده نه یه دسته خاص رو ، و اینکه بلاک های من هرکدوم جای 6 تا پست رو دارن و مخوام این رو توش تعریف کنم ، ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکر

با کد زیر فراخانی کنید و ایدی دسته وارد کنید((قبلا خیلی بحث شده))

<?php
$my_query = new WP_Query('showposts=5&cat=1');
while ($my_query->have_posts()):
$my_query->the_post();
$do_not_duplicate = $post->ID;?>
<a href="<?php the_permalink() ?>"><?php the_title(); ?></a></br>
<?php endwhile; ?>

'showposts=5

cat=1

لینک به ارسال

برای بخش معرفی کوتاه شرکت بنظرم بهتره شما به طور مستقیم توضیحات را داخل قالب بنویسید تا اینکه توضیحات را از یک صفحه دیگه بگیرید. برای نمایش مطالب یک دسته خاص هم این آموزش را دنبال کنید

لینک به ارسال

ممنون از همه ی دوستان

من یه بلوک دیگه توی قالبم دارم ، می خوام تیتر اخرین دیدگاه هایی که کاربرا گذاشتن اونجا قرار بگیره ، من اون بلوک رو برای پرسش و پاسخ گذاشتم ، یعنی می خوام یه صفحه درست کنم که کاربر ها مسائلشون رو بپرسم مدیر هم بتونه از قسمت نظرات جوابشو بده ،

چه کدی قرار بدم که اون بلوکم فقط تیتر جدید ترین دیدگاه ها رو نشون بده با تشکر

لینک به ارسال

کدزیر در فایل مثل mahdi.php قرار دهید

<?php
function src_simple_recent_comments($src_count=7, $src_length=60, $pre_HTML='<li><h2> Recent Comments </h2>', $post_HTML='</li>') {
global $wpdb;
$sql = "SELECT DISTINCT ID, post_title, post_password, comment_ID, comment_post_ID, comment_author, comment_date_gmt, comment_approved, comment_type,
SUBSTRING(comment_content,1,$src_length) AS com_excerpt
FROM $wpdb->comments
LEFT OUTER JOIN $wpdb->posts ON ($wpdb->comments.comment_post_ID = $wpdb->posts.ID)
WHERE comment_approved = '1' AND comment_type = '' AND post_password = ''
ORDER BY comment_date_gmt DESC
LIMIT $src_count";
$comments = $wpdb->get_results($sql);
$output = $pre_HTML;
$output .= "\n<ul>";
foreach ($comments as $comment) {
$output .= "\n\t<li><strong><a href=\"" . get_permalink($comment->ID) . "#comment-" . $comment->comment_ID . "\" title=\"on " . $comment->post_title . "\">" . $comment->comment_author . "</a></strong>: " . strip_tags($comment->com_excerpt) . "...</li>";
}
$output .= "\n</ul>";
$output .= $post_HTML;
echo $output;
}
?>

با کد زیر هم در هرجا میخواهید فراخانی کنید

<?php include (TEMPLATEPATH . '/mahdi.php'); ?>
<?php if (function_exists('src_simple_recent_comments')) {
src_simple_recent_comments(5, 50,'', ''); }
?>

لینک به ارسال

بسیار ممنون از لطفت دوست عزیز ، واقعا بهم لطف کردی ،

الان در بلوک من کامل این مواردی که می خواستم اضافه شده ، اما وقتی روشون کلیک می کنم صفحه ایندکس من میاد دوباره

البته من نه صفحه Single ساختم نه page

چه کدی رو قرار بدم که وقتی کاربر روی عنوان نظر ها توی اون بلوک کلیک کرد وارد یه صفحه ای بشه که فقط یه قسمت کامنت داشته باشه و دیدگاه های کاربران

ممنون از لطفتون

لینک به ارسال

شما میخواهید آخرین نظرات رو در برگه‌ای نمایش دهید؟

از template page استفاده کنید

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/70-%D8%A2%D8%B4%D9%86%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-template-page/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...