رفتن به مطلب

تغییراتی در ادامه مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت همه دوستان گل

چند تا سوال دارم که اگه بتونم همشو انجام بدم خیلی عالی میشه :D

1. میخوام یه متن ثابت بذارم توی ادامه مطلب هر پست که هر پستی میذارم این متن پایین ادامه مطلب نمایش داده بشه (یه چیزی مثل "منتظر نظر شما در مورد این پست هستیم" یا یه همچین چیزی) فقط میخوام آخر ادامه مطلب باشه زیر دکمه های اشتراک گذاری

2. وقتی اون متن رو نوشتم میخوام زیر اون متن یه خط افقی زیبا قرار داده بشه. یعنی یه چیزی که مطلب رو از قسمت کامنت گذاری جدا کنه و راحت تشخیص داده بشه.

3. این از همه برام مهمتره و البته پیچیده تر که اگه بتونم انجامش بدم خیلی کمکم میکنه ممنون میشم راهنمایی کامل بکنید :

این آدرس سایت : www.fullalbum1.ir

همونطور که میبینید یه سایت موزیکه

حالا من میخوام توی ادامه مطلب هر پست،یه جدول برای قرار گیری لینک ها ایجاد بشه،یه چیزی مثل این :

با این تفاوت که سه ستونه باشه و بجای واژه ی دانلود توی هر پست واژه های مختلف استفاده بشه

میدونم که میشه با افزونه های ساخت جدول اینکارو انجام داد ولی اونجوری باید برای هرپست جدول کشیده بشه که یه مقدار زمان میبره

اگه بشه میخوام وقتی از پنل مدیریت وارد بخش "افزودن پست تازه" میشیم، این جدول خودش توی ادیتور قرار داشته باشه

آیا چنین چیزی اکان پذیر هست؟!

پیشاپیش ممنون

post-3610-0-37773400-1385208323_thumb.jp

لینک به ارسال

. میخوام یه متن ثابت بذارم توی ادامه مطلب هر پست که هر پستی میذارم این متن پایین ادامه مطلب نمایش داده بشه (یه چیزی مثل "منتظر نظر شما در مورد این پست هستیم" یا یه همچین چیزی) فقط میخوام آخر ادامه مطلب باشه زیر دکمه های اشتراک گذاری

فايل single.php باز كنيد و زير كد <?php the_content(); ?> هرچيزي ميخواهيد قرار دهيد

[quote

2. وقتی اون متن رو نوشتم میخوام زیر اون متن یه خط افقی زیبا قرار داده بشه. یعنی یه چیزی که مطلب رو از قسمت کامنت گذاری جدا کنه و راحت تشخیص داده بشه.

لینک به ارسال

مورد اول و دوم حل شد ولی درمورد زمینه دلخواه کوچکترین اطلاعاتی ندارم باید برم یاد بگیرم اگه به نتیجه نرسیدم همینجا اعلام میکنم.

بهرحال ممنون

لینک به ارسال

مورد اول و دوم حل شد ولی درمورد زمینه دلخواه کوچکترین اطلاعاتی ندارم باید برم یاد بگیرم اگه به نتیجه نرسیدم همینجا اعلام میکنم.

بهرحال ممنون

نترسيد ميرسيد

حتي ميتونيد از افزونه استفاده كنيد

لینک به ارسال

تعجب نداره

Advanced Custom Fields

لينك زير هم ببينيد

http://forum.wp-parsi.com/topic/13455-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%B2%D9%85%DB%8C%D9%86%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D9%84%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%87-advanced-custom-fields/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...