رفتن به مطلب

برچسب و افزونه های بهینه سازی

SAMAN...23

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید

چند تا مطلب بررسی کردم دیدم بین دوستان حرفه ای اختلاف نظر هست ب سر این موضوع که تگ ها ایندکس بشند یا نه

من دوست دارم صفحات سایتم بر اساس تگ ها برای کاربران نکایش داده بشه و در موتور های جستجور مثلا دوست دارم وقتی بازی اندروید سرج میشه این صفحه از سایتم بیاد

http://www.neopost.ir/tag/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%AF/

که بر اساس برچسب و تگ ها هست.حالا سوالم اینه که من اگه جلو ایندکس تگ ها رو بگیرم این صفحات وارد گوگل میشند؟اصلا جلوی ایندکس تگ ها رو بگیرم یا نه؟چون شنیدم که ایندکس تگ ها باعث افت رتبه صفخات دیگه میشه.یعنی اگه ایندکس تگ ها فعال باشه تعداد صفحه های سایت بالا میره و مشکل پیش میاد؟اخه اگه قرار هست تگ ها ایندکس نشند پس برای چی ازشون استفاده میکنیم؟وقتی ایندکس نمیشن چه ارزشی دارن؟

مرسی

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید

من قبلا از برچسب های زیادی استفاده میکردم واسه هر پست.مثلا یه پست از طریق بیشتر از 10 لینک توی گوکل در دسترس بود .بعدا که تحقیق کردم دیدم میگن این کار برای سایت مضر هست که تعداد لینک های زیادی در سایت وجود داشته باشه.

قبلا کلمات کلیدی رو در برچسب ها کپی میکردم اما ظاهرا روش درستی نیست چون هر روز به تعداد برچسب ها اضافه میشد پس بنابراین به تعداد پست

صفحه های سایت هم هر روز اضافه میشد.منم اومدم همه پست هام رو ادیت کردم و الان هر پست فقط یک برچسب داره کل سایت هم فقط 13 برچسب داره و تعدادشون هم زیاد نمیشه یعنی مثلا تمام بازی های جاوای موجود در سایتم برچسب دانلود بازی جاوا رو دارند و تمام بازی های اندروید هم برچسب دانلود بازی اندروید رو دارند.برچسب دیگه ای واسه پست ها نذاشتم هر پست فقط یه برچسب گذاشتم.

ون اگه واسه مثلا بازی های جاوا میخواستم برچسب بازی جاوا و دانلود بازی جاوا میزاشتم اون موقع بازی های جاوا موجود در سایت از زریق دو لینک متفاوت و مزالب مشابه در دسترس بودن که فکر کنم واسه سایت مضر هست.

حالا میخوام بدونم کارم مشکلی نداره؟الان روشم درسته؟

یه سوال دیگه هم دارم اینکه من از افزونه one in seo استفاده میکنم اگه اون رو پاک کنم و افزونه yoast رو نصب کنم مشکلی پیش میاد؟

یه سوال دیگه هم دارم اینکه افزونه سایت مپ رو حذف کنم و یکی دیگه نصب کنم طول میکشه تا باز لینک ها وارد سایت مپ شن؟یعنی مشکلی پیش میاد؟

لینک به ارسال

نباید برچسب ها رو پاک می کردید , برای پست های بعدی سایت برچسب کمتری می نوشتید بهتر بود الان که اینا رو حذف کردید و تو گوگل ایندکس شده کلا به به صفحه ی ی404 می خوره و افت بازدید و دو سه ما طول میکشه به روال قبلی برگرده , افزونه ی all in one pack و seo yoast ف کنم میشه تنظیمات رو import درون ریزی کنید

لینک به ارسال

روش کار تگ مانند دسته هست

برای ارتباط دادن پستها به یکدیگر

بهتر هست ایندکس نشن

این طوری تمرکز موتور جستجوگر برروی مطالب شماست

لینک به ارسال

برای افزونه مشکلی نیست

برای سایتمپ هم مشکلی نیست. سایتمپ بعد از هر ارسال پست ایجاد میشود

(ضمنا لطفا در مورد برچسب ٫ سئو و ... اگر سوالی دارید در همین تاپیک بپرسید. تایپیکهای شما همه محتوای یکسانی دارند)

لینک به ارسال

اخه برچسب ها رو پاک کردم چون هنوز ایندکس نشده بودن قبلا جلوی ایندکس تگ ها رو در سایت مپ و افزونه سو گرفته بودم.پاک کردم تا فقط چند تا برچسب محدود داشته باشم مثل همون لینکی که در بالا دادم و در گول ایندکس شده میخوام رتبه صفحات تگی که ایندکس شدن رو بالا ببرم.یعنی مشکلی هست اگه بزارم تگ ها ایندکس بشن و اساس کارم صفحات تگ باشه؟

لینک به ارسال

اره میدونم گفتید که بهتر هست ایندکس نشن تا رتبه پست های اصلی بره بالا تر اما چیزی که برام سوال شده اینه که

من مثلا 100 تا بازی جاوا میزارم که عنوان یکی از پست ها رو مثال میزنم مثلا عنوان یکی از پست ها دانلود بازی جاوا سونیک هست.که شاید این عنوان پست نسبت به کلمه دانلود بازی جاوا کمتر سرج بشه.الان که من گذاشتم برچسب دانلود بازی جاوا ایندکس بشه یک صفحه در گوگل ایندکس شده به اسم دانلود بازی جاوا که همه بازی های جاوا رو در اون قرار دادم.حالا اگه اون صفحه برچسب که با اسم دانلود بازی جاوا ایندکس شده رتبه خوبی بگیره با توجه به سرج زیاده کلمه دانلود بازی جاوا ورودی هام بیشتر از این میشه که مثلا تگ ها رو ایندکس نکنم و پست هایی مثل بالا که مثال زدم و رتبه خوبی هم بگیرن ورودی زیادی برام نمیاره.حالا این طرز تفکرم درسته به نظرتون؟چون چند تا سایت دانلود رو هم نگاه کردم دیدم اون ها هم به همین شکل عمل میکنند اکثرشون چه سایت های بزرگ چه سایت های معمولی.

من اطلاعاتم در اندازه ای نیست که نظر بدم یا نظر شما رو رد کنم ولی یه چیز میگم شما بگید که درست میگم یا نه.

میگم شاید منظور شما این هست که پست هاب اصلی اگه رتبه خوبی بگیرند شاید برای بعضی از وب سایت ها اولویت باشه.مثلا سایتی که خبر های روزانه منتشر میکنه پست هاش اولویت دارند.اما من که سرج دانلود بازی جاوا و دانلود بازی اندروید و ... 13 تا کلمه مشخص برام اهمیت داره و اکثر سرج ها این 13 تا کلمه هستند.چون عنوان پست هام زیاد سرج نمیشه نظرتون چیه؟

لینک به ارسال

با توجه به اینکه شما میخواهید ورودیها رو براساس لینک بگیرید

بهتره اینکدس بشن

در سایتهایی که براساس محتوا هستن

دسته و تگ ایندکس نمیشن

لینک به ارسال

ببخشید چند تا سوال در مورد سئو داشتم

من یه سری تگ هایی هستند که در سایت مپ ایندکس شدن ولی نمیخوام اون تگ ها یا برچسب ها در سایت مپ باشه یعنی میخوام در افزونه سایت مپ جلوی ایندکس تگ ها رو بگیرم ولی در افزونه سئو بزارم ایندکس شن.حالا که کارم برای تگ هایی که از این به بعد میزارم راحته دو تا تیک اون افزونه رو باید دست کاری کنم اما تگ هایی که قبلا گذاشتم و نمیخوام اون ها رو از گوگل حذف کنم ولی میخوام اون ها رو از سایت مگ حذف کنم چیکار کنم؟

سوال اخرم هم این هست که در صورتی که برچسب ها رو نه بزارم در افزونه سئو ایندکس بشند و نه در سایت مپ اون موقع گذاشتن برچسب فایده ای داره؟

ویرایش شده توسط SAMAN...23
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...