رضا حسینی راد

قالب قبلی سایت اکسپرس

1 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

expres-latest-theme-for-wordpress.PNG

پس از قرار دادن قالب جدید روی وبسایت اکسپرس بر آن شدیم که قالب قبلی را برای عموم کاربران بصورت رایگان قرار دهیم.طرح این قالب بصورت شیشه ای است و پس زمینه با تغییر سایز مانیتور بصورت خودکار تغییر سایز میدهد.این قالب مخصوص سیستم مدیریت محتوای وردپرس می باشد.

افزونه های مورد نیاز جهت اجرای قالب:

• wp_statistics
  • wp-pagenavi
  • wp-pagenavi-style
  • wp-jalali
  • auto post thumbnail

زمینه های دلخواه جهت قرار دادن لینک دانلود در ادامه مطلب:

• kb= حجم فایل
  • dl= لینک دانلود مستقیم
  • dl2= لینک دانلود کمکی
  • demo= پیش نمایش (برای قرار دادن قالب)

انتشار این قالب در سایر سایت ها و وبلاگ ها هیچگونه ممنوعیت و محدودیتی ندارد.

expres-latest-theme-for-wordpress.zip

ویرایش شده در توسط expres.ir
8

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط shayan.m
      سلام
      وقت بخیر
      من از افزونه ووکامرس استفاده می کنم و در صفحه محصولات قسمتی هست که دیدگاه ها قرار میگیره و زمانی روی باکس دیدگاه کلیک کنید به صفحه دیدگاه های محصول می روید می خوام به جای اینکه روی باکس دیدگاه یا دکمه دیدگاه کلیک شود که به صفحه دیدگاه برود کاربر زیر همون صفحه محصول تمام دیدگاه نمایش داده شود مشابه افزونه edd؟ از یکی از دوستان سوال کردم گفتند با کد نویسی این امکان وجود دارد؟؟

الان در تصویر بالا از افزونه ووکامرس استفاده شده است و اگر بخواید مشاهده دیدگاه ها کنید باید روی دکمه دیدگاه کلیک کنید تا به صفحه دیدگاه محصول بروید می خوام به جای این کار دیدگاه های محصول زیر محصول نمایش داده شود.
    • توسط shobeir.solooki
      سلام.من مشکل عجیبی دارم.قالب آوادا فارسی نصب کردم.فقط در قالب هر تغییری میدم اعمال نمیشه.مشکل از سایت نیست چون هاست و فروشنده قالب میتونن تغییر بدن.مشکل از براوزر هم نیست چون کش رو پاک کردم و در براوزرای دیگه هم همین مشکل رو دارم.چند بار سایت رو نصب کردم ولی مشکل حل نمیشه.بعدم سایت جدیده چیزی روش نصب نیست.خاموش کردن افزونه ها هم جواب نمیده.دیگه نمیدونم چکار کنم.ممنون میشم راهنمایی کنید.
    • توسط wordpresschi
      سلام دوستان این مرجع خرید قالب و افزونه وردپرس که آدرس اش رو زیر براتون نوشتم قالب ها و افزونه های وردپرس تا 70 درصد تخفیف به فروش گذاشته . اگه خواستید یه سری بزنید

http://wordpresschi.ir/
    • توسط poutav
      سلام دوستان من سایت دانلود فیلم و سریال دارم و این قالبی که الان دارم ازش استفاده میکنم طراحش از آذرماه سال 97 تا الان دیگه جوابم رو نمیده و قالب لایسنس داره و الان لایسنسش منقضی شده و بعضی از بخش های سایت غیر فعال شده و گوگل خیلی بهم پیام میده که ایراد داره سایتت و برطرفش کن و سایتم خیلی بازدیدش اومده پایین. اگر کسی میتونه زمینه های دلخواه single post ها و باکس دانلود رو به قالب جدید انتقال بده لطفا قیمت رو پیشنهاد بدین.

آدرس سایتم
    • توسط sedajavan
      سلام من میخوام یک دکمه اشتراک گذاری به سایتم اضافه کنم چطور میتونم اونو به تایتل بار طبق تصویر اضافه کنم ممنونم
      ادرس سایتم ادرس سایتم