رفتن به مطلب
mmq

آپدیت نشدن خودکار به نسخه 3.7.1

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان عزیز

امروز میخوام وردپرسمو به نسخه 3.7.1 آپدیت کنم (نسخه فعلیم 3.6.1 هست)

با اینکه تمامی افزونه هامو غیر فعال کردم اما بازم آپدیت نشد

چی کار کنم؟؟؟

موقعی که روی به روز رسانی خودکار کلیک می کنم بعد 30 ثانیه ای این صفحه باز میشه

اینم عکسش http://bayanbox.ir/id/8449464103560027583?view

ویرایش شده توسط mmq

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

اين صفحه كه شما گذاشتيد اون مرحله ميباشد كه درحال اتصال به سرور و دانلود آن هست و نياز به كمي صبر هست

اگر مدتي گذشت و انجام نشد پوسته به پيشفرض برگردونيد و تكرار كنيد اگر نشد از هاستينگ پيگير شويد

لینک به ارسال

اتفاقا مشکل از سرور هست... منم مشکل رو داشتماز طریق هاست درست کردند..

لینک به ارسال

داداش من نسخه جدیدو از وردپرس فارسی دانلود کردم

و بعد از اون فایل زیپ رو خارج کردم

و بعد از اون دوباره فایل زیپ ساختم(خارج از فولدر:منظورم اینه اگر خارج بشه بدون فولد خارج بشه-برای راحتی بیشتر تا توی هاست فایلهارو پس از خارج سازی جا به جا نکنم)

بعد از اون فایل زیپو داخل روت هاستم آپلود کردم و فایل هارو از فایل زیپ خارجشون کردم

بعد فکر کنم فایل هایی با نام های یکسان رو ریپلیس کرد

بعد از اون وقتی که خواستم وارد پنل مدیریت بشم صفحه ای باز شد که نوشته بود: وردپرس شما آپدیت شده ولی پایگاه داده ی شما آپدیت نشده

بعد روی گزینه آپدیت دیتابیس کلیک کردم و بدون هیچ مشکلی صفحه ورود باز شد و وارد پنل مدیریت شدم!!!

آیا این نوع آپدیت کردن مشکلی نداره؟؟؟؟

و آیا بعدا به مشکل (از هر لحاظ) بر نمی خورم؟؟؟؟

ویرایش شده توسط mmq

لینک به ارسال

نه اینگونه آپدیت هیچگونه مشکلی نداره.. به این روش میگن روش دستی.. و استاندارد هم هست..

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط mohammad1214
      سلام خسته نباشید دوستان 
      یک مشکلی ایجاد شده برای بنده اینکه میخوام مطلبی منتشر کنم دمه انتشار و پیش نمایش تغییرات غیر فعال میشود باید چیکار کنم ؟
    • توسط shkamran
      متاسفانه بعد از تغییر پلان هاست با خطاهای زیر روبرو میشوم که یا به طور کل سایت بارگزاری نشده و کدهای خطا دارد و یا با نصب افزونه یا بروز رسانی روی صفحات سایت پیام های چند خطی ایجاد می شود .
      هر دو خطا در فایل ضمیمه ارسال می شوند .

• توسط hossein.hz
      سلام وقتتون بخیر
      من افزونه Slide Anything را در سایتم نصب نمودم ولی بعد از آن متوجه به هم ریختگی افزونه در صفحات سایتم شدم.
      خیلی دوست داشتم از این افزونه تو سایتم به عنوان اسلایدر استفاده کنم؛ افزونه های دیگه را بررسی کردم و متأسفانه، فقط این افزونه به دردم میخوره.
      میشه لطفاً بفرمایید این مسئله چطوری حل میشه، اگر راهی هست چطوری انجام میشه؟ بسیار ممنونم

• توسط sina_ebrahimi
      سلام 
      من از betheme استفاده میکنم و یک قالبی انتخاب کردم حالا توی این قالب یه دکمه هست به نام buy now  . میخوام حذف کنم .
      چطور می تونم حذف کنم ؟؟؟؟؟

• توسط amiriii
      سلام
      برای فروش فایل دانلودی تو ووکامرس مسیر فایل رو از رسانه ها میدم به ووکامرس
      کاربر بعد از خرید وقتی رو لینک میزنه در ابتدا بصورت کلید هست ادرس یو ار ال ولی بعد وقتی دانلود منیجر شروع به دانلود میکنه
      مسیر فایل رو روی هاست نشون میده
      اینطوری کلا قابلیت انقضای فایلهام بی معنی میشه
      چون اون لینکو ذخیره کنه هر جا و به هر کس بده میتونه دانلود کنه
      چطور میتونم اون مسیر که فایل دانلود میشه رو بصورت کد گذاری شده نمایش بدم به خریدار

• اضافه کردن...