نسـتـــرن

اشکال در باز شدن همه نوشته ها

12 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام خدمت شما دوستان عزیزم

من ی دفعه ای نمیدونم چی شد که دیگه نمیتونم بخش همه نوشته ها رو ببینم.تا میزنم روش میگه شما مجوز کافی برای دسترسی به این برگه رو ندارین.

اعصابمو خورد کرده نمیدونمم دلیلش چیه.همه چیز خوب بودا،هیچ کار خاصیم نکردم.نه به سی پنل دست زدم نه کار دیگه ای

ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام، ظاهراً افزونه ای برای تغییر نقش کاربری (role) نصب کردید ویا افزونه دیگری برای این بخش تداخل ایجاد کرده.

شایدم سطح دسترسی شما نویسنده یا مشارکت کننده باشه!

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنونم.خیر

هیچ کدوم از این افزونه ها رو نصب نکردم

کلا ی نویسنده داریم اونم خودموم!!

البته دیشب افزونه layer slider و jquery updator رو نصب کردم و بعدش البته پاکش کردم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان شما بررسی کنید ببینید در تب کاربران نام کاربری شما چه نقشی رو داره >؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان شما بررسی کنید ببینید در تب کاربران نام کاربری شما چه نقشی رو داره >؟

نقشم مدیره

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پیه بار افزونه هارو غیر فعال و تست کنید ( در ضمن اگه فیلترشکن و یا پروکسی و vPN هم استفاده میکنید ؛ قطعش کنید)

اگر نشد یک بار از مدیریت خارج و بعد وارد شوید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پیه بار افزونه هارو غیر فعال و تست کنید ( در ضمن اگه فیلترشکن و یا پروکسی و vPN هم استفاده میکنید ؛ قطعش کنید)

اگر نشد یک بار از مدیریت خارج و بعد وارد شوید

همه افزونه رو ی بار غیر فعال کردم و مجدد فعال کردم و نشد.از حساب کاربری خارج شدم و بازم نشد!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نام پوشه wp-content رو موقت تغییر دهید

و تست کنید

و نتیجه؟

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نام پوشه wp-content رو موقت تغییر دهید

و تست کنید

و نتیجه؟

پوشه ای که گفتین رو اسمشو عوض کردم و دوباره برگردوندم به اصلی.البته این وسط رفرش هم کردم و باز نشد :( .همچنین همه برگه ها رو هم نمیتونم ببینم :wacko:

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یک بار وردپرس را نصب دستی کنید

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/165-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D8%A7%D9%BE%D8%AF%DB%8C%D8%AA-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DB%8C-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3/

البته فکر میکنم دیتابیس مشکل پیدا کرده

اگر بکاپ دارید بهتره بازیابی کنید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یک بار وردپرس را نصب دستی کنید

http://forum.wp-pars...یت-دستی-وردپرس/

البته فکر میکنم دیتابیس مشکل پیدا کرده

اگر بکاپ دارید بهتره بازیابی کنید

آخه سالم بودک!!چرا خراب شد?یعنی وردپرسرو پاک کنم دوباره نصب کنم?دیتابیسرو چی کار کنم??!!
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان عزیز به وردپرس ۳.۷ کوچ کردم و درست شد!!!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط robeka
      سلام دوستان.بیشتر وقتا وردپرس ایمیل میزنه وردپرس سایت شما مشکل داره مال چی میتونه باشه؟ کسی به این موضوع برخورده یا نه؟
    • توسط htrwd
      سلام کاری که من می خوام انجام بدم هاست سی پنل دارم که وردپرس روش هاست دانلود دایرکت ادمین دارم که هم ساب دامین ساختم روش هم اکانت اف تی پی ساب دامین که رو هاست دانلود از طریق A recorde وصل کردم به هاست وردپرسم     حالا می خوام وقتی فایلی رو پیوست اتچ یا کلا آپلود می کنم مستقیم بره تو پوشه مشخص شده در هاست دانلودم   یعنی نمی خوام دیگه فایلهایی آپلودی که از سایت انجام می دم داخل هاست وردپرسم باشند در ضمن خیلی جستجو کردم ولی فعلا موفقیت آمیز نبوده ممنون  
    • توسط pasha
      سلام و وقت همگی به خیر
      من جدیدا با ی مشکلی مواجه شدم که وقتی یک صفحه رو آپدیت می کنم به جای بروز رسانی به صفحه ای که اتچ می کنم ریدایرکت میشه .
      ممنون میشم منو راهنمایی بکنید. 

• توسط lord00mmdy
      سلام دوستان
      یک افزونه که کاربرا بتونن بعنوان بازاریاب ثبت نام کنند و یک کد تخفیف (یا همون کوپن) بگیرند. و هر کس با این کد تخفیف خرید کرد یک مبلغ سود به حساب کیف پولش واریز بشه.
      مثل : AffiliateWP (اما با لینک بازاریابی میکنه) یا Ultimate Affiliate Pro (که باز هم با لینک )
      ممنون از همه 
    • توسط h.jalalifar89
      سلام
      من از چندفروشندگی دکان استفاده می کنم. میخوام قبل از اینکه مشتری پرداخت رو انجام بده, فروشنده سفارش رو ببینه و در صورتی که بتونه از پس تعدادش بربیاد زمان ارسال رو حدودی اعلام کنه , بعدش مشتری پرداخت کنه. چون محصولات من سبزی و مرباست باید با توجه به نیاز مشتری آماده بشه
      راه حلی هست؟ میشه کمکم کنید