رفتن به مطلب

کاهش شدید بازدید سایت

پست های پیشنهاد شده

با سلام دوستام خوبم خسته نباشید

دوستان تا یه هفته پیش بازدید سایتم عالی بود بطوری که روزی 2000 تا الکسا میومد پایین . الان بازدید سایتم دقیقا شده یک سوم 10 روز پیش .

هیچ کار خاصی هم نکرده بودم . الان که فکرشو می کنم یادم اومد که من یه برگه ساخته بودم با آدرس (http://www.download0098.com/tags/) و همه ی کلمات کلیدی سایت رو توش نمایش می دادم . نمیدونستم که پیچ رنگ همین صفحه 3 هست و هشت نه روز پیش اونو حذف کردم . (توی یه جایی نوشته بودن ربات های گوگل بیاد و این صفحه رو ببینه شاید سایت رو بان کنه و به ریسکش نمی ارزه ...) ما هم بنابر حرف این آقا (آشنا هم هست میشناسیدش!) حذفش کردم.

دقیق بعد از حذف این صفحه بازدید این بلا سرش اومده و الکسا میره بالا !

الان من باز اومدم صفحه ی tags رو ساختم .

بنظرتون اقدام خاصی نمیخواد انجام بدم ؟

ممنون میشم بگید یعنی از همین میتونه باشه (بجز این کاری نکردم این یک هفته)

دستتون درد نکنه پیشاپیش

ویرایش شده توسط omid0098i
لینک به ارسال

سلام

بنده هم در مورد کلمات کلیدی یه بحثی توی انجمن ایجاد کردم که همه می گفتند نباشه بهتره اما جون شما میگی حذفش کردی شاید شانس شما بوده و با اون صفحه بازدیدت بالا بوده و چون حذفش کردی دیگه بازدیدت پریده

لینک به ارسال

بنظرم بهتر بود قبل از حذف حتما یکسری تحیقیق بیشتری هم میکردی و هم اینکه بررسی میکردی که ورودی هات از کجاها بیشتر بوده.

لینک به ارسال

ممنون

حالا باز صفحه تگ ها رو ساختم.

دوستان ممکنه از طرف هاست برخی از آی پی ها رو مسدود کرده باشن !؟ آخه بازدید از یک سوم هم کمتر شده :(

ویرایش شده توسط omid0098i
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...