رفتن به مطلب

میانبر های مفید برای مدیران شبکه

پست های پیشنهاد شده

همونطور که همه مدیران شبکه میدونند ادمین بار مدیران شبکه اصلا بدرد بخور نیست.چون میانبر هایی مثل نصب/مدیریت افزونه ها و پوسته ها وجود نداره برای اون ها.. وبرای نصب/ مدیریت این دو باید برند توی پیشخوان شبکه و بعد از طریق لینک داخل پیشخوان کارای خودشون رو پیش ببیدند.خداییش خیلی اینکار سخته… برای اینکه کار امروز یک افزونه میخوام معرفی کنم که مدیران شبکه به راحتی به نصب/مدیریت افزونه و یا پوسته به راحتی دسترسی پیدا کند..

افزونه “mu-admin-bar-shortcuts” بعد از فعال شدن خودش بدون هیچ گونه تنظیماتی به ادمین بار مدیر شبکه میانبر های ” نصب افزونه ، مدیریت افزونه،نصب پوسته و مدیریت پوسته ها اضافه میکنه.

این افزونه بدرد من که خیلی خورد.حالا امیدوارم بدرت بقیه مدیران شبکه هم بخوره.

صفحه افزونه در وردپرس دات ارگ

منبع

لینک به ارسال

سلام

امیدوارم خوب باشید.

یه سوال برم پیش اومد اگه من از وردپرس شبکه استفاده نکنم این به دردم نمی خوره درسته دیگه؟

اگه هم استفاده کنم که خودش جای مخصوص خودش رو داره!

پس این وسط این پلاگین چی کاره هست!!؟

ببخشید، من تقریبن تازه کار هستم!! :))

لینک به ارسال

سلام،

امیدوارم خوب باشید.

همچنین شما نیز خوب باشید

یه سوال برم پیش اومد اگه من از وردپرس شبکه استفاده نکنم این به دردم نمی خوره درسته دیگه؟

بله درسته تنها برای مدیر کل شبکه هست این افزونه....

اگه هم استفاده کنم که خودش جای مخصوص خودش رو داره!

اگه از شبکه استفاده کنید درسته جای خودشو داره ولی باید این مسیر رو طی کنید:

site/wp-admin/network/

سپس بایستی هر جا که دوست دارین برین...درسته خیلی از جاها به صورت پیشفرض توی ادمین بار وردپرس هست ولی قسمت های "افزودن و مدیریت افزونه،افزودن و مدیریت پوسته" در ادمین بار قرار ندار.. این چهار تا مهمترین شورت کات ها هستند برای یک مدیر... اما توش نیست.. این افزونه هم این شورت کات هارو توی ادمین بار قرار میده...همین!!!

پس این وسط این پلاگین چی کاره هست!!؟

هیچکاره فقط یکی دوتا میانبر توی ادمین بار قرار میده!!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...