رفتن به مطلب

دانلود پوسته و پلاگین های نصب شده در وردپرس

پست های پیشنهاد شده

wp-downloader.png

سلام،

امروز با افزونه wp downloader در خدمت دوستان عزیز هستیم. با کمک این افزونه میتونید پوسته ها و افزونه های نصب شده در وردپرس رو به سادگی هرچه تمام تر دانلود و در هرمکانی که خواستید ازشون استفاده کنید.

مشاهده ادامه مطلب در دنیای وردپرس و برنامه نویسی

لینک افزونه در مخزن وردپرس

wp-downloader_(www.alimir.ir).zip

• امتیاز 6
لینک به ارسال
  • 6 ماه بعد...

سلام

چطوری میشه یه قالبی رو که نصبه روی وردپرس دانلودش کرد؟ رفتم توی سی پنلم بعد پوشه قالبها ولی نمیشه دانلودش کرد! چکار کنم؟

لینک به ارسال

سلام

چطوری میشه یه قالبی رو که نصبه روی وردپرس دانلودش کرد؟ رفتم توی سی پنلم بعد پوشه قالبها ولی نمیشه دانلودش کرد! چکار کنم؟

سلام مشکلتون چیه؟ چه اروری می ده؟ راحت می تونید از cpanel دریافتش کنید...

• امتیاز 3
لینک به ارسال

روی پوشه قالب راست کلیک کنید و گزینه Compress رو بزنید.

فایل زیپ ساخته شده رو دانلود کنید.

• امتیاز 3
لینک به ارسال

سلام

با استفاده از این افزونه، دیگه نیازی نیست به cpanel برید و فایل هاتون رو compress کنید. از طریق پنل مدیریت میتونید این کار رو به راحتی انجام بدید.

• امتیاز 3
لینک به ارسال

با استفاده از این افزونه، دیگه نیازی نیست به cpanel برید و فایل هاتون رو compress کنید. از طریق پنل مدیریت میتونید این کار رو به راحتی انجام بدید.

در وردپرس 3.8.1 مشکلی در دریافت افزونه وجود نداره اما چطور میشه پوسته ها رو دریافت کرد؟

• امتیاز 1
لینک به ارسال

در نسخه های قبل از 3.8، مشکلی وجود نداشت! منتها با تغییراتی که در نسخه های 3.8 به بالا به وجود اومده، نمیدونم مشکلی داره یا نه!!!

• امتیاز 2
لینک به ارسال
  • اضافه کردن...