رفتن به مطلب

All in One SEO Pack

hostdg

پست های پیشنهاد شده

با سلاك من افزونه all in one seo pack را در وردپرس شبكه نصب كردم

تمامي كاربران نيز براي وبلاگ خودشان دسترسي به اين ابزار را دارند

آيا اين كار از نظر امنيتي و يا گرفتن سرعت سيستم تاثير دارد يا خير

با تشكر

لینک به ارسال

یه سوال در مورد همین افزونه دارم که دیگه گفتم تاپیک جدید نزنم.

وقتی کاربری توی سایت عضو میکنیم اون میتونه تنظیمات افزونه رو تغییر بده که خوب این برای سایت اصلا خوب نیست. برای اینکه تنظیمات افزونه رو فقط مدیران بتونند بتونند راه حلی وجود داره؟!

لینک به ارسال

یه سوال در مورد همین افزونه دارم که دیگه گفتم تاپیک جدید نزنم.

وقتی کاربری توی سایت عضو میکنیم اون میتونه تنظیمات افزونه رو تغییر بده که خوب این برای سایت اصلا خوب نیست. برای اینکه تنظیمات افزونه رو فقط مدیران بتونند بتونند راه حلی وجود داره؟!

مطمئنید ؟ طبیعتا نویسنده ها این دسترسی رو ندارن! دقت داشته باشید که توی تنظیمات همگانی نقش پیش‌فرض کاربر تازه روی نویسنده باشه .

از افزونه ی زیر بهره ببرید :

http://wordpress.org/plugins/user-role-editor/

لینک به ارسال

مطمئنید ؟ طبیعتا نویسنده ها این دسترسی رو ندارن! دقت داشته باشید که توی تنظیمات همگانی نقش پیش‌فرض کاربر تازه روی نویسنده باشه .

از افزونه ی زیر بهره ببرید :

http://wordpress.org/plugins/user-role-editor/

الان شما گفتی مجدد تست کردم ظاهرا دیگه این مشکل با این افزونه نیست! شاید من اشتباه کردم :huh:

اما این مشکل با افزونه contact-form-7 وجود داره

این افزونه ای هم که معرفی کردید با وردپرس چندسایته که مشکلی نداره؟

لینک به ارسال

الان شما گفتی مجدد تست کردم ظاهرا دیگه این مشکل با این افزونه نیست! شاید من اشتباه کردم :huh:

اما این مشکل با افزونه contact-form-7 وجود داره

این افزونه ای هم که معرفی کردید با وردپرس چندسایته که مشکلی نداره؟

نمیشه پست رو ویرایش کرد؟ :blink:

الان امتحان کردم این افزونه ظاهرا با وردپرس شبکه هم به خوبی کار میکنه

فقط دو تا مشکل داره یکی این افزونه contact-form-7 رو نمیشه کاریش کرد و یکی دیگه نمیشه کلا این نقشها رو کاری کرد برای همه وبلاگها اعمال بشه؟

لینک به ارسال

بهتره سوالات جدید در تاپیک های جدید مطرح بشه

مشکل افزونه contact-form-7 که حل بشو نیست مگر اینکه کسی به سازنده افزونه گزارش بده

مشکل کار نکردن برای بقیه وبلاگها رو هم از خیرش گذشتم! :lol: فعلا دستی تنظیم میکنیم شاید در آینده اوکی شد! البته اینم اگر دوستان بتونند به گوش سازنده اش برسونند خوبه :P

دیگه تاپیک جدید هم نمیخواد :ph34r:

لینک به ارسال

مشکل افزونه contact-form-7 که حل بشو نیست مگر اینکه کسی به سازنده افزونه گزارش بده

مشکل کار نکردن برای بقیه وبلاگها رو هم از خیرش گذشتم! :lol: فعلا دستی تنظیم میکنیم شاید در آینده اوکی شد! البته اینم اگر دوستان بتونند به گوش سازنده اش برسونند خوبه :P

دیگه تاپیک جدید هم نمیخواد :ph34r:

lمن افزونه contact-form را نصب كردم خيلي هم خوب كار ميكنه براي تمامي وبلاگ ها

لینک به ارسال

lمن افزونه contact-form را نصب كردم خيلي هم خوب كار ميكنه براي تمامي وبلاگ ها

منظورم افزونه user-role-editor بود نه اون

contact-form-7 متاسفانه مشکلی که داره برای سطح نویسنده و مشارکت کننده نمایش پیدا میکنه و اونها میتونند هر تغییراتی رو در این افزونه انجام بدند

لینک به ارسال

منظورم افزونه user-role-editor بود نه اون

contact-form-7 متاسفانه مشکلی که داره برای سطح نویسنده و مشارکت کننده نمایش پیدا میکنه و اونها میتونند هر تغییراتی رو در این افزونه انجام بدند

من يك افزونه نصب كردم به نام Plugins Enabl

كاري كه انجام ميده اينه كه دسترسي تمامي كاربران را به افزونه ها بسته و ميتوانيد براي هر كابر

هر افزونه اي كه خواستيد فعال كنيد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...