رفتن به مطلب

مشکل با فایل wp-admin/includes/class-wp-upgrader.php و پیدا نشدن صفحه

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یه سرور vds دارم و بعد از این که وردپرس رو روی اون نصب میکنم وقتی میخوام پلاگین نصب کنم و یا تم نصب کنم و یا هر چیزی رو اپدیت کنم به ارور زیر روبرو میشم

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@****.com and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Apache/2.2.25 (Unix) mod_ssl/2.2.25 OpenSSL/1.0.0-fips mod_bwlimited/1.4 mod_fcgid/2.3.6 Server at ******** Port 80

مشکل هم از فایل wp-admin/includes/class-wp-upgrader.php هست که در فایل update.php ایندکلود شده و نمیدونم باید چیکار کنم !وقتی این فایل رو اینکلود میکنم مشکل بالا پیش میاد و وقتی ازاون حالت در میارم مشکل حل میشه به پشتیبانی سرور هم میگم اونا هم میگن سرور درست کانفیگ شده !اونا هم نفهمیدن ... حالا چیکار کنم ؟!

ویرایش شده توسط generalhak
لینک به ارسال

سلامن

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

توی روت سایت فایل htaccess وجو داره؟

لینک به ارسال
  • 9 سال بعد...

سلام وقت شما بخیر

من همین مشکل دوستمون رو دارم. الان یک ماهی میشه که هروقت بخوام آپدیت کنم، این خطارو میده

به سرور هرچی میگم، میگن که هیچ مشکلی نداره و همه چی درست کانفیگ شده
مشکل رو ضمیمه میکنم، ممنون میشم راهنمایی کنیدerror_pxtj.jpg

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Mamad2702 گفته است :

سلام وقت شما بخیر

من همین مشکل دوستمون رو دارم. الان یک ماهی میشه که هروقت بخوام آپدیت کنم، این خطارو میده

به سرور هرچی میگم، میگن که هیچ مشکلی نداره و همه چی درست کانفیگ شده
مشکل رو ضمیمه میکنم، ممنون میشم راهنمایی کنیدerror_pxtj.jpg

سلام این مشکل جدیدا برای کاربران ایرانی ایجاد شده و یه مدت که کلا نمیتونستن نصب و آپدیت کنن و محدودیت های اینترنتی شدید بود

بعد از اون که باز کردند باز هم یه سری سایت ها بعضی وقت ها به این مشکل میخورن

دلیلش عدم برقراری ارتباط با مخزن وردپرس هست و تو مدت زمانی که تعیین کرده ارتباط سرورتون باهاش برقرار نمیشه و خطا میده

مشکل از سمت ارتباط سرور با مخزن هست و زمانی که چیزی رو دستی از مخزن وردپرس دانلود میکنید و دستی فایل رو نصب می کنید که آپدیت بشه این پیغام خطا رو نمیده

این هم که سرور گفته همه چیز درست هست، فقط میان بخش های سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با خودشون و ارتباط با سایت رو چک می کنند نه ارتباط با مخزن رو، شما بهشون اطلاع بدید مشکل کامل رو تا بررسی کنن.

خودم روزهای یکشنبه این مشکل رو داشتم هر چی به هاست میگفتم همش ارور میده میگفتن همه چیز درسته اما بعد از چند وقت یکی از اپراتورهاشون گفت کامل بررسی می کنم و بعدا گفت تمام درخواست هاتون رو چک کردم و روز های یکشنبه بوده ، همکاران به این توجه نکردند که اطلاع بدن روزهای یکشنبه ما بک آپ گیری داریم و سرعت افت پیدا می کنه و به خاطر همین ارور میده و دقیقا هم حرف ایشون بود

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...