رفتن به مطلب

تغییر در این قالب alltuts

پست های پیشنهاد شده

در مورد درخواست اولتون تغییرات زیادی باید اعمال بشه. فقط یک تکه کد نیست. اگر با مبانی html و css آشنایی داشته باشید با هم میتونیم تغییرات مدنظر شما رو اعمال کنیم. مثل تغییراتی که برای دوستمون امید اعمال کردیم.

لینک به ارسال

بله شما اگر آشنایی خیلی محدودی با html و css داشته باشید دوستان کمکتون میکنند که تغییرات مورد نظرتون رو اعمال کنید

آقا مرتضی من هنوز منتظر اون لطف شما در مورد تغییر موضوعات هستم ها

ممنون

لینک به ارسال

خوب دوست عزیز شما بهتره که به صورت موردی تغییراتی رو که میخواهید مطرح کنید و وقتی که حل شد بریم سراغ بعدی

در مورد تغییر آیکون شبکه های اجتماعی در هدر یا رنگ اون کادر بالای بلوک ها یا رنگ کادر نظرات که حتما خودتون میدونید که به پوشه ی ایمیج توی قالبتون میرید و عکس رو توی فتوشاپ باز میکنید و تغییر رنگ میدید و با همون اسم توی همون محل سیو میکنید (اینو به این خاطر گفتم که خودم این رو هم نمیدونستم بار اول توی یک فروم پرسیدم یکی بهم گفت)

اما فعلا من برچسب ها رو مثل سایتی که گفتید به پایین پست هاتون توی صفحه ی اصلی اضافه کردم ببینید خوشتون میاد؟؟

برای ایجاد برچسب ها ابتدا فایل indes.php رو از توی قالب حذف کرده و فایلی رو که من ضمیمه کردم جایگزینش کنید.

بعد این کد ها رو به فایل style.css اضافه کنید

.postTags-home{
padding-right:5px;
margin-right:50px;
font-size:12px; /*برای تغییر اندازه متن مقدا 12 را تغییر دهید */
background-color:#b6b6b6; /* برای تغییر رنگ پس زمینه کد #b6b6b6 را به کد رنگ مورد نظر تغییر دهید */
width:570px;
border-radius:3px;
border:1px double #333; /* برای تغییر رنگ حاشیه مقدا 333 را تغییر دهید */
}

index.php

لینک به ارسال

مرسی آقا امید زدم درست شد

دیگه چی داره؟

نمیشه کاری کرد که پیوند ها در یک جا بیان آخه وقتی فعال میکنم هر عنوان پیوندی در یک باکس نمایش داده میشه یعنی فروشگاه ها جدا دانلود ها جدا و...

برچسب هارو هم چطوری میشه به این صورت در اورد یعنی متحرک باشن؟

دسته ها هم میخوام طوری باشن که معلوم شه کدوم زیر دسته هست

نمیشه به جای برگه ها که در بالای صفحه هستن دسته هارو گذاشت و به صورت اینکه کسی که کلیک کرد ظاهر بشه زیر دسته هاشون؟به صورت زیبا چند سایت این کار ها رو کرده بودن

لینک به ارسال

آقا مهام عزیز زکلا منظورتون رو از سوالل اول متوجه نشدم

در مورد سوال دوم یعنی میخواهید مثل اون سایت بچرخن؟؟ من از مدیر سایت رنگو که اینکار رو کرده بود پرسیدم گفت از افزونه wp canavs استفاده کردم که میتونید از لینک زیر دانلودش کنید

http://wordpress.org/extend/plugins/wp-tagcanvas/

واسه دسته هم که معلوم بشه کدوم زیردستست توی قسمت ابزارک ها وقتی میخواهید ابزارک دسته بندی رو فعال کنید توی گزینه های همون ابزارک یه گزینه داره به اسم "نمایش رده بندی" اگر اشتباه نکنم که اون رو بزنید زیر دسته ها متمایز میشن و بعد برای اینکه جلوتر بیان از دسته ها این کد رو به استایلتون اضافه کنید

.rightBoxMid ul li ul{
margin-right: 20px;

}

بله عزیز اون کار رو هم میشه کرد اما نه به جای برگه ها برگه ها خودشون سمت چپ هستند و موضوعات سمت راست میان (میخواهید کلا برگه ها حذف بشن؟) فقط شما کافیه موضوع رو ایجاد کنید خودش خود به خود اون بالا سمت راست ایجاد میشه

ویرایش شده توسط omid_3tar
لینک به ارسال

دمت گرم

آره دیگه برگه ها رو حذف کنم از اون بالا ولی دوتا دکمه باشه (به جای برگه ها) یکی تماس با ما مثلا و یکی هم راهنما

آقا من موضوعات رو ایجاد کردم ولی همه یک تب دارن یعنی سر شاخه و زیر شاخه جدا هستن چطوری فقط سر شاخه رو نشون بده بعد زیر شاخه؟

بعد اون افزونه رو نصب کردم ولی تغییری حاصل نشد

لینک به ارسال

خواهش میکنم

عزیز من منظور شما رو از دکمه نمیفهمم خوب شما دوتا برگه درست کن یکی به اسم تماس با ما و یکی هم به اسم راهنما دیگه مشکلش چیه؟؟

عزیز موضوعات نباید اون جور بشه شما اینجا رو نگاه کن shouremahour.youhosting.ir/wordpress موضوعات هستن و وقتی روشون بایستی زیرمجموعه نمایان میشه

در مورد اون افزونه هم که خود به خود تغییر ایجاد نمیکنه باید به قسمت ابزارک ها برید و فعالش کنید

از دوستانی که میتونن خواهش میکنم به منم در مورد همون جلو آمدن زیر مجموعه کمکم کنن آخه خیلی بهش نیاز دارم و الان چند روزه به خاطر همون موضوع راه اندازی سایتم به عقب افتاده

لینک به ارسال

سلام

من منوی سمت راست رو براتون ویرایش کردم.

ولی برای یک لول زیر دسته اندازه ها فیکس شده.

برای لول های بیشتر باید در استایل ویرایش انجام بدید.

الان مثلا هست:

.rightBox .rightBoxMid ul li a{
display: block;
width:85%;
}
.rightBox .rightBoxMid ul li li a{
width:77%;
}

برای لول 2 مثلا میشه:

.rightBox .rightBoxMid ul li li li a{
width:65%;
}

alltuts_persian_edited.rar

لینک به ارسال

خواهش میکنم

عزیز من منظور شما رو از دکمه نمیفهمم خوب شما دوتا برگه درست کن یکی به اسم تماس با ما و یکی هم به اسم راهنما دیگه مشکلش چیه؟؟

عزیز موضوعات نباید اون جور بشه شما اینجا رو نگاه کن shouremahour.youhosting.ir/wordpress موضوعات هستن و وقتی روشون بایستی زیرمجموعه نمایان میشه

در مورد اون افزونه هم که خود به خود تغییر ایجاد نمیکنه باید به قسمت ابزارک ها برید و فعالش کنید

از دوستانی که میتونن خواهش میکنم به منم در مورد همون جلو آمدن زیر مجموعه کمکم کنن آخه خیلی بهش نیاز دارم و الان چند روزه به خاطر همون موضوع راه اندازی سایتم به عقب افتاده

نه خو میدونی میخوام چیکار کنم ؟ میخوام دو دکمه همون طور که گفتم درست کنم و برگه ها رو بگذارم واسه اخبار از لحاظ گفتم

مال من اینطوری نشده همه جدا هستن چیکار کردین که اینطور شده؟

اها درست شد مرسی

سلام

الان مثلا هست:

}
}

برای لول 2 مثلا میشه:

}

آقا مرتضی این واسه چیه ؟

برای زر دسته ها هستن که جدا میشه ؟

فقط باید به استایل اضافه کنیم؟

لینک به ارسال

سلام

الان مثلا هست:

}
}

برای لول 2 مثلا میشه:

}

آقا مرتضی واقعا ممنونتم خیلی خیلی لطف کردی

نه خو میدونی میخوام چیکار کنم ؟ میخوام دو دکمه همون طور که گفتم درست کنم و برگه ها رو بگذارم واسه اخبار از لحاظ گفتم

مال من اینطوری نشده همه جدا هستن چیکار کردین که اینطور شده؟

اها درست شد مرسی

خوب عزیز شما اون دو تا دکمه ای رو که میخواهی توی فتوشاپ طراحی کن بعد بزار اینجا و بگو که میخوای کجا قرار بگیره تا دوستان راهنماییتون کنن

لینک به ارسال
آقا مرتضی واقعا ممنونتم خیلی خیلی لطف کردی خوب عزیز شما اون دو تا دکمه ای رو که میخواهی توی فتوشاپ طراحی کن بعد بزار اینجا و بگو که میخوای کجا قرار بگیره تا دوستان راهنماییتون کنن

شما فرض کنید که من دو دکمه ساختم حالا چی کنم

پست من در جواب دوستمون امید بود ;)

خوب فقط اگه اون کد رو به استایل اضافه کنیم حله ؟

لینک به ارسال

برای پوسته ایی که آپلود کردم ، بله

مگه همین پوسته نیست؟

خوب عزیزم شما اون دو دکمه رو کجا میخواهی بزاری؟؟

جایی که برگه ها هستن جایی اون ها ؟

هنوز هم مشکل دسته هام حل نشده ؟ همه جدا هستن چی کار کنم؟

لینک به ارسال

مگه همین پوسته نیست؟

نه عزیز پوسته من به دلیل تغییراتی که دادم نیازمند کد آقا مرتضی هست شما نیازی بهش نداری

جایی که برگه ها هستن جایی اون ها ؟

هنوز هم مشکل دسته هام حل نشده ؟ همه جدا هستن چی کار کنم؟

حقیقتش کدها رو نگاه کردم اما متوجه نشدم کجا باید تغییر کنه انشالله بقیه دوستان کمک کنند

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز meham چه تغییری نیاز دارید؟

کمی درخواست ها با هم تداخل پیدا کرد من متوجه مشکل شما نشدم.

توضیح کامل بدید.

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز meham چه تغییری نیاز دارید؟

کمی درخواست ها با هم تداخل پیدا کرد من متوجه مشکل شما نشدم.

توضیح کامل بدید.

میدونی چیه من میخوام اون با لا به جای برگه ها 2 دکمه بذارم چطوری؟ولی برگه ها رو میخوام جایی دیگه به صورت اخبار بیارم؟

----------------------------------------------------------

دسته هارو ایجاد کردم در بالا اومدن ولی دسته مادر و زیر دسته ها از هم جدا هستن

-----------------------------------------------------------

چند پیوند داشتم مثلا فروشگاهی و دانلود و .... که هر بخش جدا نمایش داده میشه مثلا فروشگاهی توی یک بلوک و دانلود توی یک لوک و......

فعلا این مشکلاتم هستن اگه کمکم کنید ممنون میشوم

لینک به ارسال

چند پیوند داشتم مثلا فروشگاهی و دانلود و .... که هر بخش جدا نمایش داده میشه مثلا فروشگاهی توی یک بلوک و دانلود توی یک لوک و......

خوب برای اینکار دوست عزیز به قسمت ابزارک ها رفته ابزارک "متن" رو فعال کنید و لینک ها یا عکس های مورد نظر خودتون رو اونجا قرار بدید

لینک به ارسال

2 دکمه؟ منظورتون 2 لینک هست؟

این یعنی چی؟ بیشتر توضیح بدید:

ولی برگه ها رو میخوام جایی دیگه به صورت اخبار بیارم؟
دسته هارو ایجاد کردم در بالا اومدن ولی دسته مادر و زیر دسته ها از هم جدا هستن

آدرس سایتتون رو بدید.

لینک به ارسال

خوب برای اینکار دوست عزیز به قسمت ابزارک ها رفته ابزارک "متن" رو فعال کنید و لینک ها یا عکس های مورد نظر خودتون رو اونجا قرار بدید

اوکی مرسی ولی نمیشد پیوند ها رو درست کرد؟

2 دکمه؟ منظورتون 2 لینک هست؟

این یعنی چی؟ بیشتر توضیح بدید:

آدرس سایتتون رو بدید.

بله به جایی اون برگه ها که بالا هستن میخواهم دو لینک مثل تماس با ما یا راهنما قرار بدم؟

و اون برگه ها را در ستون واسه اخبار به کار ببرم

لینک به ارسال

اوکی مرسی ولی نمیشد پیوند ها رو درست کرد؟

چرا ایجاد میشه منتهاش باید از کدهای html استفاده کنید (حتما از همین امروز شروع به یادگیری html کنید فوق العاده سادست)

مثلا اگر تنها یک لینک بخواهید توی استفاده کنید باید توی اون کادر بزرگه این کد رو وارد کنید

<a href="adrese link"> onvane link </a>

لینک به ارسال
بله به جایی اون برگه ها که بالا هستن میخواهم دو لینک مثل تماس با ما یا راهنما قرار بدم؟

و اون برگه ها را در ستون واسه اخبار به کار ببرم

این پوسته از فهرست ها پشتیبانی میکنه.

برای بخش هدر و برگه های دلخواه میتونید از فهرست استفاده کنید. (در مدیریت> نمایش> فهرست ها)

برای مورد دوم هم میتونید از ابزارک ها استفاده کنید. لیست برگه ها.

لینک به ارسال

چرا ایجاد میشه منتهاش باید از کدهای html استفاده کنید (حتما از همین امروز شروع به یادگیری html کنید فوق العاده سادست)

مثلا اگر تنها یک لینک بخواهید توی استفاده کنید باید توی اون کادر بزرگه این کد رو وارد کنید

<a href="adrese link"> onvane link </a>

مرسی میدونم کد اج تی ام ال هم واردم فقط منظورم این بود همون پیوند های اصلی خودم بود استفاده کنم یعنی قالب رو درستش کنم

خوب ازتون ممنون دوستان

نمیشه این قالب رو دو ستونه کرد؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...