رفتن به مطلب

نحوه حذف width

پست های پیشنهاد شده

سلام

در کد زیر میخوام widht که در قسمت element.style هستش حذف کنم ولی هرچی میگردم همچین قسمتی پیدا نمیکنم

برای حل مشکل چیکار باید کرد؟

<div class="slider" style="visibility: visible; overflow: hidden; position: relative; z-index: 2; left: 0px; width: 850px;">

لینک به ارسال

مطمئنید گشتید

<div class="slider" style="visibility: visible; overflow: hidden; position: relative; z-index: 2; left: 0px;">

اینکه بجای خوندن یک خط کد تیکت بگذاریم رو تنبلی هم صدا می کتند ;)

لینک به ارسال

نه نه دوست من ! اشتباه متوجه شدید

در

element.style کد width 850 وجود داره ولی در هیچ کدام از فایل های قالب مقدار850 برای Width وجود نداره !!عکس زیر رو ببینید

25605551799447902062.jpg

وقتی این کد وجود نداره چطور میتونم حذف یا با یک کد استایل دیگه خنثی کنم ؟؟

مثلا میشه یک کدی در قسمت .slider بذارم که باعث خنثی شدن اون 850 طول بشه ؟؟

لینک به ارسال

آدرس آنلاین یا کد کامل را بگذار

اگر هدفتون گرفتن جوابه شما سئوالتون رو باید کامل و بی نقص بپرسید من نه خبر دارم شما کد رو از کجا آوردی نه کاری دارم کدی را که بگذارید ویرایش می شه

لینک به ارسال

دوست من حق با شماست ، واقعیتش نتونستم درست منظورمو برسونم

اما من بیشتر دنبال یک کدی هستم که بتونه کد یک قسمت دیگه رو خنثی کنه !

بطور مثال در کد زیر : (قسمت اول)

<div class="slider" style="visibility: visible; overflow: hidden; position: relative; z-index: 2; left: 0px; width: 850px;">

width 850 وجود داره

حالا من در بخش استایل :

.Slider {
Width: ??;
}

میخوام یک کد بذارم که باعث خنثی شدن قسمت اول بشه

لینک به ارسال

نه نه دوست من ! اشتباه متوجه شدید

در

element.style کد width 850 وجود داره ولی در هیچ کدام از فایل های قالب مقدار850 برای Width وجود نداره !!عکس زیر رو ببینید

وقتی این کد وجود نداره چطور میتونم حذف یا با یک کد استایل دیگه خنثی کنم ؟؟

مثلا میشه یک کدی در قسمت .slider بذارم که باعث خنثی شدن اون 850 طول بشه ؟؟

سلام این استایل داخلی که به کلاس slider داده شده در اثر فایل های جاوا هستش ، در فایل های جاوای اسلایدر باید برید width رو تغییر بدید ...

لینک به ارسال

دوست عزیز اون اندازه خطیه یعنی با کد جاوا اسکریپت داده شده که ارجعیت پیدا می کنه به همه کدها

ذر فایل sliuder.js دنبالش بگردید و تغییرش بدید

لینک به ارسال

کدهای css کاملا پاه کانی و مرتبه ای هستند به صورت عادی همیشه آخرین استایل نوشته شده در مورد فایل اجرا می شه یعنی اگر در فوتر قالب کد css را بگذارید نسبت به همه کدهای مشابه اولا تر می شه

با کدی که محمد عزیز دادند می شه این سلسله مراتب را شکوند یعنی کدی که با !important; باشه اولویت پیدا می کنه و باز دربین کدهای مشابه اونکه پایین تر از همه هست و !important; هم خورده

جاوا اسکریپت به همه ارجعیت پیدا می کنه و جاوا اسکریپتی که خط پایین تره نسبت به جاوا اسکریپت اول

برای تغییر در کدی که مدنظرتون می تونید در فوتر سایت اضافه کنید

<script type="text/javascript">
$(".slider").css("Width","800px");
</script>

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...