رفتن به مطلب

repenter

عضو سایت
 • تعداد ارسال ها

  22
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

تمامی مطالب نوشته شده توسط repenter

 1. repenter

  در مورد شبکه تبلیغاتی

  شرکت کلاهبردار کانگورو یکی از دزدترین شرکت های تبلیغاتی هست که در ایران ظهور کرده. دیگه عملا تبلیغات این سایت رو در هیچ کدوم از سایت های معروف و رده بالای الکسا نمی بینید چون پول همه رو خورده! ترفند جدید این شرکت کلاهبردار این هست که به سایت های با الکسای چند هزار پیغام می ده و تقاضای همکاری می کنه. با پرداخت ماه اول، اعتماد وبمستر رو جلب می کنه و بعد با بهانه های الکی «بی کیفیت بودن کلیک‌ها»، «کم بودن بازدید»، «تعطیلات!» و «تغییر پکیج زمانی به کلیکی به دلخواه خودشون!» هزینه ماه های دیگه رو نمی پردازه و بعد از قطع همکاری به سراغ سایت های دیگه می ره. اینطوری عملا پولی هزینه نمی کنن. با همین شیوه ۳۵۰ هزار تومان سر ما کلاه گذاشتن و پول چند ماه رو بالا کشیدن! https://www.ajibtarin.com/wp-content/uploads/2019/05/Congoro.png
 2. repenter

  رفع ۲ باگ در افزونه پارسی دیت

  سلام دوباره. خواستم بدونم آپدیت به زودی منتشر می شه؟
 3. repenter

  رفع ۲ باگ در افزونه پارسی دیت

  عالیه. مرسی مرتضی جان، البته کد تصحیح قسمت دوم رو برات فرستاده بودم از طریق تلگرام. خواستم یادآوری کنم فقط. ممنون ازت.
 4. repenter

  رفع ۲ باگ در افزونه پارسی دیت

  آیا راهی هست تا در پلاگین پارسی دیت، فقط و فقط تاریخ توی مطلب به کاربر شمسی نشون داده بشه؟ و بقیه آپشن ها رو حذف کنیم؟ اگر می شه، چه کدهایی رو در پلاگین باید پاک کنیم؟
 5. repenter

  رفع ۲ باگ در افزونه پارسی دیت

  این مطلب رو جای دیگری ذکر کرده بودم. دیدم بهتره در جای خودش بگم. بعد از تست شبانه روزی متوجه ۲ باگ در پلاگین پارسی دیت شدم. یا شاید هم قابلیت مضر باشن. ۱- قبل از فعال کردن پارسی دیت، کد اپن گراف به این صورت هست: <meta property="article:published_time" content="2017-01-31T18:01:03+03:30"/> <meta property="article:modified_time" content="2017-02-09T07:07:31+03:30"/> <meta property="og:updated_time" content="2017-02-09T07:07:31+03:30"/> بعد از فعال کردن پارسی دیت، کدها به این صورت می شن: <meta property="article:published_time" content="2017-01-31T18:01:03+03:30"/> <meta property="article:modified_time" content="1395-11-12\18:01:03"/> <meta property="og:updated_time" content="1395-11-12\18:01:03"/> یعنی بر می داره اون ۲ پارامتر دوم رو شمسی می کنه که نباید بکنه. چون فیسبوک ۱۳۹۵ نمی دونه کیه! پلاگین جلالی رو ریختم و اون هر ۳ اینهارو شمسی می کنه و با حروف فارسی می نویستشون! که دیگه خیلی بده. ۲- حالا برای اینکه توی structured data tool ارور نده برای تاریخها: اگر پلاگین پارسی دیت رو غیر فعال کنم، بعد یکی از پست های قدیمم که با تاریخ شمسی سیو شده رو آپدیت کنم، ایندفعه با تاریخ میلادی سیو می شه و در structured data tool هم دیگه اروری نمی ده. اما اگر پلاگین فعال باشه و برم یک مطلب رو آپدیت کنم، همچنان با همون تاریخ شمسی سیو می کنه که در google structured data tool ارور می ده. یعنی خلاصه این که این پلاگین باعث می شه مطالب با تاریخ فارسی سیو بشن که گوگل اون تاریخ رو ارور می ده چون باید میلادی باشه. خب من فکر می کنم که شما باید کاری کنید که حتی اگر پارسی دیت فعال باشه، تاریخ مطالب رو وقتی سیو می کنیم، به میلادی سیو کنه. در غیر این صورت توی گوگل ارور می ده. نظرتون چیه؟ امکانش هست در آپدیت آینده کاری کنید تا این موارد برطرف شه؟ ممنون ازتون
 6. repenter

  تاریخ شمسی در مطلب و میلادی در گوگل

  فعلا که بهترین همین پارسی دیت هست، به شرط اینکه مرتضی جان بتونن این باگهاشو رفع کنن
 7. repenter

  تاریخ شمسی در مطلب و میلادی در گوگل

  نه منظور من این بود که جلالی مشکلش حادتر هست! چون علاوه بر شمسی کردن "article:modified_time" و "og:updated_time" که پارسی دیت شمسی می کنه، "article:published_time" رو هم شمسی می کنه! و بدتر از اون که این هارو با فونت فارسی تو سورس کد می نویسه که هیچ سایتی نمی تونه اعداد فارسی رو آنالیز کنه.
 8. repenter

  تاریخ شمسی در مطلب و میلادی در گوگل

  بعد از تست شبانه روزی متوجه ۲ باگ در پلاگین پارسی دیت شدم. یا شاید هم قابلیت مضر باشن. ۱- قبل از فعال کردن پارسی دیت، کد اپن گراف به این صورت هست: <meta property="article:published_time" content="2017-01-31T18:01:03+03:30"/> <meta property="article:modified_time" content="2017-02-09T07:07:31+03:30"/> <meta property="og:updated_time" content="2017-02-09T07:07:31+03:30"/> بعد از فعال کردن پارسی دیت، کدها به این صورت می شن: <meta property="article:published_time" content="2017-01-31T18:01:03+03:30"/> <meta property="article:modified_time" content="1395-11-12\18:01:03"/> <meta property="og:updated_time" content="1395-11-12\18:01:03"/> یعنی بر می داره اون ۲ پارامتر دوم رو شمسی می کنه که نباید بکنه. چون فیسبوک ۱۳۹۵ نمی دونه کیه! پلاگین جلالی رو ریختم و اون هر ۳ اینهارو شمسی می کنه و با حروف فارسی می نویستشون! که دیگه خیلی بده. ۲- حالا برای اینکه توی structured data tool ارور نده برای تاریخها: اگر پلاگین پارسی دیت رو غیر فعال کنم، بعد یکی از پست های قدیمم که با تاریخ شمسی سیو شده رو آپدیت کنم، ایندفعه با تاریخ میلادی سیو می شه و در structured data tool هم دیگه اروری نمی ده. اما اگر پلاگین فعال باشه و برم یک مطلب رو آپدیت کنم، همچنان با همون تاریخ شمسی سیو می کنه که در google structured data tool ارور می ده. خب من فکر می کنم که شما باید کاری کنید که حتی اگر پارسی دیت فعال باشه، تاریخ مطالب رو وقتی سیو می کنیم، به میلادی سیو کنه. در غیر این صورت توی گوگل ارور می ده. نظرتون چیه؟ امکانش هست در آپدیت آینده کاری کنید تا این موارد برطرف شه؟ ممنون ازتون
 9. repenter

  تاریخ شمسی در مطلب و میلادی در گوگل

  خب، دوست خوبمون p47riot اومدن و برای من زحمت کشیدن و ۲ کد اضافه کردن. اما همچنان سوال و مشکل من به قوت خود باقیست! ۱- سوال اولم اینه که کد article:modified_time در بعضی سایتهای فارسی شمسی هست و در بعضی میلادی. چرا؟ کد اپن گراف فیسبوک هست که توسط پلاگین یوست تولید می شه. برای من شمسی هست. می دونید چطوری همینو میلادی کنم؟ <meta property="article:published_time" content="2017-01-14T19:45:45+03:30"/> <meta property="article:modified_time" content="1395-10-25\19:45:45"/> <meta property="og:updated_time" content="1395-10-25\19:45:45"/> ۲- دوستم، p47riot دو خط کد اضافه کردن به وبسایت من که خروجیش در مطلب به این صورت هست: <meta itemprop="datePublished" content="2017-01-14T19:45:45+03:30"/> <meta itemprop="dateModified" content="2017-01-14T19:45:45+03:30"/> اما این ها کدهای میکرودیتا هستن و خیلی به رفع مشکل من کمکی نمی کنه. چون این نوع کد در واقع منسوخ شده و گوگل الان ld+json رو پیشنهاد می ده. من در سایتم پلاگین schema دارم (ld+json) که خروجیش به این صورت هست: "datePublished":"1395\/10\/25 19:45:45" "dateModified":"1395\/10\/25 19:45:45" در واقع دارن همچنان کد شمسی رو می گیرن. پس سوال دومم اینه که پلاگین schema از چه منبعی داره datePublished رو به صورت شمسی می گیره؟ در حالی که article:published_time میلادی هست!! حالا زمانی که پلاگین پارسی دیت رو غیر فعال می کنم، article:modified_time که کلا حذف می شه اصلا. اما datePublished و dateModified همچنان شمسی رو دارن نشون می دن!
 10. repenter

  تاریخ شمسی در مطلب و میلادی در گوگل

  خیلی خیلی ممنونم ازت شما بلدید با قبول هزینه برام درست کنید؟
 11. repenter

  تاریخ شمسی در مطلب و میلادی در گوگل

  سلام بچه ها. در سایت زیر که برای گوگل هست من این خطاهارو می گیرم. افزونه پارسی دیت هم نصب دارم. https://search.google.com/structured-data/testing-tool می خوام تو گوگل میلادی باشه ولی تو مطلب شمسی. راه حلی هست؟
 12. repenter

  درج ویدیو ار سایت vimeo

  سلام دوستان. من ی سوالی دارم. قبلا هم پرسیدم ولی جوابی نگرفتم. سایت ویمو vimeo قراره که فیلتر باشه ولی چون https هست اگه واردش شید ویدیو هارو می تونید ببینید. حالا من می خوام با ی پلیر دیگه، ویدیوهارو از ویمو embed کنم تو سایت وردپرسی خودم. حالا به نظرتون اگه من سایتم رو https کنم، اونوقت این ویدیوهارو کاربران ایران بدون فیلتر شدن می تونن ببینن؟ خیلی ازتون ممنونم اگه می دونید کمکی کنید
 13. یعنی واقعا کسی نمی دونه؟
 14. سلام ببخشید من جواب سوالم رو نگرفتم. اگه امکانش هست بیشتر راهنمایی کنید. شما می گید آدرس سایت چه http و چه https باشه ویدیوهای ویمو رو نمی یاره. پس چطور ویدیوهای خود این سایت از طریق https قابل دیدن هستن؟
 15. دوستان راهی می شناسید که بشه ویدیوی سایت ویمو را در پلیر اختصاصی در سایتمون نشون بدیم بدون اینکه فی.لتر شه ویدیو؟
 16. خب می خوام اصلا از یک پلیر دیگه استفاده کنم. fv wordpress flowplayer از vimeo به عنوان هاستینگ می خوام استفاده کنم. ولی بازم ویدیو رو نمی یاره دیگه؟ درسته؟
 17. یک سوال دیگه از دوستان گلم داشتم. من خیلی می خوام از سرویس vimeo استفاده کنم. اگر از این استفاده کنم، راهی هست که وقتی ویدیوش رو تو سایت می گذارم، فی.لتر نشه؟ نمی خوام کل سایتمم https کنم چون کند می شه. می شه مثلا همون قسمت ویدیو فقط https باشه که اون مطالبی که حاوی ویدیو هستن لود شن؟
 18. آخه پلیرش فلشه. درست می گم؟ نباشه تو سایت بهتره.
 19. اِ آقا دمت گرممم. هرچند که برای من ی خطایی مربوط به جاوا اسکریپت داد، که مال قالبم هست چون خرابه، ولی فکر کنم همینی باشه که می گی دیگه. پس چرا من از پشتیبانیشون می پرسم می گن نمی شه؟؟ ۲ بار پرسیدم از پشتیبانی فنی و ی قسمت دیگه، می گن نمی شه! هر سایتی هم که دیدم تا الان همش آپارات رو embed می کنن تو سایت ، با پلیر آپارات نشون می دن. خب اینطوری که خیلی بهتره. مگه نه؟
 20. منظورم این نیست که فیلم روی هاست خودتون باشه ها. فیلم می خوام از آپارات لود شه. همینکارو کردید؟
 21. مطمئنید می شه؟ خودشون بالاخره بعد چند روز جواب دادن ایمیل رو گفتن نمیشه. مثلا این امکان رو یوتوب هست. می شه ویدیوهاش رو با ۱۰۰۰ تا پلیر دیگه تو سایت گذاشت. اگر کسی می دونه راهنماییم کنه. ممنون.
 22. سلام دوستان. من بار اول هست اینجا سوال می پرسم. می خواستم ببینم راه حلی وجود داره که من ویدیوهای آپارات رو توی یک ویدیو پلیر دیگه نشون بدم؟ چون پلیر خودش خیلی زشته. مثلا توی پلیر زیر. و اینکه آیا ویدیوهای آپارات رو اولش می شه تبلیغ گذاشت مثل یوتوب که کسب درآمد کرد؟ فکر کنم بهش VAST می گن. FV Wordpress Flowplayer ممنون از لطفتون
×
×
 • اضافه کردن...