2JZ-Engine

عضو سایت
 • تعداد ارسال ها

  8
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

تمامی ارسال های 2JZ-Engine

 1. درود لطف می کنید، یک افزونه خوب معرفی کنید دوستان . من زیاد با کد نویسی اشنا نیستم. مچکرم.
 2. درود دوستان گرامی، لطف می کنید به بنده افزونه ای معرفی کنید که بتونم تو صفحه اصلی (اول) سایت بالای صفحه اصلی تاریخ و ساعت درج کنم . مثل عکس زیر، که بتونم بالای صفحه اصلی قرار بدم . با سپاس
 3. درود دوستان یک فرم نظرسنجی تو وب سایتمون هستش، که با افزونه Gravity Form طراحی شده است حالا یک مشتری اقدام به پر کردن این فرم نظرسنجی کرده است می خوام ببینم این اطلاعاتی که مشتری پر کرده کجا ذخیره میشه و چگونه بهش دسترسی داشته باشم. *** این نکته که در داشبرد بنده هیچ گزینه مبنی بر اشاره به افزونه Gravity نیستش.
 4. درود دوستان گرامی لطفا یک افزونه خوب کم درد سر راحت بشه باهاش کار کرد معرفی کنید. و قابلیت پخش خودکار و ... هم داشته باشه. با سپاس از شما دوستان.
 5. درود سپاسگذارم مهندس، این خط کد کجا قرار بدم ؟
 6. درود مهندس، لطف می کنید کد Java Script اش بزارید و تو کدوم بخش این کد قرار بدم که بشه صفحه اول طبق توضیحی که تو پست شماره یک دادم عوض کنم. با سپاس از شما دوست گرامی.
 7. درود دوستان و اساتید گرامی. لطف می کنید به بنده افزونه یا افزونه هایی معرفی کنید که بتونم تو وب سایت شرکتمون کسی که ادرس وب سایت وارد می کنه و صفحه وب سایت براش باز میشه اول Clip مربوط به نمایش چند دقیقه هستش نشون بده وبعدش پایین این Clip یک دکمه ورود به سایت باشه که روش کلیک کنه وارد صفحه اصلی سایت بشه. با سپاس از دوستان
 8. درود مچکرم، وقت شما هم بخیر ببخشید من حرفه ای نیستم و زیاد با Word press بخش کد نویسی اشنا نیستم اگر امکانش هستش لطفا بیشتر راهنمایی کنید که کجا برم چی کار کنم. یا افزونه ای هستش که این کار انجام بده . منظور بنده این هستش که هر بازدید کننده ای ادرس سایت وارد می کنه و از سایت ما می خواد بازدید کنه اول یک صفحه باز بشه یک Clip چند ثانیه ای پخش میشه و بعدش یک دکمه ای باشه مثل ورود پایین این Clip بعدش کاربر روی اون کلیک وارد صفحه اصلی بشه. با تشکر.