رفتن به مطلب

اعظم

عضو سایت
 • تعداد ارسال‌ها

  65
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

2

درباره اعظم

 • درجه
  تازه کار

آخرین بازدید کنندگان نمایه

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمی شود.

 1. اعظم

  تغییر نام لینک

  با سلام و تشکر از اینکه پیگیری می کنید پس با توضیحات جناب yazdaniwp، مشکلی به وجود نمی یاد. مثلاً آدرس تصویر من اینجوری است: https://mysite.ir/mypic و عنوان فعلی اش هم اینجوری است: عکس شماره یک من می خواهم عنوان فعلی تصویر رو بکنم عکس شماره دو که به تبع اش تمرکز عبارات کلیدی و نام جایگزین هم تغییر می کنه. دیگه جای دیگری تغییر نمی کنه
 2. اعظم

  تغییر نام لینک

  سلام ممنون از پاسختون من چند سال پیش نرم افزار رو در سایت گذاشتم و الان متوجه شدم که باید این تغییرات رو بدهم البته نه به خاطر اینکه فارسی باشه یا انگلیسی بلکه به خاطر صحیح بودن کار باید این کار رو انجام بدهم در لینک اصلی هیچ تغییری قرار نیست رخ بده بلکه عکس هایی از محیط نرم افزار (گالری محصول) که زیر لوگوی نرم افزار (تصویر محصول یا نگاره محصول) قرار می گیرند باید نام فارسی شون تغییر کنه که به تبع این نام جایگزین و تمرکز عبارات کلیدی هم تغییر می کنه ولی لینک انگلیسی شون تغییر نخواهد کرد. افزونه سئوی من پولی نیست. با این توضیحات دیگه خطای 404 نخواهم داشت؟
 3. اعظم

  تغییر نام لینک

  با سلام من چند ماه پیش محصول ام رو در سایتم گذاشتم و الان فهمیدم که باید نام فارسی لینک رو تغییر بدهم. در این حالت باز هم خطای 404 رو دریافت خواهم کرد؟ با تغییر نام لینک، متن جایگزین، توضیح متا و تمرکز عبارات کلیدی هم تغییر می کنه. من قبلاً عکسی رو از سایت حذف می کردم و عکس جدید رو جایگزین می کردم ولی بدون تغییر موارد گفته شد یا حتی نرم افزار رو تغییر می دادم و به جای قبلی جایگزین می کردم.
 4. اعظم

  Failed to load content css:....css/se-styles.css

  با سلام وقتی من این افزونه رو به روز رسانی کردم اینجوری شد. با توضیحات شما سری به هاست زدم و دیدم و se-styles.css رو ندارم بلکه به جاش فایل rtl اون رو داشتم. با عمل کپی، خدا رو شکر مشکل حل شد.
 5. اعظم

  Failed to load content css:....css/se-styles.css

  با سلام دوستان اخیراً من چنین پیغامی رو می بینم Failed to load content css: https://mytrace.ir/wp-content/plugins/search-everything/static/css/se-styles.css چگونه رفعش کنم؟
 6. اعظم

  قرار دادن لوگو/ لوگوها در فوتر سایت

  چند راه رو امتحان کردم ولی هیچکدام نتیجه نداد و متن زیر عکس قرار نگرفت. به ناچار با فوتوشاپ متن رو در عکس نوشتم
 7. اعظم

  قرار دادن لوگو/ لوگوها در فوتر سایت

  با سلام من سوالی دارم از حضور شما من اگر بخواهم زیر عکس مورد نظرم، یک متن کوتاه بنویسم چه کار باید بکنم؟ به صورت عادی، متن بالای عکس و به صورت نامنظم ظاهر می شه
 8. اعظم

  قرار دادن لوگو/ لوگوها در فوتر سایت

  با عرض سلام و تشکر من از این دستور العمل استفاده کردم و به جای آدرس گوگل، آدرس یک برگه رو دادم. می خواستم بدونم که اندازه این تصاویر نیز تابع قاعده ای است؟ مثلاً تصویری که من استفاده کردم 150 در 150 و png است. آیا باید کوچکتر از این باشد؟
 9. با سلام من از ابزارک خود وردپرس (ابزارک تصویر) برای گذاشتن لوگو استفاده کردم. می شه پیوندی به یک برگه مخصوص ایجاد کرد که توضیحات این لوگو رو داشته باشه. حالا فرض کنید می خواهم لوگوی دیگری رو با همین ابزارک در فوتر قرار دهم. من یک مورد رو بدون عنوان، زیر لوگوی اول گذاشتم ولی جالب نمی شه. لوگوها چگونه می شود که کنار هم قرار بگیرند و عنوان همشون هم بشود لینک های محبوب؟ افزونه ای هست که لوگوها رو همراه با یک توضیح در فوتر نشون بده که دیگه براش صفحه جداگانه باز نکنیم؟ یا اینکه اگر قرار است صفحه ای برای لوگو باز بشه، به خاطر توضیحات بیشتر به کاربر باشه. ممنون
 10. اعظم

  به روز رسانی خودکار وردپرس

  سلام ممنون از پاسخ تون پس روی دکمه آپدیت فارسی پیشخوان کلیک کنم؟ بعد از به روز رسانی، توی ظاهر سایت اتفاقی رخ نمی ده؟
 11. اعظم

  به روز رسانی افزونه های ووکامرس

  با عرض سلام وردپرس سایت من در حال حاضر 4.8.1 است. پیام هایی برای به روز رسانی بسته وردپرس فارسی ووکارس و ووکامرس فارسی آمده است ولی تا حالا به روزشون نکرده ام قبلاً که ووکامرس رو به روز کردم، تغییراتی که در بخش هایی از سایت داده بودم رو از بین برد و مجبور شدم از نو اون تغییرات رو اعمال کنم. 1-آیا با به روز رسانی ووکامرس فارسی و بسته وردپرس فارسی نیز همین اتفاق می افتد؟ 2-باید این سه مورد با هم به روز رسانی شوند؟
 12. اعظم

  به روز رسانی خودکار وردپرس

  با سلام من وقتی وردپرس رو نصب کردم (یادم نیست که 4.8 بود یا 4.7.5) ولی خودم آپدیتش نکردم. قبلاً به صورت خودکار به 4.8.1 به روز شد و چند روز پیش ایمیل برام اومده بود که وردپرس سایت شما به 4.8.2 به روز شد ولی در صفحه پیشخوان می زنه که نسخه 4.8.2 آماده است یعنی به روز رسانی اتفاق نیافتاده؟
 13. اعظم

  آدرس تگ محصولات

  خیلی ممنونم کمک بزرگی کردید
 14. اعظم

  آدرس تگ محصولات

  با سلام من از این کد استفاده می کنم که تگ محصولات رو نمایش می ده ولی آدرس تمام تگ ها، ادرس سایت است نه آدرس ان محصول خاص: function wpb_tag_cloud() { $tags = get_terms( 'product_tag' ); $args = array( 'smallest' => 10, 'largest' => 22, 'unit' => 'px', 'number' => 10, 'format' => 'flat', 'separator' => " ", 'orderby' => 'count', 'order' => 'DESC', 'show_count' => 1, 'echo' => false ); $tag_string = wp_generate_tag_cloud( $tags, $args ); return $tag_string; }
 15. من این کد رو پیدا کردم ولی باز مشکلم حل نشد if( !function_exists('wpb_wrps_adding_related_products_slider_to_product_tab') ){ add_filter( 'woocommerce_product_tabs', 'wpb_wrps_adding_related_products_slider_to_product_tab' ); function wpb_wrps_adding_related_products_slider_to_product_tab( $tabs ) { global $product; // Get the related products count $related_count = count( maybe_unserialize( get_option( '_transient_wc_related_'.$product->get_id() ) ) ); // If no related products we exit if( empty( $related_count ) || $related_count == 0 )
×
×
 • اضافه کردن...