f_bayat37

عضو سایت
 • تعداد ارسال ها

  5
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0

درباره f_bayat37

 • درجه
  تازه کار
 1. بله من فایل woocommerce.php را با فایل اصلی که در بک آپ داشتم جایگزین کردم ولی متاسفانه درست نشد ! همچنین امکان ورود به پنل admin وردپرس هم از من گرفته شده و با پیغام زیر روبرو میشوم. Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home3/hubacon/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/autoload/vendors/error_log:2) in /home3/hubacon/public_html/wp-login.php on line 425Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home3/hubacon/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/autoload/vendors/error_log:2) in /home3/hubacon/public_html/wp-login.php on line 438
 2. بله من فایل woocommerce.php را با فایل اصلی که در بک آپ داشتم جایگزین کردم ولی متاسفانه درست نشد !
 3. با سلام دوستان چند روزی است که یک error در بالای سایت من بوجود آمده که هرکاری میکنم درست نمیشه ! متن error را در زیر می بینید : [24-Dec-2015 06:42:22 Europe/Berlin] PHP Fatal error: Call to undefined function add_action() in /home3/hubacon/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/autoload/vendors/woocommerce.php on line 19 ممنون میشم اگر راهنمایی کنیدکه چطور میتوانم این شکل را برطرف کنم؟
 4. ممنون درست شد.
 5. دوستان سلام. من وردپرس فارسی را نصب کردم وسایت من یک سایت فارسی زبان است. حالا میخواستم فقط و فقط پنل کاربری به زبان انگلیسی باشد ولی سایت حالت RTL خود را از دست ندهد. چطور میتونم فقط پنل کاربری را به زبان انگلیسی تنظیم کنم و سایت حالت RTL خود را هم داشته باشد. (یعنی میخواهم که فارسی را به صورت راست به چپ بنویسم ) از برخی از افرونه ها استفاده کردم ولی متاسفانه بعد از فعال کردن ، سایت اصلی را هم به حالت انگلیسی (چپ به راست ) بر میگردانند! افزونه هایی که استفاده کردم عبارتند از : https://wordpress.org/plugins/english-wp-admin و https://wordpress.org/plugins/admin-in-english در قسمت تنظیمات/همگانی نیز من این کار را انچام میدهم ولی متاسفانه بعد از فعال کردن زبان انگلیسی سایت حالت RTL خود را از دست میدهد. برای مثال وقتی تایپ میکنم و آخر جمله نقطه میگذارم نقطه سمت راست قرار میگیرد !!! ممنون میشوم اگر در حل این مشکل به من کمک کنید.