سرویس چاپ انواع لباس و تیشرت

نوشته شده توسط ۴ سال پیش

شرکت پایار چاپ در سال ۱۳۸۸ به عنوان مرکز طراحی، چاپ و تولید انواع پارچه و لباس شروع به فعالیت کرد، در پایارچاپ طی این ۸ سال گذشته به نوآوری‌‌های مختلف در صنعت چاپ لباس و پارچه پرداخته شده و با توسعه مجموعه در حال حاضر یکی از کامل‌ترین مجموعه‌های چاپی می‌باشد که این امکان را دارند که در عرصه چاپ روی پوشاک و لباس و پارچه هیچ محدودیتی نداشته باشند.

به دلیل فراگیر شدن تجارت آنلاین در کشور، پایارچاپ نیز از سال‌ها پیش به فکر ارائه خدمات مجموعه به صورت آنلاین بود که این امکان امروز با ارائه اولین نسخه از پایارچاپ فراهم شده است.

این وب سایت با ارائه خدمات چاپ بر روی لباس و پارچه و ارائه اختصاصی چاپ سیلک ، چاپ سابلیمیشن و سایر متدهای چاپ فعالیت می‌کند همینطور محصولات متنوع پایار چاپ نظیر چاپ تی شرت ، چاپ لباس کار ، چاپ کوسن و چاپ لباس زنانه و … در بالاترین کیفیت آماده‌ی ارائه به مشتریان، ادارات و سازمان‌ها می‌باشد .

اگر خود تولید کننده لباس و ملزومات چاپی هستید، میتوانید با پایار چاپ برای انجام خدماتی نظیر چاپ، طراحی برش و لیزر همکاری نمایید تا کار چاپ هر محصولی که نیاز دارید را برای شما انجام دهند. و یا چنانچه مایل به سفارش محصولات این مرکز، نظیر تیشرت، لباس کار، سربند ، جلیقه، پرچم و… هستید، به سایت پایارچاپ رفته و از محصولات آن بهرمند شوید.

پایارچاپ با داشتن دستگاه‌های صنعتی در امر چاپ روی پارچه، قابلیت چاپ بر روی انواع لباس و البسه را بدون محدودیت در رنگ، سایز و تعداد داشته و مشاوران مجموعه بر اساس نیاز شما بهترین گزینه و متد چاپی را به شما ارائه می‌دهند.

محصولات تولیدی پایار چاپ نیز کاملا بر اساس نیازهای مشتریان در زمینه‌های تبلیغاتی، کاربری، ورزشی و لباس فرم تولید و آماده شده‌اند تا با بالاترین کیفیت نیاز مشتریان را پاسخگو باشند. پایارچاپ تمامی مراحل تولید، آماده سازی،چاپ و دوخت لباس اختصاصی مورد نیاز برای شرکت،کسب کار و فعالیت شما را انجام داده و به شما راهنمایی می‌دهد.

تبلیغچی