رفتن به مطلب

افزونه ی ساخت تست روانشناسی

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یه سایت روانشناسی میخوام بسازم

نیاز دارم داخلش تست های روانشناسی بزارم که به کاربر شخصیتش رو بگه 

تست های روانشناسی به این صورت هست که یه پرسشنامه داره داخل هر پرسشنامه چند گروه سوال داره که هر گروه یه بخش شخصیت رو سنجش میکنه مثلا سوال 1-4 شخصیت درونگرا/برونگرا ، سوال 5-6 شخصیت صمیمی و .... بشه برای هر گروه سوالات خواص تعریف کرد و هر پاسخ سوال یه نمره خاص داشته باشه و در پایان بگیم اگر نمره ی سوالات بخش x بشه 1 این جواب و بخش y بشه 2 فلان جواب رو بده و بعد در پایان هم بیاد تمام پاسخنامه های هر گروه رو نسبت به جواب هاشون مشخص کنه و توی یه صفحه نشون بده

قابلیت مدیریت کامل کاربرها و گذاشتن تست های پولی و رایگان رو داشته باشه

قابلیت سرچ یه کاربر یا اینکه فلان آزمون رو کدوم کاربرا انجام دادن و چه نمره هایی داشتن رو بشه سرچ کرد (فقط برای مدیر)

همینطور قابلیت این رو داشته باشه که به ما کد کوتاه بده که بعدا بتونیم توی هر جای سایت خواستیم بزاریم مثلا توی پروفایل بزاریم این آزمون ها رو داده و این نمره ها رو گرفته

اگر همچین افزونه ای میشناسید معرفی کنید 

خودم خیلی گشتم اما چیزی پیدا نکردم همه چیز رو داشته باشه ، افزونه هایی مثل quizpro در آخر میاد نسبت به نمره ی کل بهتون برگه جواب رو نشون میده یا اینکه هر سوال رو جدا جدا جوابش رو میده و اصلا تست شخصیت درست و حسابی نداره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...