رفتن به مطلب

اینکلود کردن افزونه در پروژه

پست های پیشنهاد شده

سلام 

میخواستم افزونه yith-woocommerce-compare رو به نحوی داخل پروزه اینکلودش کنم که کاربر بعد از خرید قالب من نیازی به نصبش نداشته باشه

کاری که کردم این بوده که کل افزونه رو اوردم داخل پوشخ قالبم داخل پوشه inc  (که توی روت کنار style.css هست) داخل اون پوشه Plugins و اسمش هم yith-woocommerce-compare-master 

بعد داخل فایل functions.php کد زییر رو اجرا کردم

require_once 'inc/Plugins/yith-woocommerce-compare-master/init.php';

و خطا زیر رو دارم 

Fatal error: Cannot redeclare yith_woocompare_install_woocommerce_admin_notice() (previously declared in C:\xampp\htdocs\newthem\wp-content\plugins\yith-woocommerce-compare\init.php:50)

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال

سلام بهتره که در قالب یک بسته نصبی ارائه بشه، و یا برای افزونه‌های ضروری نوتیفیکیشن بذارید که کاربر خودش نصب کنه

این کاری که میخواید انجام بدید باعث میشه که دیگه افزونه بروزرسانی نشه و باعث یکسری مشکلات میشه

این خطایی که گرفتید هم میگه تابع قبلا تعریف شده

لینک به ارسال

سلام

پلاگین را yith-woocommerce-compare را از افزونه‌ها پاک کنید، همچنین علاوه بر مشکلاتی که @asadiy4n گفتند اگر کاربر همین افزونه را مجدد نصب کنه با چنین مشکلی روبرو میشه

ویرایش شده توسط Rasoul
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...