رفتن به مطلب

برای جلوگیری از ارسال نوتیفیکیشن باید چکار کنم؟

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر.

دوستان خواهشا اگر راهی و راهنمایی بلدید کمک کنید . سال گذشته یه شرکت بهمون پیام داد که فلان فایل رو توی هاست تون بزارید و فلان کد رو هم توی قالب سایتتون که از طریق "پوش" عضو بگیرند و اقدام به ارسال "نوتیفیکیشن تبلیغاتی" برای تلفن های همراه کنند حالا یکسال گذشته و من کدها و فایل رو حذف کردم اما همچنان میتونن نوتیفیکیشن تبلیغاتی از طریق سایت ما ارسال کنند چجوری میشه جلوی این کار رو گرفت؟ روزی 20 تا نوتیف تبلیغاتی برای یک میلیون نفر میفرستن و که میترسم گوگل سایت مارو جریمه کنه

ویرایش شده توسط نگار صادقی
لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، نگار صادقی گفته است :

سلام وقت بخیر.

دوستان خواهشا اگر راهی و راهنمایی بلدید کمک کنید . سال گذشته یه شرکت بهمون پیام داد که فلان فایل رو توی هاست تون بزارید و فلان کد رو هم توی قالب سایتتون که از طریق "پوش" عضو بگیرند و اقدام به ارسال "نوتیفیکیشن تبلیغاتی" برای تلفن های همراه کنند حالا یکسال گذشته و من کدها و فایل رو حذف کردم اما همچنان میتونن نوتیفیکیشن تبلیغاتی از طریق سایت ما ارسال کنند چجوری میشه جلوی این کار رو گرفت؟ روزی 20 تا نوتیف تبلیغاتی برای یک میلیون نفر میفرستن و که میترسم گوگل سایت مارو جریمه کنه

سلام باید یه نفر وارد باشه و بررسی کنه سایتتون رو 

اگر پسوردها رو تغییر دادید (پسورد مدیریت، هاست و ...) و بازم میتونن کارشون رو انجام بدن احتمالا اون کد ها یه فایل ساخته که اطلاعات اصلی رو بعد تغییر ارسال میکنه و میتونه خودش رو به سرورشون متصل کنه

البته این رو هم بگم شما امکان شکایت به پلیس فتا و دادخواهی رو از شرکت مذکور دارین که علاوه بر جریمه ای که میشن موظف هستند سایت شما رو درست کنند تا شما نیاز نباشه هزینه ای بابت تست و تعمیر به دیگران پرداخت کنید (پروسه زمانبری هم نداره)

لینک به ارسال

ممنون بابت راهنماییتون.

یعنی اگه فایل و کدها از هاست ما پاک شده باشه دیگه نباید بتونن نوتیفیکیشن ارسال کنند؟

لینک به ارسال
در 19 ساعت قبل، نگار صادقی گفته است :

ممنون بابت راهنماییتون.

یعنی اگه فایل و کدها از هاست ما پاک شده باشه دیگه نباید بتونن نوتیفیکیشن ارسال کنند؟

اون کدها رو باید چک میکردید قبلش دقیق نمیتونم راهنمایی کنم اما کلی می تونم اینطوری بگم تبلیغات دو مدل کد داره یه مدل کد بی خطره که شما همون رو پاک میکنی و تموم میشه

یه مدل هست شرکت های سودجو و هکر ها میان از عدم دانش استفاده می کنند. تو این کدها باز چندین مدل هست یه مدلش هست همزمان با اجرای اونها میاد اطلاعات شما رو برای سرورشون ارسال میکنه (بسته به درخواستشون همه چیز رو میتونن بگیرن) یه فایل هم برای خودش درست میکنه و داخل کدهای شما هم تغییر میده مثلا اگر شما تو هدر کپی کردید یه خط هم میبره تو فوتر مینویسه که شما متوجه نشید و با اون خط دائم اطلاعات میگیره اونی هم که فایل درست میکنه هر زمان شما توی دیتاهایی که تعریف کرده تغییر بدید به سرور خودشون اطلاعات جدید رو میفرسته و از اون طرف هم باز کدهایی که خودش ساخته بوده رو بازسازی میکنه. برای سایت امتحان نکردم اما دیدم کدهاش رو ولی روی اندروید راحت برای طرف یه برنامه میفرستادیم مثلا مود شده ی برنامه ی اصلی و اون هم برای اینکه از مود استفاده کنه برنامه رو نصب میکرد و راحت از طریق اون اطلاعات رو داشتیم و بدون اینکه خودش متوجه بشه برای افزایش فالور پیج های دیگه تو اینستا عضوش میکردن و یا برای افزایش بازدید دائم پیج های اینستا رو براش باز میکردن و کدها اونقدر تو بدنه ی سیستم عامل میرفت که فقط با ریست کردن گوشی درست میشد یا اگر یه شخص وارد میبود به برنامه نویسی باید گوشی رو روت می کرد و حدود یک هفته زمان میزاشت تا فقط کدها رو پیدا کنه و پاک کنه (البته ناگفته نماند این رو روی کسی امتحان نکردم فقط توی دوره ها یاد گرفتم و روی گوشی تستی خودم انجام دادم تا شیوه ها رو یاد بگیرم)

به خاطر اینکه پیچیده هست و هیچکس نمیدونه چه کدی گرفتید و چطوری اجرا کردید میگم یه شخص وارد باید چک کنه و ببینه کدها چه مدلی هست و اونها رو غیر فعال کنه

لینک به ارسال

یعنی الان هیچ راه و چاره ای نیست؟ من کل فایل های قالب رو با افزونه "String Locator" چک کردم هیچ کدی از اون سایت توی قالب نیست و توی روت هاست هم فقط فایل های ورودپرسه و هیچ فایلی از اون سایت وجود نداره!! چطوری میتونه هنوز نوتیفیکشن بفرسته!!!!:(

ویرایش شده توسط نگار صادقی
لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، نگار صادقی گفته است :

یعنی الان هیچ راه و چاره ای نیست؟ من کل فایل های قالب رو با افزونه "String Locator" چک کردم هیچ کدی از اون سایت توی قالب نیست و توی روت هاست هم فقط فایل های ورودپرسه و هیچ فایلی از اون سایت وجود نداره!! چطوری میتونه هنوز نوتیفیکشن بفرسته!!!!:(

باید یه نفر چک بکنه کدها رو متاسفانه من php رو هنوز کامل مسلط نشدم و وارد نیستم وگرنه براتون چک میکردم

فایل هایی که میسازن با هر اسمی میتونه باشه و چیزی از سایت خودشون نمیزارن، یه سرور دیگه دارن حالت ربات داره که تبلیغات رو به اون میدن و اونم تمام سایتهای زیر مجموعه رو فراخوانی میکنه و از طریق اونها ارسال میکنه و هیچ رد پایی از آدرس سایت خودشون نمیزارن

لینک به ارسال

افزونه WP-Optimize رو نصب کنید. بعد در داخل بخش جدول‌ها، تمام جدول‌هایی که مربوط به پلاگین‌های حذف‌شده است رو حذف کنید (با یک متن قرمز رنگ مشخص هستند.) احتمال داره با این روش مشکلتون حل بشه

حتما قبل از این کار، بکاپ بگیرید 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...